AstroCalendarium 2012

Autor: Krystyna Konaszewska Rymarkiewicz

Okładka wydania

AstroCalendarium 2012


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Indywidualna

Rok 2012 zbliża się wielkimi krokami. Chyba żaden rok, a może nie rok, a sama data 21.12.2012 nie wzbudziła tak wielkiego poruszenia. Większość ludzi wieszczy koniec świata ze wszystkimi możliwymi katastrofami, inni twierdzą, że odwiedzą nas kosmici i wymordują całą ludzkość, a jeszcze inni mówią o wielkim przełomie, który oczyści wszystkich mieszkańców zielonej planety. Co tak właściwie czeka nas w tym niezwykłym roku?

 

Odpowiedź na to pytanie próbuje udzielić wybitny astrolog, doktor nauk przyrodniczych i autorka wielu bestsellerów, Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz. Właśnie nakładem Studia Astropsychologii po raz piąty zostało wydane Astrocalendarium, czyli niesamowity kalendarz z horoskopem na każdy dzień.

 

Czytelnik znajdzie w nim szczegółową prognozę na rok 2012 dla każdego znaku zodiaku, wykresy przebiegu planet, ingres planet oraz ich szczegółowy opis i właściwości, aspekty, które ułatwią czytelnikowi zrozumienie jak ciała niebieskie na siebie współdziałają. Oprócz tego autorka zamieściła w kalendarzu szczegółowy opis wpływów księżyca i wiele, wiele innych cennych i interesujących informacji dotyczących znaków zodiaku, zaćmień księżyca i słońca. Poza tym czytelnik znajdzie w tym wyjątkowym kalendarzu horoskop na każdy dzień, dzięki czemu będzie mógł niejako zaplanować każdy dzień zgodnie ze wskazówkami planet.

 

Już teraz mogę wam zdradzić, że rok 2012 będzie należał do Merkurego i to od niego będzie zależało szczęście i pech tego wyjątkowego roku, a jeśli tak jak ja jesteście uzależnieni od notowania to Astrocalendarium ma sporo miejsca na zapiski, a przy tym jest niezwykle poręczny i zmieści się w każdej torebce, torbie czy plecaku nie zajmując przy tym wiele miejsca. Prawdziwa gratka dla ludzi, którzy żyją zgodnie z ruchami ciał niebieskich, a także dla tych, którzy od czasu do czasu lubią zajrzeć w gwiazdy i sprawdzić, co czeka ich w danym dniu, tygodniu czy miesiącu.

 

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.