Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Z Głębokości Wołam Do Ciebie, Panie. 100 Modlitw W Trudnych Chwilach Życia

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 3 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 3 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Z Głębokości Wołam Do Ciebie, Panie. 100 Modlitw W Trudnych Chwilach Życia | Autor: Jean Yves Jaffré

Wybierz opinię:

Scathach

Życie człowieka to sinusoida zbudowana z chwil szczęścia, lecz także z momentów przejmującego cierpienia. W wielu takich sytuacjach ludzie zatracają umiejętność dobierania słów, a tragedie, które przeżywają powodują uczucie ściśniętego gardła, kiedy to mimo przemożnej chęci wzniesienia swoich modlitw do Boga, nie potrafią wypowiedzieć ani jednego słowa. W takim momencie z pomocą może przyjść książka Z głębokości wołam do Ciebie Panie. 100 modlitw w trudnych chwilach życia.

 

Publikacja ta jest zbiorem mającym być wsparciem i podporą dla osób, które w ciężkich momentach chciałyby skorzystać z gotowych tekstów, których zadaniem jest niesienie pociechy i duchowego wsparcia. Nie są to modlitwy pisane przez przypadkowych ludzi – ich autorami są między innymi św. Jan Vianney, św. Teresa z Lisieux czy Matka Teresa z Kalkuty. Mając świadomość, że modlitwy te zostały stworzone przez tak niezwykłe osoby w najtrudniejszych momentach ich życia, czytelnik prócz pociechy może odczuwać silne poczucie łączności z Kościołem.

 

Prócz znanych osób, wśród nieprzypadkowych autorów modlitw do tego zbioru znajdują się także ludzie nieznani. Ludzie, którzy przechodząc prawdziwe męki i bolączki związane ze współczesnym życiem, takie jak utrata pracy – nie poddali się, lecz z wytrwałością zanosili do Boga najszczersze błagania.

 

Na publikację tę składają się modlitwy na każdą chwilę życia – znajdziemy tu nie tylko wołania alkoholika, lecz również prośby o uzdrowienie zanoszone do Najwyższego przez kobietę cierpiącą z powodu aborcji, której dokonała. By zaświadczyć o różnorodności zawartych tutaj tekstów wystarczy wymienić kilka: czytelnik znajdzie w tej książce modlitwy oddania; wypraszające łaskę dobrej spowiedzi; w niebezpieczeństwie śmierci; o działanie zgodnie z wolą Bożą; o uzdrowienie wewnętrzne; za ofiary czarów; wiele rodzajów koronek; różaniec Krwi Chrystusa i wiele, wiele innych.

 

o.Jean-Yves Jaffre zbudował swój zbiór w taki sposób, by wszyscy na każdym etapie swojego życia znaleźli w nim potrzebne modlitwy. Ten „błagalny niezbędnik", to pozycja, bez której moglibyśmy dać sobie radę, jednak teraz nie jest to już konieczne. Osoby, które zajmują się prowadzeniem różnego typu modlitw w większych grupach, a także indywidualni odbiorcy po zaopatrzeniu się w tę publikację nie będą już musieli wertować wielu innych ksiąg w poszukiwaniu jakiegoś błagania, bowiem te najważniejsze zostały starannie wyselekcjonowane i zamieszczone w tej książce.

 

Serdecznie polecam – nawet jeśli nie będziecie z tej publikacji korzystać systematycznie, z pewnością niejednokrotnie do niej zaglądniecie.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial