Zostań

Autor: Allie Larkin

Okładka wydania

Zostań


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Samash

Główną bohaterką powieści Zostań jest Savannah. Już na samym początku studiów poznała Petera. Bardzo się polubili i zżyli ze sobą. Jednakże pomimo wielu lat przyjaźni Van nie potrafi wyjawić mu swoich uczuć.

 

Pewnego dnia do Savannah przyjeżdża jej dobra znajoma Janie. Niestety nie były to miłe odwiedziny. W tym czasie Janie i Peter bardzo się zżyli. Najgorsze w tej całej sytuacji jest to, że postanowili powiedzieć sobie sakramentalne tak przed ołtarzem. Van jest załamana. Nie sądziła nigdy, że takie coś się stanie.

 

Oczywiście Savannah zostaje zaproszona na ślub i wesele, lecz będąc na przyjęciu czuje się tak źle, że gdy tylko nadarza się możliwość to ucieka do swojego spokojnego i przytulnego domu.

 

Jednakże jej spokój nie trwa długo. Jej niedawna miłość odwiedza ją, robiąc jej wyrzuty, że w tak ważny dla niego dzień, jego przyjaciółka go opuściła. Van nie wie, co powiedzieć i czuje się jeszcze gorzej. Punktem kulminacyjnym tego dnia są odwiedziny nowej teściowej Petera, a matki Janie, która bardzo jasno daje Van do zrozumienia, że ma zaprzestać jakichkolwiek kontaktów z para młodą.

 

Savannah nie wie, co ma ze sobą zrobić. Postanawia pocieszyć się alkoholem. Pod wpływem upojenia alkoholowego dokonuje pewnego zakupu, który zmieni jej życie o 180 stopni. Przez internet kupiła sobie małego i puszystego pieska. Kupiła go na pocieszenie.

 

Jakie było jej zdziwienie, gdy w drzwiach zobaczyła ogromnego owczarka niemieckiego. Dodatkowo pies reaguje tylko na komendy w języku słowiańskim. Pomimo tego Van jest jednak nim zachwycona. Pokochała Joego. Jej życie wypełniło energiczne i wierne stworzenie.

 

Joe wywraca życie Van do góry nogami. Jednakże robi to w pozytywnym aspekcie. Van zapomina o jej byłych przyjaciołach i powoli zaczyna układać sobie życie od nowa.

 

Powieść Zostań jest zwykłą historią, choć bardzo ciekawą i wciągającą. Styl autorki jest prosty i łatwy w zrozumieniu. Dzięki temu bardzo przyjemnie czyta się książkę. Autorka opisała historię z życia wziętą. Jednakże dzięki swojemu stylowi stworzyła z niej bardzo interesującą historię, która potrafi oderwać od życia codziennego czytelnika. Książka jest miłym przerywnikiem pomiędzy bardziej wymagającymi lekturami.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z: