Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Ania W Królestwie Krasnoludków I Bajek

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Ania W Królestwie Krasnoludków I Bajek | Autor: Jolanta Kućmierz

Wybierz opinię:

Isadora

Moja dzisiejsza propozycja skierowana do najmłodszych odbiorców to zarazem gwarancja czterech niezapomnianych godzin spędzonych w towarzystwie ciepłego, kojącego głosu znakomitej aktorki Anny Dymnej, która jak nikt inny potrafi pobudzić dziecięcą wyobraźnię wyczarowując słowami magiczny świat będący na wyciągnięcie ręki i ożywiając baśniowe istoty go zamieszkujące.

 

Historie, które snuje sugestywnym głosem pani Anna opowiadają o niezwykłych przygodach 9-letniej Ani, która podczas jesiennego spaceru niespodziewanie trafia w nieznaną jej wcześniej część parku kryjącą w plątaninie gałęzi utkaną z pajęczyny bramę do Królestwa Krasnoludków i Bajek. Obdarzona wyjątkowo bujną fantazją dziewczynka przemierza komnaty zamku krasnoludków spotykając ich króla oraz królową Bajkę, którzy przyjmują swojego gościa z wielką radością.

 

Od tej pory Ania ze swoimi przyjaciółmi często i z łatwością przekraczają granice bajkowego świata, gdzie przeżywają mnóstwo interesujących i naprawdę niezwykłych przygód: a to krata salonowego kominka niespodziewanie zmienia się we wrota wiodące do zamku, w którym uwięziona jest smutna królewna Kalia, a to za sprawą czarodziejskiej mgły przenoszą się do pięknego, magicznego ogrodu lub też nagle trafiają do chatki zamkniętej we wnętrzu szklanej bańki sprezentowanej dzieciom przez tajemniczego wuja Ferdynanda.
Dzieci pomagają lalce Luizie zdobyć serce królewicza zamieszkującego ponure zamczysko oraz znaleźć samotnej Myszce przyjaciół, biorą udział w niezapomnianym balu w pałacu Królowej Śniegu, zwiedzają piernikowe miasteczko zamieszkiwane przez krasnoludki, uwalniają dziewczynę z portretu szyjąc dla niej sukienkę ze śniegowych gwiazdek, a nawet podróżują Wielkim Wozem po Drodze Mlecznej zwiedzając czarodziejskie planety...

 

Przyjaciele przekonują się, że wyobraźnia nie ma granic i jeśli się czegoś pragnie dostatecznie mocno, to marzenia się spełniają.

 

Idealnym uzupełnieniem fantastycznych i przesyconych magią opowieści, są melodyjne i łatwo wpadające w ucho piosenki śpiewane dźwięcznym i łagodnym głosem Anny Brannej. Z pewnością umilą one najmłodszym czas, wprawią w dobry nastrój, zaś wersje instrumentalne pozwolą na samodzielne ich wykonanie.

 

"Ania w Królestwie Krasnoludków i Bajek" to zbiór cudownych, pełnych fantazji opowieści, które z pewnością przypadną do gustu naszym milusińskim. Ich wielką zaletą jest promieniujący z nich spokój oraz to, że zapewniają długie chwile relaksu i odprężenia, uczą wrażliwości, pozwalają się wyciszyć przenosząc w krainę wyobraźni. Stanowią pożądaną alternatywę dla przesiąkniętej pośpiechem i hałaśliwym zgiełkiem codzienności.

 

Gorąco polecam!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial