Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Miłość Prawie Doskonała

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Miłość Prawie Doskonała | Autor: Ana Greys

Wybierz opinię:

Andżelika Horbowicz

  "Miłość prawie doskonała" autorstwa AnyGreys to powieść, która swoją urokliwą okładką przyciąga uwagę i obiecuje poruszającą historię. Debiut pisarski Greys to obszerny tom, który wymaga od czytelnika wytrwałości, ale oferuje w zamian bogatą opowieść o poszukiwaniu miłości i szczęścia. Centralną postacią powieści jest Anna, kobieta o pięknej duszy, która od dzieciństwa doświadcza trudnych chwil. Jej życie zmienia się, gdy opiekę nad nią i jej bratem przejmuje babka Stasia, postać bez miłości w sercu, mimo powoływania się na religijne wartości. To dramatyczne tło dzieciństwa Anny stawia ją w sytuacjach pełnych emocjonalnych wyzwań, które wpływają na jej dorosłe życie i relacje miłosne.Książka, licząca ponad 760 stron, jest rozbudowaną opowieścią, która na początku intryguje tajemniczym wstępem, przypominającym prolog. Następnie przenosi nas w świat dramatycznego dzieciństwa Anny, co wzbudza u czytelnika emocje i sympatię dla bohaterki. Jednakże, gdy historia przechodzi do dorosłego życia Anny, opowieść staje się mniej angażująca, głównie z powodu braku głębi w relacjach damsko-męskich i powtarzających się wzorców w życiu uczuciowym głównej bohaterki.

 

Styl pisania Any Greys jest prosty, czasami zbyt szczegółowy, z nadmiarem zbędnych opisów i dialogów. Humor w książce, choć obecny, nie zawsze trafia w ton całości. Zastosowana przez autorkę zmiana narracji z pierwszoosobowej na męską wprowadza pewne zamieszanie, co może być dla czytelnika momentami mylące. Powieść przedstawia interesujący wątek dotyczący Huny i technik pracy na poziomie energetycznym, jednak nie jest on w pełni rozwinięty. Historia Anny, choć pełna emocjonalnych przeżyć i poszukiwań miłości, często wydaje się powtarzać i brak jej dynamiki.Zakończenie książki, choć pozostawia otwarte drzwi do kontynuacji, sprawia wrażenie niekompletnego. Czytelnik może czuć się nieusatysfakcjonowany, oczekując pełniejszego rozwiązania historii Anny. "Miłość prawie doskonała" to powieść, która z pewnością znajdzie swoich czytelników wśród tych, którzy cenią sobie obszerne, emocjonalne opowieści o poszukiwaniu miłości i szczęścia. Mimo pewnych niedociągnięć w narracji i stylu, książka oferuje bogaty świat emocji i doświadczeń, które mogą zainteresować wielu czytelników. Ta opasła powieść może być idealna dla tych, którzy lubią zanurzyć się w długie, pełne zwrotów akcji historie, chociaż mogłaby zyskać na podzieleniu na kilka tomów.

 

Pomimo moich zastrzeżeń, "Miłość prawie doskonała" posiada pewne elementy, które mogą przyciągnąć i zainteresować czytelników. Historia Anny jest pełna życiowych lekcji i pokazuje, jak ważne jest, aby mimo przeszkód, zachować w sobie pozytywne nastawienie do życia. Przez całą książkę czuć ducha wytrwałości i nadziei, co może być inspirujące, zwłaszcza dla osób, które mogą identyfikować się z bohaterką. Interesującym aspektem powieści jest sposób, w jaki autorka wplata elementy psychologiczne i duchowe w życie Anny. Wątek Huny i technik energetycznych dodaje historii unikalności i głębi, choć mógłby być lepiej rozwinięty. Ta mieszanka realiów życia codziennego z duchowością stanowi ciekawy kontrast i potencjalnie może być punktem zainteresowania dla czytelników poszukujących w książkach czegoś więcej niż tylko opowieści miłosnej. Mimo, że relacje miłosne Anny są kluczowym elementem fabuły, często wydają się powtarzalne i przewidywalne. Można odnieść wrażenie, że autorka stawia na ilość zamiast na jakość wątków romansowych. Anna, jako postać, mimo swoich trudnych doświadczeń, czasami wydaje się nie w pełni wykorzystać swoje życiowe lekcje, co może być frustrujące dla czytelnika. Styl pisania Any Greys, chociaż prosty, momentami wydaje się zbyt rozwlekły. Nadmiar szczegółów, postaci i wydarzeń sprawia, że trudno jest śledzić fabułę i pamiętać o wszystkich elementach. Dialogi, chociaż miejscami ciekawe, często są przerywane niepotrzebnymi wstawkami, co psuje rytm narracji.

 

Zakończenie książki, choć otwiera możliwości na kontynuację, pozostawia wiele nierozwiązanych wątków i pytań. To może być rozczarowujące dla czytelników, którzy oczekiwali pełniejszego zamknięcia historii Anny w jednym tomie.

 

Podsumowując, "Miłość prawie doskonała" to debiutancka powieść, która ma swoje momenty, ale również i słabości. Dla miłośników obszernych, emocjonalnych opowieści o poszukiwaniu miłości i szczęścia może być atrakcyjna, jednak wymaga cierpliwości i wytrwałości w czytaniu. Autorka przedstawia interesującą mieszankę życiowych wyzwań z elementami duchowości, co dodaje powieści oryginalności, mimo że mogłoby być lepiej wykorzystane. Pomimo pewnych niedociągnięć, książka może być wartościową lekturą dla czytelników poszukujących w literaturze głębszych przesłań.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial