Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Przepisy Kulinarne I Protokoły Na Ratunek Dla Mózgu Według Boskiego Lekarza

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Przepisy Kulinarne I Protokoły Na Ratunek Dla Mózgu Według Boskiego Lekarza | Autor: Anthony William

Wybierz opinię:

Andżelika Horbowicz

  Medycyna naturalna staje się coraz bardziej popularna w świecie zdominowanym przez lekarstwa na receptę i procedury medyczne. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy poszukują alternatywnych rozwiązań dla swojego zdrowia, "Przepisy kulinarne i protokoły na ratunek dla mózgu według Boskiego Lekarza" będzie dla Ciebie odkryciem. Ta książka jest nie tylko zbiorem wiedzy, ale przede wszystkim źródłem inspiracji i nadziei dla tych, którzy borykają się z problemami neurologicznymi.Boski Lekarz, autor tej książki, z niesamowitą precyzją i zaangażowaniem wprowadza nas w świat neurologii, jednocześnie prezentując metody leczenia ponad 100 chorób tego układu przy użyciu medycyny naturalnej. Wyraźnie zarysowuje różnice między tradycyjnymi metodami leczenia a tymi, które proponuje, podkreślając przy tym korzyści płynące z naturalnych terapii.

 

Książka ta jest skarbnicą wiedzy na temat różnych chorób, takich jak stany lękowe, depresja, choroba Alzheimera, ADHD, autyzm, i wiele innych. Autor nie tylko opisuje ich symptomy i tradycyjne metody leczenia, ale również wskazuje przyczyny, które często są pomijane w konwencjonalnych diagnozach. Twierdzi, że wiele chorób neurologicznych może być wynikiem obciążenia naszego mózgu przez wirusy, toksyny, metale ciężkie i pestycydy. W tym kontekście oferuje praktyczne rozwiązania, takie jak ziołolecznictwo, terapie oczyszczania mózgu oraz rekomenduje odpowiednie paliwo dla naszego mózgu w postaci diety i suplementów.Książka jest napisana w sposób przystępny dla każdego, niezależnie od jego wcześniejszej wiedzy medycznej. Autor z łatwością przekształca skomplikowane koncepcje medyczne w zrozumiałe dla przeciętnego czytelnika informacje. Co więcej, przemyca w treści własne przemyślenia i refleksje, co sprawia, że lektura jest nie tylko edukacyjna, ale również inspirująca.

 

Jednakże warto zaznaczyć, że chociaż książka dostarcza wielu cennych informacji i wskazówek, zawsze należy konsultować się z lekarzem przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w swoim leczeniu czy stylu życia. Medycyna naturalna może być doskonałym uzupełnieniem tradycyjnego leczenia, ale nie zawsze zastępuje konieczność leczenia farmakologicznego czy innych interwencji medycznych.Podsumowując, "Przepisy kulinarne i protokoły na ratunek dla mózgu według Boskiego Lekarza" to książka dla tych, którzy pragną zrozumieć siebie, swoje ciało i mózg. Dla tych, którzy są gotowi poszukać alternatywnych ścieżek zdrowia i zrozumienia chorób neurologicznych. To kompendium wiedzy, które warto mieć w swojej domowej biblioteczce, nie tylko jako źródło informacji, ale także jako źródło inspiracji do dbania o siebie w sposób bardziej świadomy i naturalny.

 

Nie sposób nie podziwiać autora za ogrom pracy i badań, jakie włożył w przygotowanie tej książki. Boski Lekarz nie tylko skupia się na technikach leczenia, ale również na edukacji pacjentów, pokazując im, jak ważna jest proaktywna rola w dbaniu o własne zdrowie. Szczególnie ważne jest to w kontekście neurologii, gdzie wiele chorób jest nieuleczalnych, ale ich objawy można złagodzić lub opóźnić dzięki odpowiedniemu podejściu.Jednym z najbardziej intrygujących aspektów książki jest połączenie tradycyjnej wiedzy z najnowszymi badaniami w dziedzinie neurologii i medycyny naturalnej. Boski Lekarz z umiejętnością łączy te dwa światy, ukazując czytelnikowi, jak można czerpać korzyści z obu tych podejść.Czytelnik ma również szansę dowiedzieć się, jakie są potencjalne źródła chorób neurologicznych, co jest niezwykle wartościowe w dzisiejszych czasach, gdy jesteśmy narażeni na wiele szkodliwych czynników. Rozdziały poświęcone oczyszczaniu mózgu z toksyn oraz zalecaniu odpowiedniej diety i suplementacji są szczególnie pomocne dla tych, którzy chcą aktywnie pracować nad poprawą swojego zdrowia.

 

To nie tylko podręcznik medyczny. To przewodnik życiowy, który motywuje do refleksji nad tym, jak dbamy o nasz mózg i ogólnie o nasze zdrowie. Książka ta jest bezcennym zasobem dla każdego, kto chce prowadzić pełne zdrowie i świadome życie.

Tulliana

Wspaniałe kompendium wiedzy o naturalnym wsparciu naszego zdrowia

  Wiele razy słyszałam o fenomenie książek Boskiego Lekarza, ale jakoś nie miałam okazji zapoznać się z jego bogatą twórczością. Na szczęście ostatnio w moje ręce trafiło obszerne i przepięknie wydane kompendium wiedzy pt. ,,Przepisy kulinarne i protokoły na ratunek dla mózgu według Boskiego Lekarza” autorstwa Anthony’ego Williama.

 

Kim tak właściwie jest ów tajemniczy autor zwany Boskim Lekarzem lub Medium Medycznym? Anthony William to amerykański terapeuta korzystający z duchowych przesłań, który propaguje alternatywne metody leczenia przeróżnych dolegliwości i podkreśla znaczenie wartościowego żywienia dla zdrowia. Boski Lekarz oczywiście wzbudza wciąż sporo kontrowersji – wszak nie wszyscy wierzą w moc naturoterapii wspieranej przesłaniami duchowymi, ale z jego pomocy skorzystało już wiele osób, których dolegliwości i choroby zostały źle zdiagnozowane a potem nieprawidłowo leczone. Kim jest człowiek, któremu zaufały gwiazdy takie jak np. Robert De Niro, Naomi Campbell czy Gwyneth Paltrow? Na czym polega sekret skuteczności terapii zalecanych przez Boskiego Lekarza? Odpowiedzi na te i podobne pytania znajdziecie w recenzowanej tutaj książce. Ratunek dla mózgu według Boskiego Lekarza to w mojej opinii kompleksowe podejście do zdrowia psychicznego i fizycznego.

 

Autor dzieli się z czytelnikami swoją nietuzinkową wiedzą na temat genezy chorób cywilizacyjnych i naturalnych możliwościach ich leczenia. Wskazówki dietetyczne i przepisy na zdrowe dania zawarte w tej książce są pomocne przy dolegliwościach takich jak np. chroniczne zmęczenie, problemy z koncentracją, depresja, poważne skutki przechodzenia COVIDu. Dzięki tej wielowątkowej, wielopłaszczyznowej publikacji można lepiej zrozumieć jak działa mózg człowieka i odkryć, co sprawia, że może on być zaszumiony, metaliczny, wirusowy, emocjonalny, wypalony czy wyjałowiony oraz jak temu wszystkiemu szybko przeciwdziałać.

 

Książka, którą tutaj mam okazję recenzować to pełen emocji, intrygujący opis działania ludzkiego mózgu i układu nerwowego. Autor odwołując się do sugestywnych przykładów, wyjaśnia dokładnie, jakie niebezpieczeństwa czyhają na nasz mózg i jak wiele chorób psychicznych jest źle diagnozowanych.

 

Ratunek dla mózgu wedle Boskiego Lekarza to książka składająca się z sześciu części głównych, przedmowy, notki na temat autora, indeksu oraz podziękowań. Opisywane tutaj kompendium otwiera rozdział zatytułowany ,,Ewangelia suplementacji” z pomocą której można nauczyć się lepiej oceniać swój stan zdrowia i korzystać z naturalnych metod kuracji. W części drugiej pt. ,,Zagrożenia dla mózgu” autor dokładnie omawia żywność, która szkodzi zdrowiu a co więcej negatywnie wpływa na działania naszego mózgu.

 

Bardzo ciekawa jest część trzecia i czwarta tej książki – znajdziecie tutaj szczegółowy opis na czym polega i jak należy przygotować się do szotowej terapii mózgu oraz jak zabrać się za naturalną detoksykację mózgu z metali ciężkich. Jeśli natomiast interesujecie się dietetyką i szeroko pojętą naturoterapią z uwzględnieniem jedzenia o charakterze leczniczym, to na pewno spodoba wam się część piąta z przepisami ratującymi mózg. Wartościowym uzupełnieniem całości książki jest rozdział szósty, w którym zawarte są pewne wskazówki duchowe wspomagające procesy naturoterapeutyczne.

 

Recenzowana tutaj książka została wzbogacona o pięknie wydane cytaty, myśli afirmacyjne, barwne fotografie apetycznych dań, na które przepisy znajdziecie na poszczególnych stronach dzieła. Z pomocą niniejszej książki nauczycie się przygotowywać zdrowe koktajle, szoty wspomagające leczenie infekcji i zwiększające odporność organizmu.

 

Kompendium zawiera mnóstwo oryginalnych przepisów na zdrowe dania i napoje, które pomagają np. w oczyszczeniu organizmu z toksyn, poprawiają kondycję mózgu, działają dobrze na żołądek, wspomagają leczenie ADHD, autyzmu, boreliozy, miażdżycy, uzależnień, zawrotów głowy, zmienności nastrojów. Oczywiście porady zawarte w książce nie mogą zastąpić nam wizyty u lekarza specjalisty, ale myślę, że odpowiednio wykorzystane przyczynią do poprawy stanu zdrowia wielu czytelników. Myślę, że najważniejszym przesłaniem Boskiego Lekarza jest to by podchodzić do swojego zdrowia w sposób holistyczny.

 

Książka pomaga zrozumieć, że uzdrowienie lub przynajmniej poprawa stanu zdrowia jest możliwa, jeśli tylko postawimy na aktywność ruchową, starannie będziemy dobierać dla siebie środki detoksykacyjne, zadbamy o swoją kondycję psychiczną. Program przedstawiony w tej niezwykłej publikacji bez wątpienia może przyczynić się do poprawy działania naszych mózgów i pozwala zrozumieć, na czym właściwie polega współczesna naturoterapia oraz psychodietetyka.

 

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial