Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Niewidziątka. Przewodnik Po Emocjach I Nie Tylko

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 3 votes
Akcja: 100% - 3 votes
Wątki: 96.33% - 3 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Niewidziątka. Przewodnik Po Emocjach I Nie Tylko | Autor: Andy J. PizzaSophie Miller

Wybierz opinię:

love_book_passion

  „Niewidziątka. Przewodnik po emocjach i nie tylko” autorstwa Sophie Millar oraz Andy J. Pizza to przepięknie wydana książeczka dla dzieci, która zachwyca w pierwszej kolejności swoimi wizualnymi aspektami. Moją uwagę od razu przyciągnęła, a ponieważ posiadam dwoje wspaniałych maluszków, to od razu wiedziałam, że chcę, abyśmy mieli możliwość ją poznać.

 

Uczucia są obecne w życiu każdego człowieka, niemniej jednak każdy przeżywa je nieco inaczej. Bardzo ważne jest, aby potrafić nazwać swoje uczucia, umieć sobie z nimi radzić i nie tłumić ich w sobie. Emocje, czy uczucia, to coś, czego nie zobaczymy gołym okiem, przeżywamy je wewnątrz siebie, możemy się dzielić nimi z innymi, ale również możemy je tłumić w sobie, co jednak może mieć negatywne skutki dla naszego organizmu. Uczucia i emocje to nieodzowny element życia każdego z nas, nie ma znaczenia, czy chcemy ich, czy nie, one bezwarunkowo same pojawiają się w naszym życiu, a my musimy nauczyć się je przede wszystkim rozpoznawać i sobie z nimi odpowiednio poradzić.

 

Wprowadzenie dziecka w świat, w którym dopiero wszystko odkrywa i poznaje, jest wielkim , przed którym stają rodzice. Wykorzystywanie edukacyjnych książeczek, które mogą nam w tym pomóc, jest niezwykle cennym przywilejem, który został nam dany! Ja korzystam z niego w pełni i jestem bardzo wdzięczna za tą możliwość, szczególnie gdy a na tak wspaniałe pozycje, jak ta. „Niewidziątka” to cudowny przewodnik po ludzkich emocjach oraz uczuciach, których nie jesteśmy w stanie zobaczyć. A jak wytłumaczyć dziecku coś, czego nie widać!

 

Zostajemy zabrani do ludzkiego świata, w którym nazwane zostało wszystko to, co nie jest widzialne dla człowieka gołym okiem. Jest niezwykle wiele emocji, które bardzo trudno jest ująć w słowach, niemniej jednak każdy z nas je odczuwa. Ale jak można wytłumaczyć ich istnienie, odczuwanie dziecku. Same często odczuwamy trudności z nazwaniem emocji, które są w nas, a co dopiero mówić o wytłumaczeniu ich maluszkowi.

 

Książka przede wszystkim zawiera cudowne ilustracje, które obrazują prezentowane emocje. Jest to niezwykle ciekawa forma zainteresowania dzieci, ale również pobudzenia ich wyobraźni, która będzie miała szerokie pole do popisu! Nie tylko emocje zostały nazwane, ale również zmysły, bo chociażby węch i zapachy, które również dzieci dopiero poznają. Smaki, których jest cała gama, a ich wprowadzanie do dziecięcego życia zaczyna się już na wczesnym etapie dzieciństwa.

 

Ta książeczka skradła zarówno moje, jak i serduszka moich dzieci! Zachwyciła nas i zaczarowała na długie godziny, które wspólnie z nią spędzamy. Jestem przekonana, że jeszcze przez bardzo długi czas będziemy po nią chętnie sięgać i się nią zachwycać.

 

Takie książeczki są niezwykle ważne i potrzebne. Zdecydowanie powinno być ich więcej. Mimo iż nie ma w nich wiele tekstu, ten, który został ujęty, kierowany jest bezpośrednio do dzieci, co w znacznym stopniu ułatwia dotarcie do nich. Przekaz jest rzeczowy i konkretny, a wydanie kolorowe i piękne, co przyciąga uwagę najmłodszych czytelników. Dla mnie jest to książka idealna dla dzieci, wiele ich nauczy, a z pewnością nie zanudzi! Jeśli szukacie idealnego prezentu dla maluszka, to ten będzie dobrym wyborem.

 

Ja bardzo serdecznie polecam książeczkę dla dzieci, bo będą nią zachwycone! Moje dzieciaki ją po prostu pokochały!

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial