Okładka wydania

Związek I Partnerstwo Yin-Yang W Miłości

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Nicholas C. Demetry
 • Tytuł Oryginału: Divine Partnership Living A Life Of Love, Commitment And Energetic Interconnectedness Unity Beyond Duality.
 • Gatunek: Psychologia
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Szymon Ceranka
 • Liczba Stron: 184
 • Rok Wydania: 2012
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145 x 205 mm
 • ISBN: 9788374893916
 • Wydawca: GWP
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Gdańsk
 • Ocena:

  4/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 3 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 3 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Związek I Partnerstwo Yin-Yang W Miłości | Autor: Nicholas C. Demetry

Wybierz opinię:

Natula

Autorem książki „Związek i partnerstwo. Yin-yang w miłości" jest doktor med. Nicholas C. Demetry – psychiatra holistyczny, prowadzący prywatną praktykę w Atlancie, a także dyrektor Międzynarodowej Szkoły Uzdrawiania Energią i Rozwoju Duchowego oraz Instytutu Zdrowia Duchowego. Nie można Doktorowi zarzucić braku profesjonalizmu, ponieważ swoją pracę, przygotował z wielką dbałością, wprowadzając sporą ilość ćwiczeń, wyjaśnień i diagramów, które mają pomóc osobom, pragnącym poprawić swoje relacje z partnerem, jak i innymi ludźmi, a także chcącym pogłębić swoją samoświadomość, poprzez uwolnienie energii przepływającej przez ciało, mocy która ma wpływ na relacje z otoczeniem.

 

Proces duchowej alchemii, rozpoczyna się od poznania podstawowych energii czyli męskiej i żeńskiej, zwanej też yang i yin, każda z tych biegunowości ma po cztery cechy niezdrowej i zdrowej energii, które będąc w wewnętrznej równowadze dopełniają się, wyrażając zdrowe właściwości każdej z nich; Strona męska odzwierciedla autonomię, siłę niezależność oraz wolność. Strona żeńska przepływ, orientację społeczną, pielęgnację i współczucie. Niestety często podczas dorastania równowaga ta zostaje zachwiana, co przekłada się na emocjonalne barki i problemy osobiste. Dlatego kolejne rozdziały uczą w jaki sposób rozpoznawać złą energię i jak sobie z nią radzić. Autor w sposób bardzo czytelny wprowadza kolejne zagadnienia, rozpoczynając duchową przemianą od uświadomienia czytelnikom wpływu emocjonalnych zranień, które mają miejsce jeszcze w dzieciństwie, i których właściwe rozszyfrowanie ułatwia uwolnienie energii oraz wpływa na ewolucję związków w wymiarze fizycznym, duchowym i mentalnym. Poza tym Demetry bardzo wnikliwie przybliża system czakr, które są bardzo istotne w naszym rozwoju i podkreśla istotę ich harmonizowania, co pozwala na zachowanie równowagi, spokoju wewnętrznego oraz zdrowia.

 

Jeśli ktoś przebrnął przez opis tej książki, to zapewne pomyśli „a cóż to do licha jest i jak to ugryźć?". Przyznam, że nie jest łatwo, książka jest interesująca, ale jednocześnie jest to lektura bardzo wymagająca, na dodatek biorąc pod uwagę jej dość trudny temat, zanim przystąpi się do jej czytania, warto zdobyć podstawową wiedzę w zakresie powiązań energetycznych, bo wielowymiarowe układy, koncepcje i złożoność związków międzyludzkich brzmi bardzo skomplikowanie, i nawet przejrzyste ilustracje oraz wykresy nie ułatwiają zrozumienia tej delikatnej materii.

 

Z drugiej strony „Związek i partnerstwo. Yin-yang w miłości" to fachowa literatura, bardzo rzetelnie przygotowana, zawierająca wiele cennych porad, przykładów, ćwiczeń i medytacji, które systematycznie wykonywane gwarantują stan duchowej jedności z partnerem, i z samym sobą. Osoby zainteresowane tą problematyką na pewno nie będą rozczarowane tą publikacją, natomiast czytelnicy dla których psychologia połączona z wiedzą ezoteryczną jest niepojętą nauką, powinni rozważyć wybór tej lektury.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial