Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Dirty Girl. Wspólne Grzeszki

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Dirty Girl. Wspólne Grzeszki | Autor: Meghan March

Wybierz opinię:

Grażyna_a_czyta

  Lubicie romanse i erotyki? Ja uwielbiam i często sięgam po ten gatunek. Pióro Meghan March już miałam okazję poznać i bardzo przypadło mi do gustu. Kilka jej książek, a dokładnie całych trylogii już znajduje się w mojej biblioteczce a ja z przyjemnością do nich wracam. Dlatego bez wahania sięgnęłam po kolejną jej książkę, „Dirty Girl”, która otwiera serię „Wspólne grzeszki”.

 

Cav opuścił Greer trzy lata temu. Był nikim, zwyczajnym konserwatorem, który nie miał nic do zaoferowania kobiecie, która ma wszystko. Greer nigdy nie patrzyła na niego przez pryzmat pozycji czy pieniędzy. Mężczyzna urzekł ją samym sobą, nie miało dla niej znaczenia, że ona jest dziedziczką fortuny a on zwyczajnym pracownikiem fizycznym. Kiedy Cav bez słowa zniknął z jej życia, kobieta postanowiła nigdy więcej nie mieć z nim nic wspólnego. Jeden wieczór, jeden nieodpowiedni post w social mediach sprawia, że Cav wraca do Nowego Jorku by odzyskać kobietę, dla której postanowił zmienić swoje życie. Teraz jest gwiazdą Hollywood i może dać jej wszystko czego zapragnie, ale przede wszystkim ma zamiar dać jej siebie, mimo, że Greer nie ma zamiaru drugi raz wchodzić do tej samej wody. Mężczyzna zrobi wszystko by odzyskać swoją kobietę i nawet ona sama go przed tym nie powstrzyma…

 

Oprócz wątku erotycznego w tej pozycji znajdziecie również nutę humoru, niebezpieczeństwa, ale przede wszystkim świetnie wykreowanych bohaterów. Greer jest inteligentna i wykształcona. Wydaje się pewną siebie osobą, jednak nikt nie wie, że od najmłodszych lat nie miała tak łatwo. Poczucie odrzucenia, bycia niewystarczającą, wciąż daje o sobie znać. Mimo, że z pozoru zostawiła złe wspomnienia za sobą, nadal mają one wpływ na jej życie. Kiedy na jej drodze wciąż pojawiają się nieodpowiedni ludzie, kompleksy wracają każdorazowo, ze zdwojoną wręcz siłą. Cav to mężczyzna z krwi i kości, wie czego chce a od początku chciał właśnie Greer. Wdrażał w swoje życie plan i robił wszystko by być godnym partnerem swojej wymarzonej kobiety. Czekał jedynie na odpowiedni moment by do wrócić i zacząć wszystko od nowa, z nią u swojego boku. Jednak nie tak łatwo naprawić błędy przeszłości… Czy uda mu się odzyskać ukochaną?

 

Narracja prowadzona jest z perspektywy głównych bohaterów. Dzięki temu możemy bez trudu wkraść się w ich umysły, poznać prawdziwe intencje, obawy. Sytuacja między postaciami wydaje się jasna i klarowna, jednak nie od razu zostajemy wprowadzeni we wszystkie tajemnice. Śledząc fabułę zdajemy siebie sprawę z sekretów, które się w niej kryją. Można wyczuć niedopowiedzenia czające się tuż obok. Czego one dotyczą? Co ukrywa Cave?

 

Książki autorki mają to do siebie, że są naprawdę gorące. Sceny zbliżeń między bohaterami nie pozostawiają pola na niedopowiedzenia i niedomówienia. Tutaj zawsze wszystko jest podane na tacy. Dlatego też nie jest to lektura dla wszystkich. „Dirty Girl”, to erotyk w dosłownym tego słowa znaczeniu, choć niektórzy może pokusiliby się nawet o ostrzejsze określenie. Namiętność, pasja, pożądanie aż wyziera ze stron mamiąc czytelnika tak, że bez trudu jesteśmy w stanie sobie wszystko wyobrazić, przenieść się wręcz do sypialni bohaterów. Silne osobowości postaci, potrzeba dominacji i uległości wraz z całą uwodzicielską otoczką jest zwieńczeniem tej pozycji. Jeśli nie boicie się takich gatunków, a wręcz czytanie ich sprawia Wam ogromną przyjemność to polecam tę lekturę. Rozgrzeje Was do czerwoności.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial