Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Sekret Jaxa. Sinners & Reapers. Tom 5

Kup Taniej - Promocja

Additional Info

 • Autor: Agnieszka Siepielska
 • Seria: Sinners & Reapers
 • Gatunek: Romans
 • Liczba Stron: 320
 • Rok Wydania: 2023
 • Numer Wydania: I
 • ISBN: 9788328727601
 • Wydawca: Akurat
 • Oprawa: Miękka
 • Ocena:

  6/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Sekret Jaxa. Sinners & Reapers. Tom 5 | Autor: Agnieszka Siepielska

Wybierz opinię:

Niegrzeczne literki

  Seria „Sinners & Reapers” rozkochała w sobie wielu czytelników. Fani klubów motocyklowych i ich obecności w powieściach wyczekiwali kolejnego tomu naszych zbuntowanych mężczyzn. Agnieszka Siepielska oddaje w nasze ręce już piąty tom cyklu!

 

Na tapet idzie tym razem Stella i Jax! Nie odbiegną trudną przeszłością od reszty załogi, co z pewnością podtrzyma klimat całej serii, ale o tym będą musieli opowiedzieć Wam sami.

 

W miasteczku zostają odnalezione zwłoki, a podejrzenia padają na naszych motocyklistów. To oni sieją postrach w okolicy, więc któż inny mógłby się pokusić o popełnienie takiej zbrodni? Osłabiony klub staje się idealnym celem dla wroga.

 

Motocykliści będą musieli zmierzyć się zagrożeniami oraz ocalić swoje kobiety. One – jak już doskonale wiecie – mają własny punkt widzenia i nie zawahają się wtrącić swoich trzech groszy.

 

Jakie sekrety skrywają główni bohaterowie?

 

Czy uda się ocalić klub?

 

Cała seria ma w sobie niesamowitą moc. Każdy z bikerów przyciąga nas jak magnes i nie pozwala o sobie zapomnieć. Niesamowicie podobają mi się postacie kobiet, jakie poznaliśmy na przestrzeni „Sinners & Reapers”. Każda z nich nie jest idealna. Posiadają swoje wady, mają na kontach ciężkie przeżycia, ale mimo to są w mojej opinii twardzielkami.

 

Jax jest bardzo tajemniczą postacią. Musimy sporo czekać, aby odkryć jego sekrety. Czy jednak poznamy je wszystkie?

 

Tego musicie dowiedzieć się sami.

 

Tym razem sama zastanawiałam się, kto stoi za zaginięciami i śmiercią młodej kobiety. Dodatkowy zamęt wprowadza dziwne zachowanie Jaxa i fakt, że w klubie znajduje się ktoś, kogo obecność może przysporzyć wiele problemów całej ekipie…

 

Największym atutem książki jest powrót do dobrze nam znanych postaci. Mam tu na myśli Viv, Rhysa i wymiatającą cukierniczo babunia – dokładnie ta, która upiekła pamiętne ciasteczka z maryśką :P

 

Przyznam, że strasznie brakuje mi tych postaci. Myślę, że gdyby pomiędzy kolejnymi tomami serii wpadło opowiadanie z udziałem starej załogi, to czytelnicy z pewnością by to docenili. My moglibyśmy wrócić do ulubionych bohaterów, a autorka zyskałaby dodatkowy rozgłos pomiędzy książkami.

 

Wróćmy na moment do postaci Stelli. Kobieta również na swoje tajemnice. Może i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że jej przeszłość związana jest z wrogim klubem…

 

Co więc sądzę o książce?

 

Hmm... Mam nieco mieszane uczucia. Rozdzielę więc to, abym mogła lepiej przekazać Wam swoje odczucia.

 

Książka, jako jeden z tomów opowiadających o klubie motocyklowym, jest bardzo wciągająca. Mamy tajemnice, zbrodnię, kolorowe i ciekawe postacie, a sam klimat MC został idealnie odwzorowany. Autorka używa specjalistycznego nazewnictwa, co dodatkowo oddaje nastrój książki. Na czas lektury pozwala czytelnikowi przenieść się do świata, w którym rządzą gangi motocyklowe i mężni faceci. Muszę przyznać, że świetnie się przy niej bawiłam.

 

Inaczej się sprawa ma, jeśli pomyślimy o książce globalnie. Dostrzeżemy wtedy powielające się schematy, w których bikerzy są okrutni dla wrogów, lecz za swoich przyjaciół i kobiety są w stanie oddać własne życie. Znajdziemy również parę, która skrywa przed sobą sekrety i na zmianę przyciąga się oraz oddala od siebie. Schematycznych działań jest wiele, ale czy na pewno watro patrzeć na tę powieść przez ich pryzmat?

 

Szczerze odradzam.

 

MC ma swoje zasady i my, czytelnicy, nie mamy prawa ich zmieniać.

 

Szczerze polecam tę serię!

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial