Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Kupowana Miłość

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Kupowana Miłość | Autor: Ewa Daroszewska

Wybierz opinię:

Ambros

  Czy miłość można kupić? A czy można również kupić zainteresowanie swoją osobą? Czy kobiety są zdolne do takich kroków? Może są zdesperowane lub skrzywdzone przez życie? Może to mężczyźni doprowadzają płeć piękną do tak drastycznych zachowań?

 

Kupowana miłość to historia sześciu kobiet, które doświadczyły w życiu wiele zła i bólu. Zostały skrzywdzone i okrutnie potraktowane przez los. Były wykorzystywane i oszukiwane przez mężczyzn, którzy się nimi bawili. Okłamywali i niszczyli je powoli, sukcesywnie i z premedytacją. Jedna z bohaterek, Evi, spotyka się ze starszym mężczyzną, który wykorzystuje młodą i naiwną dziewczyną, zabawia się nią. Kolejna bohaterka pada ofiarą oszusta i pozwala się bezgranicznie wykorzystywać, zaślepiona jego rzekomą miłością. Kolejna ma wszystko, ale czegoś jej jednak brakuje. Żyje w dostatku, uwięziona w kokonie własnego jestestwa. I takie właśnie są bohaterki tej lektury. Naiwne i zagubione, szukające akceptacji i zrozumienia. Ofiarujące siebie dla tego ukochanego, który jednak dostrzega tylko siebie i swoje potrzeby. Te okryte traumą bohaterki szukały szczęścia, a znalazły ból i upokorzenie. Czy otworzą w końcu oczy i spojrzą na świat z szerszej perspektywy? Znajdą w sobie tylko siły i odwagi, aby zawalczyć o siebie, swoje szczęście i spokój? Czy krzywda podziała na nie mobilizująco i motywująco? Czy potrafią w końcu powiedzieć „dość”!

 

Bohaterki podejmują walkę ze swoimi słabościami i krzywdami. Odnajdują siłę i bodźce do szukania rozwiązania swoich sytuacji osobistych i poprawy swojego losu. Napędzają się wewnętrznie i zachęcają inne kobiety do wyjścia z osobistej strefy komfortu. To nie jest trudne i niemożliwe, ale do tego trzeba dojrzeć emocjonalnie, zrozumieć, że się chce zawalczyć o siebie i swój rozwój, o ty by mieć równe prawa w związku.

 

Mimo rozterek, które były codziennością w ich życiu, pokazują, jak walczyć ze złem i pokonywać trudności. Jak ważne jest, aby o siebie zadbać, rozwijać się i podnosić swoje walory. Nie ma rzeczy niemożliwych, są sytuacje trudne, ale do pokonania. Moc i waleczność otwierają drogę do innego i lepszego życia, do stanowienia o sobie i samodzielnego sterowania swoim życiem.

 

Ta lektura powinna być świetną i darmową lekcją życia. Nauką, jak zawalczyć o siebie, jak nie dać się zniewolić i oszukiwać. Autorka – przemawiając do nas czynami i słowami bohaterek – zachęca kobiety do aktywności i intymnej głębokiej refleksji. Nad przeniknięciem w głąb własnego królestwa i odszukania królowej swojego istnienia.

 

To znakomita opowieść dla każdej kobiety. Zarówno tej szczęśliwej i spełnionej, jak i tej poszukującej nadal swojej drogi życiowej. Każda znajdzie coś dla siebie, coś, co sprawi, że radość i miłość zawita w wasze progi. A szczęście od dzisiaj stanie się ważnym członkiem waszej rodziny.

 

Zachęcam się sięgnięcia po te historie. Znajdziecie w nich wiele cennych i wartościowych wskazówek i drogowskazów życiowych, które od dzisiaj będą rozświetlać waszą pełną szczęścia i powodzenia przyszłość.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial