Okładka wydania

Dar Od Aniołów – Karty Misji Życiowej

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 3 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 4 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 3 votes

Polecam:


Podziel się!

Dar Od Aniołów – Karty Misji Życiowej | Autor: Doreen Virtue

Wybierz opinię:

Pavell

Dr Doreen Virtue jest doktorem psychologii i specjalistką od komunikacji ze światem aniołów. Swoją wiedzą dzieli się z nami m.in. w wielu bestselerowych książkach, artykułach do licznych magazynów, a także podczas organizowanych przez nią warsztatów, na których naucza jak korzystać z pozytywnych skutków relacji z aniołami. Jest również autorką wielu talii kart, które pozwalają nam samym sprawdzić co anioły mogą wiedzieć na temat naszej przyszłości i jak mogą nam pomóc w wyborze właściwej drogi. Jedną z takich talii jest „Dar od aniołów – karty misji życiowej".

 

Karty wraz z podręcznikiem są umieszczone w niewielkim, podręcznym i bardzo ładnie wykonanym pudełeczku. Po otwarciu najpierw ujrzymy małą książeckę w której znajdujemy kompletne wskazówki co do tego jak rozkładać karty, oraz w jaki sposób i do kogo kierować modlitwę i zapytanie. W dalszej części znajdziemy opisy każdej z kart, które mimo niewielkich rozmiarów podręcznika są przedstawione wystarczająco dokładnie i zrozumiale opisane. Pod podręcznikiem znajdują się 44 karty, które mają nam podpowiedzieć jak może wyglądać nasza życiowa ścieżka.

 

Karty okazują się być dla nas miła niespodzianką. Pięknie wykonane na sztywnym papierze, z niezwykle kolorowymi ilustracjami oraz krótkim wyjaśnieniem (rozwinięcie znajdziemy w podręczniku), napisanym przyjemną dla oka czcionką sprawiają, że możemy oglądać je w nieskończoność. Rozkładanie kart jest czystą przyjemnością, tak samo jak łatwe jest szybkie znalezienie opisów danej karty w podręczniku, gdyż są one posegregowane alfabetycznie.

 

Dodatkowym smaczkiem wydania jest kilka ostatnich stron w podręczniku na których znajdziemy adresy, bądź strony internetowy artystów, którzy wykonywali poszczególne karty. Możemy zamówić u nich wydruki grafik zawartych w „Darze od aniołów...", które nie będą zawierały ramek i tekstu użytego na kartach z wydania, oraz będą mogły mieć dowolny, wybrany przez nas rozmiar.

 

Jedynym minusem wydania, bez względu na jego wartości estetyczne jest cena, którą uważam za mocno wygórowaną. Myślę, że za tą cenę można się było pokusić o trochę ładniejsze zilustrowanie ponad 120 stron podręcznika, które jako jedyne z całego wydania są czarno-białe i odstające od jego okładki, kart, czy pudełeczka. Kolorowe ilustracje, dodatki graficzne czy ozdobna czcionka na pewno dodałyby podręcznikowi nieco więcej uroku, ale tylko tego, gdyż muszę przyznać, że w żadnym stopniu słaba estetyka nie umniejsza jego wartości merytorycznych.

 

„Dar od aniołów – karty misji życiowych" dr Doreen Virtue to pozycja głównie dla zapalonych miłośników tego typu astropsychologii. Mimo to wydanie mogę również polecić każdej, nawet stawiającej pierwsze kroki w kontaktach z aniołami osobie, dla której ciekawość i chęć poznania swojej drogi jest ważniejsza niż wygórowana cena i mało atrakcyjny wizualnie poradnik. Najważniejsze bowiem w całym wydaniu są karty, gdyż z czasem nauczymy się ich znaczenia na pamięć i nie będziemy mieć potrzeby korzystania z poradnika. One natomiast prezentuja się znakomicie i na pewno dadzą nam wiele godzin satysfakcji przy rozkładaniu ich sobie, lub innym bliskim nam osobom.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial