Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Wicked Beauty. Dark Olympus. Tom 3

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wicked Beauty. Dark Olympus. Tom 3 | Autor: Katee Robert

Wybierz opinię:

Bookholiczka

  "Wicked Beauty. Dark Olympus. Tom 3" to kolejna odsłona współczesnej wersji greckiej mitologii pióra Katee Robert. Tym razem oś fabuły skupia się na walce bogów i herosów o względy pięknej Heleny Trojańskiej, a całość została ubrana w pełną intryg i seksu opowieść, w której kluczową rolę odgrywa pożądanie. Głównymi bohaterami "Wicked Beauty. Dark Olympus. Tom 3" są Achilles Kallis i Patrokles Fotos, których łączy nie tylko wieloletnia przyjaźń, ale też i płomienny romans. Światem wstrząsa wieść o śmierci Aresa, na którego miejsce poprzez krwawy turniej zostanie wybrany nowy bohater. Nagrodą jest nie tylko władza i uznanie, ale też ręka pięknej Heleny - wdowy po Aresie. Pomiędzy całą trójką wywiązuje się pełna namiętności, żądzy i seksu rywalizacja, od której zależy przyszłość bohaterów. Wziąć sprawy we własne ręce postanawia również sama zainteresowana, dlatego i ona staje do walki w morderczym turnieju.

 

"Wicked Beauty" to trzecia pozycja z serii "Dark Olympus" autorstwa Katee Robert. Podobnie jak w pozostałych częściach sagi ("Neon Gods", "Electric Idol", "Radiant Sin" oraz "Cruel Seduction"), również w "Wicked Beauty" kluczową rolę w całej historii odgrywa pragnienie i namiętność. Amerykańska autorka od lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci z kręgu powieści z pogranicza thrillera i romansu, a wariacja na temat mitu o Helenie Trojańskiej umacnia ją w światowej czołówce literatury erotycznej dla kobiet.

 

Każda z tych powieści opowiada o innych bohaterach, są ze sobą powiązane niuansami, ale to niezależne historie. Nie czytając dwóch poprzednich części mogłam, jak najbardziej poznać losy bohaterów w trzeciej części, a później cofnąć się do poprzednich dwóch.

 

Tak, jak bardzo nie przepadałam za mitologią grecką w szkole, tak czytając książki autorki jestem w nich zakochana. Połączenie tych dwóch światów mitologii i romansu przypadł mi bardzo do gustu. Tam jest dosłownie wszystko czego potrzebowałam podczas lektury. Choć tak bardzo "spicy" powieści nie czytam zbyt często twórczość Katee Robert ma coś w sobie co przyciąga czytelników. Może to fakt, że stworzyła swoich bohaterów, fabułę na czymś zupełnie innym co pozwala nam czytelnikom poznać zupełnie inne horyzonty.

 

„Owszem, widzieli mnie jako rozpieszczoną księżniczkę. Ale także jako ukrytą pod nią silną, bystrą kobietą. Patrokles traktował mnie, jakbym była cennym skarbem. Achilles przyjmował moją siłę za pewnik. Obaj uważali mnie za równą sobie. To było wspaniałe uczucie.”

 

"Wicked Beauty" to na pewno jest najmocniejszy erotyk, jaki miałam do tej pory okazję czytać. Tyle scen erotycznych i jeszcze tak opisanych już dawno nie czytałam. Nawet już nie pamiętam momentu, w którym byłam tak bardzo onieśmielona tym co robią bohaterowie. Autorka dobrze wie, jak zaskoczyć swoich czytelników. Jedno co mogę wam powiedzieć to, to iż powieść zostanie w mojej pamięci na bardzo długi czas.

 

Zdaje sobie sprawę, że nie każda osoba lubi czytać książki z takiego gatunku. Jednak polecam przeczytać "Wicked Beauty" i wyrobić sobie o niej własne zdanie.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial