Boski Tarot Dziedzictwo Zaginionej Cywilizacji

Autor: Ciro Marchetti

Okładka wydania

Boski Tarot Dziedzictwo Zaginionej Cywilizacji


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Ramona

Poznaj moc czterech żywiołów i podążaj przez ścieżki Wielkich Arkanów, tak jak tarotowy Głupiec. Weź Boskiego Tarota w dłonie i doświadczaj mądrości dawnych cywilizacji, która zawarta jest w małych i wielkich wtajemniczeniach 78 kart. Poznaj historię tego Tarota.

 

Świat spotkała ogromna katastrofa. Nastał złowieszczy mrok. Woda z oceanów wyparowała, góry zostały zrównane, a inne żywe organizmy zostały unicestwione. Uderzenie asteroidy o ziemię spowodowało, że gorąca magma wylała się. Życie zamarło na setki lat. Niektóre stworzenia przeżyły kolejny swój rozkwit – powstały – jak Feniks z popiołów. Powoli rozwijały się w nowych warunkach.

 

"Jeden gatunek spośród wszystkich przetrwał. Nie dzięki szczęściu, korzyściom płynącym z bezpieczniejszej lokalizacji (...), ale ponieważ ten gatunek miał jeden wyraźny dar, którego nie miał nikt inny. Ludzie, którzy zamieszkiwali planetę w tym momencie, mieli pozwalającą przetrwać zaletę ostrzegania zawczasu".

 

Ty także możesz posiąść wiedzę, która pozwoli Ci się ustrzec przed katastrofami w Twoim życiu. Wystarczy zagłębić się w mądrość tych kart. Boski Tarot jest wielką księgą Twojego życia – wystarczy chcieć ją przeczytać. Twoje życie, to wiele ścieżek. Niekiedy nie wiesz co czyha za zakrętem. Na pewno, nie raz i nie dwa, zastanawiałeś się, którą drogę wybrać aby zaprowadziła cię do celu. Nie podążaj ślepo – weź Boskiego Tarota w swoje ręce i krocz świadomie przez swoje życie. Te karty są jak latarnia, które rozjaśnią niejasne sytuacje. "Ucz się na cudzych błędach i doświadczeniach" – tak mówi ludowe porzekadło i tak też mówi Ciro Marchetti – twórca tej wspaniałej talii kart. Ten wizjoner daje Ci narzędzie, w postaci kilkudziesięciu obrazów, abyś skorzystał z wiedzy poprzednich, wymarłych cywilizacji. Twoi przodkowie otwierają przed Tobą bramy przyszłości. Skorzystaj z ich wiedzy.

 

Ta wspaniała talia, pozwala nowym i już doświadczonym adeptom sztuki mantycznej, przewidywać przyszłość. Osoby, które nie miały wcześniej styczności z Tarotem, doskonale poradzą sobie z tymi kartami. Ponieważ – Boski Tarot – został stworzony na podbudowie innej "wzorcowej i doskonałej" talii czyli na projekcie Rider-Waite'a.

 

Karty tego tarota są bardzo intuicyjne, a obrazy same do Ciebie przemawią i od razu stworzą opowieść o Twoim przeszłym, teraźniejszym i przyszłym życiu.

 

Gdy otworzysz pudełko, Twoim oczom, ukaże się książka do nauki czytania z kart, satynowy woreczek oraz zapierające dech w piersiach, malownicze karty. Karty mają pozłacane brzegi i wykonane są ze sztywnego papieru. Każdy tarocista wie, jak bardzo ważny jest materiał, z którego zostały wykonane karty. Papier musi być sztywny i trwały, oraz odporny na tysiące tasowań. Niestety z racji tego, że karty mam od paru dni, nie wiem jak zachowają się po setnym tasowaniu. Moje ośmioletnie doświadczenie w pracy z kartami, mówi mi, że ich żywotność będzie bardzo długa.

 

Tak jak wyżej wspomniałam, karty są bogato ilustrowana, co ułatwia ich czytanie. Pobudzają wyobraźnię i rozwijają intuicję, a przez to, odpowiedź kart jest bogatsza.

 

Książka w dostateczny sposób rozszyfrowuje znaczenie kart oraz podaje kilka podstawowych układów, według których odczytujemy informacje, na zadane pytanie.

 

Te karty, to najwyższa półka z dotychczasowych talii, które ukazały się na Polskim rynku ezoterycznym.

 

Jeżeli nie lubisz przykrych niespodzianek w swoim życiu, a lubisz pozytywnie się zaskakiwać lub jeżeli jesteś niecierpliwy i od razu musisz znać odpowiedź, na nurtujące Cię pytania, to musisz je mieć.

 

Jedyną wadą tych kart jest to, że nie można się od nich oderwać i codziennie spędzasz nad nimi parę godzin. Boski Tarot zostanie twoim prawdziwym przyjacielem, bo tylko on powie Ci co robisz dobrze, a co źle. Nie będzie Cię oceniał i krytykował ale subiektywnym okiem spojrzy na Twoje życie.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!