Dla Dzieci O Mszy Świętej Leon Knabit Justyna Kiliańczyk Zięba

Wybierz opinię:

Marta_25

Dlaczego w niedzielę chodzimy do kościoła? Co to jest Msza Święta? Czym jest Komunia? Takie pytania z pewnością słyszy od swojego dziecka niejeden rodzic. W takiej sytuacji bardzo pomocna okaże się książeczka o. Leona Knabita i Justyny Kiliańczyk- Zięby „Dla dzieci o Mszy Świętej", która w bardzo przystępny dla małych czytelników sposób objaśnia najistotniejsze zagadnienia związane z liturgią.

 

O. Leon Knabit zapozna młodych czytelników z historią Mszy Świętej, oprowadzi po wszelkich zakątkach kościoła oraz wyjaśni dlaczego właśnie niedziela jest dniem świętym. Najmłodsi dowiedzą się także z jakich elementów składa się szata liturgiczna oraz jakie znaczenie ma jej kolor. Autorzy wiele miejsca poświęcili również na drobiazgowe omówienie przebiegu Mszy Świętej. Dzieci krok po kroku zapoznają się z wszelkim zasadami, według których odbywa się liturgia, a także z trudnym dla nich słownictwem, które zostało tutaj wyjaśnione.

 

„Dla dzieci o Mszy Świętej" to publikacja, która z pewnością ułatwi rodzicom wyjaśnienie dziecku istotnych religijnych zagadnień. W sposób prosty i lekki wprowadzi najmłodszych w tajniki Mszy Świętej. Dodatkowo książeczka została wzbogacona ilustracjami autorstwa Marii Gromek, które z pewnością zainteresują młodego czytelnika i sprawią, że chętniej sięgnie po tę wartościową lekturę.

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania

Dla Dzieci O Mszy Świętej

Dodatkowe informacje

Podziel się!

Oceń Publikację:

Na naszej stronie nie stosujemy reklam. ;)
Prosimy o dodanie naszej witryny do białej listy.
Ustawienia przeglądarki lub Biała lista (adblock)