Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Atlantis Rising. Tom 3. Świt Atlantydy

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Atlantis Rising. Tom 3. Świt Atlantydy | Autor: Evan Currie

Wybierz opinię:

buchbooks

  "Atlantis Rising tom 3: Świat Atlantydy" autorstwa Evana Currie to ekscytująca kontynuacja serii, która przenosi czytelnika w świat pełen magii, walki i niezłomnej determinacji. Trzecia część serii nie zawodzi, dostarczając jeszcze więcej emocji, intryg i dramatycznych zwrotów akcji niż poprzednie tomy. Autor przenosi nas w świat, gdzie nadzieja jest krucha, ale wojownicy nieustannie walczą o każdy oddech wolności.

 

Fabuła koncentruje się na walce ludzkości z demonami, które od dawna terroryzują ich świat. Choć najwaleczniejsi wojownicy odnoszą zwycięstwa w bitwach, wojna wydaje się nie mieć końca, a ludzkość ciągle przegrywa. Wydarzenia nabierają tempa, gdy mieszkańcy Atlantydy, pod przewodnictwem Elanthielle, postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i odmienić losy wojny.

 

Główna bohaterka, Elan, jest postacią niezwykle złożoną i interesującą. Jej przeszłość, naznaczona tragedią i utratą rodziców, którzy zostali zamordowani przez człowieka na usługach demonów, kształtuje jej niezłomną determinację i chęć zemsty. Elan, nauczona sztuki przetrwania przez swoich rodziców, wyrasta na wojowniczkę zdolną stawić czoła największym przeciwnościom. Jej umiejętności i determinacja sprawiają, że staje się jedną z ostatnich nadziei ludzkości na zwycięstwo.

 

Currie świetnie radzi sobie z budowaniem napięcia i kreowaniem atmosfery zagrożenia, która towarzyszy bohaterom na każdym kroku. Przeżycia Elan, jej starcia z hordami demonów i zdrajcami, a także z wyższą demonessą, są opisane w sposób, który trzyma czytelnika w napięciu i nie pozwala oderwać się od książki. Każda bitwa, każde starcie jest szczegółowo opisane, co sprawia, że czytelnik czuje się, jakby sam brał udział w tych dramatycznych wydarzeniach.

 

Jednym z kluczowych elementów książki jest ukazanie, jak determinacja i niezłomność mogą odmienić losy wojny. Demony, choć zdają się niepokonane, napotykają coraz większy opór ze strony ludzi, którzy mimo strachu i przegranych bitew, nie tracą nadziei. Elan, jako symbol tego oporu, inspiruje innych do walki i pokazuje, że nawet w obliczu największego zagrożenia, warto walczyć o swoje.

 

Currie nie zapomina również o rozwoju postaci pobocznych, które odgrywają istotną rolę w fabule. Każdy z rekrutów, których Elan znajduje, wnosi coś unikalnego do historii i dodaje jej głębi. Relacje między bohaterami są skomplikowane, pełne napięć, ale także momentów współpracy i wzajemnego wsparcia, co dodaje realizmu i emocji do całej opowieści.

 

W "Świecie Atlantydy" autor porusza także tematy związane z poświęceniem, lojalnością i ceną, jaką trzeba zapłacić za wolność. Demony, próbując otworzyć portal między światami i sprowadzić nieznane ludzkości armie, stawiają bohaterów przed ostatecznym wyzwaniem. Czy Elan i jej towarzysze będą w stanie stawić czoła tej grozie? To pytanie towarzyszy czytelnikowi do samego końca, trzymając go w napięciu i oczekiwaniu na finałowe starcie.

 

Podsumowując, "Atlantis Rising tom 3: Świat Atlantydy" to porywająca, pełna akcji i emocji książka, która z pewnością przypadnie do gustu fanom fantastyki. Evan Currie stworzył świat pełen niebezpieczeństw, ale także nadziei i odwagi. Elan, jako główna bohaterka, jest symbolem niezłomności i determinacji, co sprawia, że jej walka staje się inspiracją nie tylko dla postaci w książce, ale i dla czytelników. To epicka opowieść o przetrwaniu i walce, która z pewnością zapadnie w pamięć na długo po jej przeczytaniu.         

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial