Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Srebrny Smok. Tom 1

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Srebrny Smok. Tom 1 | Autor: Barbara Sadurska

Wybierz opinię:

buchbooks

Magiczna podróż w świat marzeń, tajemnic i przygód.

 

  "Srebrny smok" autorstwa Barbary Sadurskiej to magiczna podróż w świat marzeń, tajemnic i przygód, która doskonale łączy w sobie elementy fantastyczne i realistyczne. Książka ta skierowana jest głównie do młodej publiczności, ale bez wątpienia zdoła porwać także czytelników w wieku dorosłym.

 

Główną bohaterką jest dwunastoletnia Matylda, która marzy o podróży do Japonii, aby zobaczyć smoki. Jednak los sprawia, że jej plany ulegają nagłej zmianie, a dziewczynka trafia na wakacje do swojego dziadka na tajemniczą wyspę. Wraz z nią czytelnik przenosi się w świat pełen magicznych detali, smoczych opowieści i niezwykłych zdarzeń.

 

Autorka doskonale ukazuje kontrast między codziennym życiem Matyldy a fantastycznym światem, który otwiera się przed nią na wyspie dziadka. W domu starszego pana dziewczynka odkrywa smocze elementy, a te same stworzenia zaczynają pojawiać się także w jej snach. To wyjątkowe połączenie rzeczywistości z magią buduje niezwykłą atmosferę, która trzyma czytelnika w napięciu.

 

Sadurska wplata w fabułę elementy zagrożenia, tajemniczości i niepokoju.Na wyspie dzieją się niezrozumiałe wydarzenia, a bohaterowie zmagają się z nieznanymi siłami. Autorka buduje napięcie, a tajemnice stopniowo się odkrywają, co utrzymuje zainteresowanie czytelnika na wysokim poziomie.

 

Jednym z najmocniejszych punktów książki są postaci. Matylda to wyjątkowa bohaterka, pełna determinacji, ciekawości i odwagi. Dziadek dziewczynki to postać tajemnicza, która stopniowo odsłania przed czytelnikiem swoją historię. Równocześnie poznajemy inne postacie zamieszkujące wyspę, każda z nich wnosi coś do tej magicznej opowieści.

 

"Srebrny smok" to nie tylko przygoda, ale także historia o wartościach takich jak odwaga, przyjaźń i empatia. Matylda, mimo że znalazła się w nieznanej sytuacji, nie boi się stanąć w obronie innych i stawia czoła zagrożeniom.

Barbara Sadurska stworzyła barwny świat, który czytelnik chętnie eksploruje razem z bohaterami. Jej lekki, płynny styl pisania sprawia, że książka ta jest przystępna i zrozumiała dla młodej publiczności. "Srebrny smok" to opowieść pełna magii, przygody i wzruszeń, która z pewnością przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom, przenosząc ich w magiczny świat, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. Czytając tę książkę, można poczuć się, jakby się weszło do świata smoczych opowieści, gdzie każdy rozdział to nowa niespodzianka.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial