Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Śmierć Na Bogato

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Śmierć Na Bogato | Autor: Jacek Ostrowski

Wybierz opinię:

Monika

  W gąszczu współczesnych thrillerów, "Śmierć na bogato" Jacka Ostrowskiego wyłamuje się jako kunsztowny diament, który mrocznym blaskiem przyciąga czytelnika do niezwykłej podróży przez labirynt intryg i tajemnic. W swojej najnowszej powieści, autor wprowadza nas do świata, w którym życie i śmierć stają się komercjalnymi przedmiotami, manipulowanymi przez firmę o kusząco brzmiącej nazwie "Pomocna Dłoń". W centrum tej opowieści znajduje się Agata, silna i złożona postać, weteranka amerykańskiej armii, która staje w obliczu moralnych i egzystencjalnych wyborów.

 

Już na wstępie powieści Ostrowski przedstawia czytelnikowi scenariusz, który burzy dotychczasowe wyobrażenia o śmierci. Pomysł skomercjalizowania chwili przejścia z tego świata wzbudza nie tylko zdziwienie, ale i lęk przed moralnymi konsekwencjami takiego działania. "Pomocna Dłoń" jawi się jako przedsięwzięcie przesiąknięte mroczną tajemnicą, której odsłonięcie stanie się celem bohaterek i bohaterów.

 

Agata jako główna postać, wyróżnia się w tej opowieści nie tylko swoją siłą fizyczną, ale przede wszystkim wewnętrzną determinacją i złożonością charakteru. Jej walka z demonami przeszłości oraz dylematy moralne, z którymi musi się zmierzyć, sprawiają, że czytelnik utożsamia się z nią i współczuje jej losowi. To ona staje w centrum uwagi, kiedy przyjmuje propozycję pracy w "Pomocnej Dłoni", skuszona zaskakująco wysokim wynagrodzeniem, aby szybko zorientować się, że cena, jaką musi zapłacić, może okazać się zbyt wysoka.

 

Ostrowski mistrzowsko prowadzi czytelnika przez gąszcz tajemnic, intryg i napięcia, budując atmosferę grozy i niepokoju. Wątki poboczne, splatające się z główną narracją, dodają opowieści głębi i złożoności, jednocześnie podnosząc jej tempo i intensywność. Język autora jest sugestywny i obrazowy, co sprawia, że czytelnik przenosi się bezpośrednio do świata przedstawionego, odczuwając emocje i doznania bohaterów.

 

Fabuła "Śmierci na bogato" prowadzi czytelnika przez labirynt emocji, niepewności i niebezpieczeństw, przykuwając uwagę od pierwszych stron. Pytania, które nasuwa opowieść - czy pieniądze mogą usprawiedliwiać wszelkie środki? Czy spełnienie najskrytszych pragnień może usprawiedliwiać złamanie zasad moralnych? - stają się bodźcem do refleksji nad naturą ludzką i wartościami, które kształtują nasze życie.

 

"Śmierć na bogato" to nie tylko emocjonujący thriller o pełnym zwrotów akcji i niespodziewanego zakończenia, ale także opowieść, która stawia pytania o granice moralności i etyki. Jacek Ostrowski stworzył powieść, która nie tylko dostarcza czytelniczych emocji, ale także pobudza do refleksji nad istotą ludzkiej egzystencji i niezwykłymi wyborami, jakie stawiamy w życiu. To lektura, która zostaje w pamięci czytelnika na długo po zakończeniu lektury.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial