Okładka wydania

Bodzio I Pulpet

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 4 votes
Akcja: 100% - 4 votes
Wątki: 100% - 5 votes
Postacie: 100% - 4 votes
Styl: 100% - 4 votes
Klimat: 100% - 5 votes
Okładka: 100% - 6 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Bodzio I Pulpet | Autor: Grzegorz Kasdepke

Wybierz opinię:

Monia1990

Grzegorz Kasdepke to popularny pisarz dziecięcy. Jego książki kochają kolejne pokolenia młodych czytelników.

 

Bodzio spotkał kosmitę. Niemożliwe? Możliwe, możliwe, Bodziowi takie historie przydarzają się non stop. Na szczęście razem z Pulpetem, swoim najlepszym przyjacielem, potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji. Czy chodzi o akcję Sprzątanie Świata, nieujeżdżony rower, opiekę nad klasowymi roślinkami, czy o organizację meczu ZIEMIANIE – OBCY. (informacja ze strony wydawnictwa).

 

"Bodzio i Pulpet" to kolejna świetna propozycja dla najmłodszych. Pełna dobrego humoru i zabawy opowieść o dwóch przyjaciołach: Bodziu i Pulpecie. Chłopcy mają kontakty z Obcymi, a przynajmniej tak im się wydaje. Dorośli i inne dzieci patrzą ze zdziwieniem na ich wyczyny. To prowadzi do wielu zabawnych i interesujących wydarzeń.

 

Przyznam, że od bardzo dawna jestem fanką Grzegorza Kasdepke. Parę lat temu moja siostra czytała jego książki. Mimo iż byłam już nastolatką z przyjemnością sięgałam po jego kolejne dzieła. I za każdym razem jestem mile zaskoczona. Pisarz w prosty sposób opisuje otaczający nas świat i reguły nim rządzące. Wyjaśnia dzieciom pojęcia, z którymi spotykają się na co dzień i nie potrafią ich zrozumieć. Jego książki jednocześnie bawią i uczą. To wielki plus jego powieści.

 

„Bodzio i Pulpet" to historia dwóch chłopców, których łączy wielka przyjaźń. Razem się bawią, razem szukają Obcych na Ziemi. Ich przygody rozbawią największego ponuraka. Jednocześnie pokażą naszym pociechom jak ważna jest przyjaźń. Bez niej nasze życie jest smutne.

 

Książka została napisana prostym, ale interesującym językiem. Zachwycająca jest grafika, która na pewno zaintryguje nasze pociechy. Wielkim plusem są ilustracje, które pozwolą jeszcze bardziej zrozumieć treść i uatrakcyjniają czytanie. Dlatego też jest to lektura również dla najmłodszych, którym rodzice czytają. Zaletą jest również niewielka ilość stron. Dzięki temu nasze dzieci na pewno nie odrzucą tej książki. Podoba mi się też podział historii. To powoduje, że każdą można czytać osobno np. codziennie jedną przed snem.

 

Polecam tę powieść wszystkim rodzicom. To idealna propozycja na wspólne czytanie wieczorem. Będziemy się dobrze bawić razem z naszymi pociechami. A może i my dowiemy się czegoś ciekawego o otaczającym nas świecie.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial