Okładka wydania

Inne Anioły Tom 2 Zdrada

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Inne Anioły Tom 2 Zdrada | Autor: Lili St. Crow

Wybierz opinię:

Gosiarella

"Zdrada" to druga książka z cyklu "inne Anioły". Akcja książki rozpoczyna się kilka dni po wydarzeniach kończących tom pierwszy. Dru i Graves są już w Scholii, gdzie teoretycznie mogą spać spokojnie i nie martwic się o Siergieja. Jednak główną bohaterkę nie opuszcza wrażenie, że coś jest nie tak jak być powinno. W końcu jak to możliwe, że nikt jej nie uczy, tego co jest i będzie jej potrzebne skoro wampiry tak bardzo pragną jej śmierci? Czemu nikt jej nie trenuje, nie ma przydzielonych własnych ochroniarzy, odebrali jej broń, a przede wszystkim nikt nie chce jej udzielać potrzebnych informacji i odpowiedzi na pytania. Do tego młoda świetocza czuje się coraz bardziej samotna i odizolowana. Natomiast Graves bawi się w scholii w najlepsze. Jako loup garou ma wysoką pozycję wśród wilkołaków i w zasadzie własne stado. Choć stara się spędzać czas z Dru to i tak ma go dla niej niewiele. Christoph z kolei zniknął i nie daje znaku życia. Na domiar złego od czasu do czasu włącza się alarm oznaczający, że szkołę zaatakowały wampiry. Przy każdym alarmie Dru powinna zostać odprowadzona przez opiekuna do swojego pokoju, jednak nie zawsze tak się dzieje, a smak wosku i pomarańczy pojawia się nieustannie.

 

Tak, jak podejrzewałam w swojej poprzedniej recenzji zaczęły się pojawiać elementy romansu. W dalszym ciągu nie jestem pewna, któremu bohaterowi kibicować, ale powoli szala przechyla się na korzyść niebieskookiego dampira. Christoph jest w moim typie (przynajmniej jeśli chodzi o książkowy typ faceta). Podoba mi się u niego ta niebezpieczność, tajemniczość i odrobina tragizmu postaci. Niestety samą Dru wydaje się bardziej ciągnąc w kierunku zielonookiego loup-garou. Graves w tej części zmienia się odrobinę na niekorzyść. Z sympatycznego gota wyrzutka przeistacza się w pewnego siebie mistera popularności. Niestety sama Dru woli bardziej zielonookiego loup garou. Hym... Trójkąt miłosny z wampirem i wilkołakiem - z czym to mi się może kojarzyć? No dobrze, tak naprawdę Christoph nie jest wampirem tylko dampirem, czyli dzieckiem wampira i śmiertelnika, a Graves nie jest wilkołakiem tylko loup garou.

 

Styl pisania książki nie uległ zmianie. Narracja dalej jest pierwszoosobowa z punktu widzenia Dru. Opisy są coraz bardziej uciążliwe, gdyż przeplatają się z wydarzeniami z pierwszej części. Autorka ponownie zasypuje nas nowymi wątkami i postaciami, które ładnie komponują się z przedstawianą historią. Akcja toczy się odrobinę wolniej niż poprzednio, jednak jest równie wciągająca i właściwie na trzecią cześć jeszcze bardziej pobudziła mój apetyt.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial