Okładka wydania

Co Cię Czeka Po Śmierci? Naukowe Dowody Na Istnienie Życia Po Życiu

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 29 votes
Akcja: 100% - 30 votes
Wątki: 100% - 27 votes
Postacie: 100% - 26 votes
Styl: 100% - 25 votes
Klimat: 100% - 20 votes
Okładka: 98.9% - 22 votes
Polecam: 100% - 24 votes

Polecam:


Podziel się!

Co Cię Czeka Po Śmierci? Naukowe Dowody Na Istnienie Życia Po Życiu | Autor: Paul PerryJeffrey Long

Wybierz opinię:

Lilien

Co nas czeka po śmierci? Niby pytanie banalne, a tak naprawdę nie umiemy sobie na to odpowiedzieć... Niebo, czy piekło. Światełko w tunelu, czy całkowita ciemność? Reinkarnacja, czy może tak po prostu koniec? Tego nie wie nikt. Ludzie twierdzą, iż życie po życiu istnieje tylko w naszej wyobraźni, która zależna jest od naszych przekonań, wierzeń, czy religii. Ale co, jeśli znajdując się w sytuacji, w której nasze ciało umiera, przekonujemy się, że to nie tylko wierzenia, a czysta prawda? Z pozoru nierealne i paradoksalne. Jednak, gdy się zastanowić, możliwe.

 

Medycyna zna wiele przypadków pacjentów ze stwierdzoną śmiercią kliniczną powracają do życia. Niezależnie od ich stanu większość z nich pamięta moment „przejścia na drugą stronę" i dzięki temu ludzie nie jedną historię już na ten temat wysnuli. Ale nie tylko ludzi to ciekawi. Dla medycyny to również niesamowicie kusząca zagadka do rozwiązania. Zagadka, którą zajął się jeden ze znanych lekarzy.

 

Dr Jeffey Long jest onkologiem, który udokumentował w formie książki badania na temat „życia po życiu". Dzięki tej książce każdy z nas może spojrzeć na to nie tylko na to, jak to wygląda od strony medycznej, ale i od strony samych pacjentów, bowiem cytowane tam są wypowiedzi opisujące moment śmierci każdego z nich. Czytelnik, taki jak chociażby ja może głębiej się zastanowić nad faktem ilu ludzi przeżywa coś takiego, jakie jest rozbicie w wieku i sytuacji osób, które tego doświadczają.

 

„Dr Long porównał wspomnienia tysięcy osób by odkryć zadziwiające podobieństwa w ich opisach i dojść do szokujących wniosków. Relacje te, bowiem nie tylko rzucają nowe światło na życie po życiu czy podróże astralne, ale jednocześnie stanowią dowód istnienia życia poza naszą planetą." Każdy przypadek objęty jest dokładnymi badaniami, a następnie rzetelnie opisany. Wszystko możemy zobaczyć tez na podstawie licznych statystyk, jakie ukazane są w tej książce.

 

Aby dojść do tak zaskakujących wniosków, autor przeanalizował podobieństwa pomiędzy wspomnieniami osób z różnych kręgów kulturowych i środowisk. Przyjrzał się również wpływowi doświadczeń bliskich śmierci na późniejsze życie osób, które je przeżyły. Wielu ludzi powróciło zza granicy życia i śmierci, i prawie żadna z tych osób nie pozostała taka, jak była przedtem.

 

Najbardziej podoba mi się rozdział, pt. „Z ust dzieci", gdzie ukazane są ich wspomnienia. 5letni Paul, czy 3letnia Katie dają nam prawdziwe dowody na istnienie NDE (doświadczenie bliskie śmierci), nie tylko u dorosłych, ale i u dzieci. Dzięki temu można tez się przekonać, że wiek nie ma wpływu na to, jak NDE wpływa na daną osobę. Zarówno dziecko kilkuletnie, które doświadczyło NDE pamięta tyle samo szczegółów z danego zdarzenia, niż osoba dojrzała, czy w wieku podeszłym. Naprawdę niektóre sytuacje tutaj ukazywane może i były ciężkie do przyjęcia i zaakceptowania, ale mimo to wywarły ma mnie spory wpływ i poruszenie.

 

Może i jest to książka, która pisana jest z reguły językiem medycznym, a czasami treść może być niezrozumiała, więc z początku może to odpychać, czy zniechęcać, ale gdy się w nią wczyta, zauważając wspomnienia osób badanych, można się pochłonąć. Styl nie jest lekki. To na pewno. Jest to w końcu nie powieść, a przedstawienie naukowych dowodów doświadczeń bliskich śmierci, jednak, jeśli ktoś się, chociaż w małym stopniu interesuje takimi zdarzeniami, czy po prostu jest ciekawy, sądzę, że znajdzie tutaj coś dla siebie. Gdybym miała ją wycenić, to dałabym jej 4/6 pkt za jej naukowe podejście do tematu i zróżnicowane wyjaśnienia dotyczące NDE, czy osób znajdujących się w narkozie, w różnych sytuacjach nie koniecznie ze sobą powiązanych.

 

Chcesz się przekonać, jak realne jest stanąć oko w oko ze śmiercią i przeżyć NDE? Nic prostszego. Wystarczy, że sięgniesz po tę książkę, a dzięki licznym badań i wspomnień przekonasz się, że to wcale nie mit, czy legendarne wierzenia, a szczera prawda poparta naukowymi dowodami.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial