Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Taoistyczna Sztuka Miłości

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Taoistyczna Sztuka Miłości | Autor: Chia Mantak

Wybierz opinię:

MyCoffeeBooks

  Idąc za informacjami zawartymi w tej książce, ponoć jeden z chińskich cesarzy chętnie zasięgał rady w sprawach seksualnych, jednak tylko od takich mędrców, którzy udowodnili, że w pełni kontrolują swoją energię i ciało. Sposobów na dowiedzenie tego było kilka, a wygrany mógł liczyć na przychylność władcy i całego dworu. Taoistyczna sztuka miłości to przede wszystkim nauka własnych reakcji oraz cielesności. To również spora dawka ćwiczeń, które w efekcie mają wynieść energię kobiecą na wyższy poziom. Potrzeba na to tylko czasu i regularnych praktyk.

 

Nie da się ukryć, że taoistyczne podejście do kobiecego ciała i jej narządów, dla mieszkańców Europy zachodniej może być nieco zbijające z tropu. Jak inaczej niż podejrzliwym spojrzeniem, zareagować na informację o tym, że ciąża i menstruacja, jaką kobiety mają średnio co 28 dni, sprawia, że tracą energię życiową i duchową? Jeżeli jednak pozwolimy sobie na pewną otwartość i zaprzestaniemy negować wszystko to, co brzmi dziwnie, ta książka może nas poprowadzić w ciekawe rejony wiedzy i duchowości.

 

Książka „Taoistyczna sztuka miłości” podzielona jest na kilkanaście głównych rozdziałów. Początkowe wprowadzają w tematykę taoistycznego poglądu na energię kobiet. Autorzy cierpliwie tłumaczą zarówno to czym jest ta energia, a także sposób na jej wykorzystanie w codziennym życiu. Podpowiadają również jak wyglądają poziomy energii seksualnej oraz, jak utrzymać ją na najwyższym poziomie. Kolejne rozdziały to drobiazgowe opisywanie zarówno seksualnej anatomii kobiety, jak i jej cykl reakcji seksualnej. Sporo jest o orgazmie jako o naturalnym zjawisku fizjologicznym, którego brak jest efektem zablokowanej energii.

 

Rzeczowo myślącą czytelniczkę może nieco przytłoczyć rozdział o orbicie mikrokosmiczni a także o otwieraniu kanału energii mikrokosmicznej. Kultywowanie mocy jajników z kolei to tak naprawdę praca nad oddechem i kierowanie go w stronę kobiecych narządów rozrodczych. Za to zapewne z ciekawością zostanie przyjęty rozdział o sposobach na zwiększenie potencjału seksualnego i wprowadzenie do wyniesienie orgazmu na wyższy poziom.

 

Książka prócz rzeczowego wyjaśnienia wszystkich proponowanych praktyk, zawiera również grafiki, uzupełniające całość. Z jednej strony są to obrazy instruktażowe, które z pewnością przydadzą się przy nauce masażu poszczególnych części ciała czy pracy w parach. Z drugiej, to ryciny stylizowane na takie które możemy znaleźć w księgach typu Kamasutra. Same w sobie nie mają nic z wulgarności, są raczej subtelne lub utrzymane w naukowym tonie.

 

Dobra wiadomość jest taka, że książka „Taoistyczna sztuka miłości”, jest napisana bardzo przystępnym językiem, bez górnolotnych słów i trudno brzmiących wyrazów. Do tego autor krok po kroku przeprowadza przez wszystkie etapy mające podnieść energię seksualną kobiety i tym samym poprawę jej życia. Gorsza wiadomość jest jednak taka, że ćwiczenia jakie proponuje autor trzeba wykonywać sumiennie i cierpliwie, nawet przez wiele tygodni aby osiągnąć obiecany efekt. Niektóre z nich również mogą wywołać początkowy dyskomfort oraz konieczność przełamania wewnętrznego tabu.

 

Samą książkę czytało się przystępnie a rady w niej zawarte, jeżeli dać wiarę krążącej w naszym ciele energii seksualnej, niezwykle pomocne w podkręceniu swojego seksualnego potencjału oraz jakości życia. Odblokowanie pewnych stref energetycznych sprawia, że kobieca energia przepływając bez problemu, może zaprowadzić nawet do nadorgazmu. Według Mantak Chia, praktyki taoistyczne potrafią uzdrowić każdą dziedzinę życia, a seks nie jest tu wyjątkiem.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial