Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Skazani Na Wolność

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Skazani Na Wolność | Autor: Iwo Konopek

Wybierz opinię:

Patrycja111

  Wiktor ma za sobą długą i intensywną "przyjaźń" z pornografią. Nie powstrzymuje się, nie ukrywa ani nie wstydzi swojej "pasji" pocieszając się obecnością sojuszników w tej przygodzie. Ma w domu kochającą żonę, która odważnie wychodzi na przeciw potrzebom drugiej połówki. Zdarza im się zaprosić do łóżka zaufaną osobę i potrafią cieszyć się zabawą w trójkę. Druga atrakcyjna dziewczyna jej nie przeszkadza a jednocześnie zaspokaja jego fantazje. Wiktor inicjuje wiele znajomości a Alicja chętnie na to przystaje. Szybko i bezpiecznie poznali swoje fantazje i potrzeby. Narzędziem doskonalącym ich relacje jest pewna gra. 

 

Lawina sprzecznych myśli uderza mu do głowy, gdy żona otwarcie mówi mu o nowym koledze i jej fantazjach. Wszystko nabiera innych kolorów i odcieni. Odpowiedź na potrzeby Alicji nie jest łatwa. Kobieta chciałaby poszerzyć wachlarz swych doznań lecz jego ego ma sporo do powiedzenia, przecież to on miał być jedyną fantazją żony. Czy będzie gotowy zadbać o jej potrzeby? 

 

Ich doświadczenia życiowe łączy jeden wspólny i silny mianownik. Oboje od lat sprzedawali duszę w zamian za zadowalanie innych kosztem siebie. Oboje zaczęli realizować potrzeby na własną rękę i właśnie w ten sposób się poznali, bez zobowiązań, oczekiwań, zbędnych pytań. Tak właśnie powstał nowy związek zrodzony ze zdrady, pasji i cielesnej przyjemności. Są świadomi swoich potrzeb i na nie reagują. Tylko czy w takim związku nie pojawia się zazdrość, awantury i fochy?

 

Trudno jest zmienić siebie choć odrobinę dlatego dalekie od możliwości jest zmienianie kogoś innego. Co musi się stać, żeby drugiej stronie chciało się zmienić? Wzajemność, partnerstwo, równość w potrzebach, wymiana to fundamenty ich małżeństwa dlaczego więc myśl o innym mężczyźnie w ich łóżku budzi w nim tak potworny lęk... Jego świat potrzeb i wartości walczy z potrzebami Alicji. Nie potrafi wiernie i bezkrytycznie oddać się zasadom. 

 

"Skazani na wolność" to książka bardzo odważna i moim zdaniem przeznaczona wyłącznie dla pełnoletnich czytelników, z uwagi na poruszaną treść. Ta historia moim zdaniem trąci lekko o erotyk, tego co przeczytacie, co zobaczą oczy waszej wyobraźni, nie da się już odzobaczyć. Historia w jakiś sposób wciąga, jest napisana sprawnie. Iwo Konopek włożył wiele pracy i wyobraźni żeby wszystko tak dobrze zwizualizowac i przedstawić czytelnikowi. "Skazani na wolność" to książka którą jedni pokochali a inni wręcz przeciwnie. Po przeczytaniu tej książki, stwierdzam że nie jest to powieść najgorsza, jednak bezgranicznej miłości nie mogę jej ofiarować. Każdy musi się przekonać sam czy ta książka mu się spodoba. Jeśli chodzi o styl pisania autora to według mnie nie da sie tego porównać do innych książek, to było coś innego i ciekawego. 

 

Styl pisarski autora przypada mi do gustu, książkę czyta się szybko, a czas spędzony w jej towarzystwie jest bardzo przyjemny. Język jest lekki, co dodatkowo umila czytanie. Akcja książki toczy się w zawrotnym tempie, nie można narzekać na nudę i momenty przestoju. Co chwilę pojawiają się nowe, intrygujące wątki. Kolejnym świetnym aspektem jest przedstawienie historii z dwóch punktów widzenia, zarówno Alicji jak i Wiktora, choć mogłoby być znacznie więcej treści ukazanych z jej punktu widzenia. Jest to duży plus tego typu powieści. Bohaterowie obawiają się oczekiwać od siebie czegoś więcej. Poznajemy ich przeżycia, obserwujemy jak walczą z samym sobą i przeciwnościami losu. Intrygujący opis, lekko tajemnicza okładka to nic w porównaniu z tym co znajdziemy w środku - ogień dla naszych zmysłów. Polecam!

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial