Okładka wydania

Battlefield 3: Rosjanin

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 6 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 4 votes
Postacie: 100% - 3 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 3 votes

Polecam:


Podziel się!

Battlefield 3: Rosjanin | Autor: Andy McNab

Wybierz opinię:

Marta_25

„Battlefield 3" to powieść oparta na jednej z najsłynniejszych serii gier wojennych „Battlefield". Jej autor, Andy McNab brał udział w procesie tworzenia gry komputerowej. Wykorzystując swoje żołnierskie doświadczenie dbał o to, aby gra w jak największym stopniu oddawała „realizm działań wojennych". Na napisanie powieści, jak twierdzi autor zdecydował się dlatego, że jest ona doskonałym uzupełnieniem gry.

 

Bohaterem „Battlefield 3" jest były żołnierz Specnazu- rosyjskich sił specjalnych, Dmitrij „Dima" Majakowski. To człowiek intrygujący, zdolny do wszystkiego, aby osiągnąć swój cel. Wieloletnia służba w Specnazie oraz doskonałe wyszkolenia sprawiły, że jest uodporniony na ból i potrafi przetrwać w najbardziej spartańskich warunkach. Będąc na „emeryturze" zajmuje się odnajdywaniem porwanych osób. Nieoczekiwanie zgłaszają się do niego dawni szefowie, którzy proponują mu udział w niebezpiecznej akcji od powodzenia której zależy życie wielu osób. Kiedy Majakowski odmawia, pracodawcy postanawiają użyć pewnego „haczyka". I tak Dmitrij ze swoimi zaufanymi ludźmi wyjeżdża do Iranu, gdzie rozpoczyna się walka na śmierć i życie...

 

Przyznam, że do powieści podchodziłam dość sceptycznie, gdyż nie jestem wielką zwolenniczką gier komputerowych. Powieść jednak pozytywnie mnie zaskoczyła. Świat głównego bohatera, jego rozterki, wszelakie zadania z jakimi musiał się zmierzyć pochłonął mnie już od pierwszych stron. Andy McNab stworzył powieść wojenną pełną wyrazistych postaci i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Nie zabrakło także wielu scen walki, które ukazane są tutaj bardzo obrazowo, jednak bez zbędnej przesady i drastycznych opisów. Powieść polecam nie tylko miłośnikom komputerowej serii „Battlefield", ale również miłośnikom powieści wojennych z wartką akcją.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial