Okładka wydania

Zapiski Luzaka Tom 1 Skazany Na Sukces

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 3 votes
Postacie: 100% - 3 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 3 votes

Polecam:


Podziel się!

Zapiski Luzaka Tom 1 Skazany Na Sukces | Autor: Lincoln Peirce

Wybierz opinię:

Monia1990

Lincoln Peirce to pisarz i autor komiksów. Studiował rysunek, malarstwo i rzeźbę, później sam uczył plastyki w Xavier High School w Nowym Jorku. Mieszka z żoną i dwójką dzieci w Portland. Jako wielbiciel muzyki country prowadzi własną audycję w lokalnej stacji radiowej.Pierwszy komiks z Natanem powstał w 1991 roku i do tej pory pojawił się w 250 amerykańskich czasopismach. Codziennie jest prezentowany także na stronie www.comics.com. "Zapiski luzaka" to pierwsza książka Peirce'a, w której elementy komiksowe uzupełnia tradycyjna narracja. Seria zachwyci wielbicieli "Dziennika cwaniaczka".

 

Natan to chłopak, który lubi czasem coś zbroić i niewątpliwie nie jest ulubieńcem nauczycieli. Jest za to stworzony do wielkich rzeczy. Naprawdę wielkich. Niestety w życiu nie wszystko układa się po twojej myśli tylko dlatego, że jesteś fajny. Choć pech go nie opuszcza, Natan zawsze zachowuje zimną krew. Przecież jest wspaniały. Dowiedział się tego z ciasteczka z wróżbą. Teraz już wszyscy będą wiedzieć, że jest najlepszy. Tylko co teraz zrobić by przekonać o tym swoich przyjaciół i nauczycieli? Natan próbuje znaleźć czynność, w której jest zdecydowanie najlepszy. Ale czy to takie proste? Jak się okazuje wcale nie.

 

"Zapiski Luzaka" to kolejna świetna propozycja dla młodych czytelników. Zabawne przygody głównego bohatera sprawiają, że trudno nie płakać ze śmiechu przy lekturze. Natan pokazuje, że ze szkołą i nauczycielami można sobie poradzić i to całkiem nieźle. A że czasem dostaniemy karę. No cóż, takie życie i niewiele można na to poradzić. Chłopak mimo to zawsze z optymizmem patrzy w przyszłość i wie, że mu się powiedzie. I to mi się najbardziej w nim podobało. Natan nie pozwoli innym osobom stłamsić swojej osobowości. Nawet dyrektor szkoły nie jest mu straszny. Tym bardziej gdy ma takiego przyjaciela jak Francis. Gdy są razem nawet najtrudniejsze lekcje stają się przyjemne.

 

Pisarz świetnie oddał klimat panujący w szkołach. Wymagający, nudni lub pełni entuzjazmu nauczyciele, srogi dyrektor i uczniowie, którzy muszą sobie poradzić z otaczającą ich rzeczywistością. Młodszy czytelnik na pewno pozna niektórych bohaterów z własnego szkolnego życia.

 

Wielkim plusem jest to, że książka została w dużej części napisana w formie komiksu. Dzięki temu historia Natana bawi jeszcze bardziej. Poza tym to świetnie rozwiązanie dla osób, które nie lubią zbyt wiele czytać. Świetne ilustracje autora sprawią, że nawet młody czytelnik sięgnie z przyjemnością po tę pozycję. Gdy doda się do tego inteligentne i zabawne dialogi pisarza bestseller murowany.

 

Książka została napisana prostym językiem, który sprawia, że zapiski czyta się jednym tchem. Czytanie ułatwia również powiększona czcionka. Prosta grafika idealna pasuje do treści. Autor świetnie posługuje się napięciem i sprawia, że trudno się oderwać od tej pozycji.

 

Podsumowując polecam tę książkę wszystkim, którzy szukają lekkiej i bardzo zabawnej historii na zimowe wieczory. Świetna lektura dla małych rozrabiaków, którzy może odnajdą się w głównym bohaterze. To idealna pozycja na chłodne dni, która pozwoli zapomnieć o zimnie i poprawi nam humor.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial