Okładka wydania

Coś Za Coś Wszechobecny Konflikt Pomiędzy Jakością A Dostępnością. Dowiedz Się, Co Sprawia, Że Jedne Produkty Odnoszą Sukces, A Inne Nie

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Kevin Maney
 • Tytuł Oryginału: Trade-Off Why Some Things Catch On, And Others Don't
 • Gatunek: PoradnikiBiznesEkonomia
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Magdalena Czech
 • Liczba Stron: 216
 • Rok Wydania: 2011
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 155 x 235 mm
 • ISBN: 9788324016204
 • Wydawca: Znak
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Kraków
 • Ocena:

  4.5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Coś Za Coś Wszechobecny Konflikt Pomiędzy Jakością A Dostępnością. Dowiedz Się, Co Sprawia, Że Jedne Produkty Odnoszą Sukces, A Inne Nie | Autor: Kevin Maney

Wybierz opinię:

Scathach

Zastanawialiście się kiedyś, jak często dokonujcie wyborów, w których przedkładacie dostępność nad jakość lub odwrotnie?
Czy kiedykolwiek udało Wam się dokonać zakupu, w którym otrzymaliście jedno i drugie?
Odpowiedź nasuwa się sama – nie. Dlaczego?
Na te i wiele innych pytań próbuje odpowiedzieć Kevin Maney w swojej książce Coś za coś. Wszechobecny konflikt pomiędzy jakością a dostępnością. Dowiedz się, co sprawia, że jedne produkty odnoszą sukces, a inne nie.

 

Przedmiotem badań autora są skomplikowane relacje między tym, co na rynku dostępne, a tym co potencjalny kupca chce/musi/sądzi że musi mieć.
Od wielu lat spotykamy się z dwoma rodzajami oddziaływania na odbiorców – sprzedawcy chcą wedrzeć się na rynek w dwójnasób: albo oferując szeroko dostępne produkty, będące na wyciągnięcie ręki dla każdego – czy to bardzo zamożnego, czy też mniej, jednak posiadające gorszą jakość, albo proponując kupcowi produkt najwyższej jakości, wart niebagatelnej sumy, jednak w pełni go satysfakcjonujący, bo w jakiś sposób podwyższający lub podkreślający jego status społeczny.
Nie wierzycie?
Weźcie pod lupę sieciówki – są wszędzie, każdy może się w nich ubierać, jednak stanie się wówczas częścią masowej papki wyglądającej i zachowującej się tak samo. Spójrzcie teraz na firmowe sklepy projektantów – niewielu stać na kupienie ubrania z metką D&G, jednak Ci, którzy mieli wystarczające zasoby pieniężne automatycznie są inaczej postrzegani przez środowisko.
Podobnie rzecz ma się praktycznie z każdym produktem dostępnym na rynku. I właśnie ten temat staje się przedmiotem książki Coś za coś.
Maney podzielił swoją publikację na kilka rozdziałów, między innymi Katastrofy, Superdostępność, Superjakość, Innowacja.
Bierze w nich pod lupę tajemnicę sukcesu niektórych produktów oraz szuka przyczyn upadków wielu z nich. Maney proponuje czytelnikowi dokładniejsze przyjrzenie się walki o klienta, której co rusz jesteśmy poddawani, a z której niejednokrotnie nie zdajemy sobie sprawy.

 

Autor stara się odnaleźć odpowiedź na pytanie o to, co dziś staje się największą potrzebą konsumenta i w jaki sposób ją zaspokoić, jednocześnie nakręcając swój biznes.

 

To książka, po którą powinni sięgnąć nie tylko klienci, dla których ważna jest świadomość tego, w czym biorą udział, lecz także wszystkie osoby prowadzące własny biznes lub właśnie planujący jego rozkręcenie.
Maney pokaże Wam jakich błędów uniknąć, jakimi zasadami się kierować i jak wypracować sobie znaną i uznaną markę. Podaje wiele przykładów znanych z mediów, powołuje się na osoby znane, którym albo się udało, albo nie.

 

Polecam. Warto wiedzieć.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial