Beskid Śląski, Beskid Żywiecki, Beskid Mały

Autor: Natalia FigielJan CzerwińskiPaweł Klimek

Okładka wydania

Beskid Śląski, Beskid Żywiecki, Beskid Mały


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Isabelle

Kolejna pozycja wydawnictwa Bezdroża, skierowana ku doświadczonym turystom, jak i tym zupełnie początkującym, ponieważ poziom tras waha się od tych zupełnie łatwych, do najtrudniejszych.

 

Na wstępie, jak niemal w każdym przewodniku, zamieszczono podstawowe informacje, jaki sprzęt należy ze sobą zabrać, na co uważać i czego się wystrzegać na trasie. Zdjęcia przedstawiają nam nie tylko sprzęt na letnie wędrówki, ale również na te bardziej ekstremalne – zimowe i rowerowe.

 

Oczywiście otrzymujemy tez wiele informacji praktycznych, takich jak Baza noclegowa, dojazd, adresy informacji turystycznych, spis schronisk górskich.

 

Ten przewodnik, to jednak przede wszystkich wspaniały zbiór przeróżnych tras wycieczkowych, z podanym poziomem trudności i miejscem rozpoczęcia wycieczki oraz sposobem dotarcia do tego miejsca zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Każda trasa, to ogrom informacji na temat napotykanych po drodze miejsc. Oprócz tego otrzymujemy mapkę z ukształtowaniem terenu, mamy więc czarno na białym, ile czeka nas wspinaczki, poza tym to co najważniejsze, czyli szacowany czas przejścia a do tego wysokość n. p. m. każdego miejsca i współrzędne geograficzne. Nie sposób się z tym przewodnikiem zgubić!

 

Na zakończenie otrzymujemy atlas Beskidu Śląskiego, Beskidu Żywieckiego i Beskidu Małego, czyli kilkanaście stron różnych mapek z oznaczonymi szlakami górskimi.

 

Temu przewodnikowi, nie można niczego zarzucić. Czytelny, przejrzysty, zawiera wszystkie informacje niezbędne każdemu turyście, czegóż chcieć więcej!?

 

Polecam

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z: