Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Fotograf. Samochodzik Franek

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 3 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 3 votes

Polecam:


Podziel się!

Fotograf. Samochodzik Franek | Autor: Karolina GórskaWojciech Górski

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

  Uroczy, ciekawy świata, przesympatyczny i zawsze gotowy pomagać innym terenowy samochodzik o imieniu Franek - to właśnie jego barwne przygody składają się na książkową serię dla dzieci o tytule „Samochodzik Franek”, właśnie”. I dziś mam przyjemność opowiedzieć wam o kolejnej jej odsłonie - opowieści pt. „Fotograf”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa SBM.

 

 Podczas jednej z przejażdżek ze swoim przyjacielem - samochodem Poldkiem, ranek spotyka najprawdziwszego fotografa, Piera. Ten wyjąsnia Frankowi na czym polega jego praca, jakiego sprzętu w niej używa oraz jak wielką przyjemnością jest robienie zdjęć. Zafascynowany tą opowieścią Franek postanawia sam zostać fotografem, zakupując odpowiedni aparat i udając się na kolejne przejażdżki, podczas który będzie mógł wykazać się on swoim fotograficznym talentem.

 

 Karolina Górska - autorka tej bajkowej opowieści, zaoferowała nam oto niezwykle urokliwą, zabawną i klimatyczną historię o przygodach małego samochodziku, który wraz z dziecięcymi czytelnikami odkrywa na naszych oczach magię świata. Tym razem jest mowa o wspaniałym hobby - fotografowaniu, które pozwala cieszyć się znakomitą zabawą, przyjemnością i zarazem uszczęśliwianiem innych, gdy oto mogą otrzymać oni swoje piękne zdjęcia. 

 

 I tradycyjnie też oprócz samej historii - naprawdę ciekawej, zabawnej, klimatycznej i idealnie dostosowanej do wieku odbiorcy tej pozycji, znajdziemy tu także szereg pomysłowych zadań i ćwiczeń związanych z treścią tej opowieści, które to na końcu mogą stać się udziałem dziecięcych czytelników. To m.in. wskazanie różnic na obrazkach, przypomnienie sobie postaci, jakie przewinęły się przez tę opowieść, czy też chociażby ciekawy labirynt, który ma poprowadzić Franka do jego ukochanego aparatu. Zabawa jest świetna - zapewniam!

 

 Ta bajkowa opowieść oferuje sobą znacznie więcej, aniżeli tylko dobrą zabawę dla dzieci. Tym czym jest wspaniała lekcja o przyjemności fotografowania, związanych z tym hobby czynnościach, ale też i frajdzie, jaką daje spełnianie się w danej dziedzinie - w tym przypadku w robieniu zdjęć. Oczywiście obok tego jest i jeszcze jedna piękna życiowa lekcja, która skupia się na wartości przyjaźni oraz tym, jak wspaniale jest uszczęśliwiać innych - choćby poprzez podarowanie im pięknego zdjęcia, jak to czyni nasz kochany Franek.

 

 Nie sposób nie docenić ilustracyjnej postaci tej książeczki, gdzie oto mamy niezwykle malownicze, bajkowe, emanujące dobrymi emocjami oraz wypełnione pięknymi kolorami, ilustracje Wojciecha Górskiego. One nie tylko obrazują sobą fabułę tej opowieści, ale też i czynią nam bliższym świat tej książki, jej bohaterów w osobach aut i zwierząt, czy też emocje związane z magią fotografowania. I oczywiście fakt ten ma wielkie znaczenie w kontekście tego, że jest to tytuł dedykowany najmłodszym, dla których najważniejszy jest obraz.

 

To wielka frajda, przyjemność i radość, gdy spędzamy czas nad tą opowieścią, poznajemy przygody Franka, czy też rozwiązujemy zagadki i ćwiczenia. I jest to jednocześnie rozrywka niezwykle wartościowa na polu poszerzania wiedzy dziecka o świecie, co w pewnością docenią rodzice młodych czytelników tej pozycji, która sprawdzi się znakomicie tak w domu, jak i chociażby w szkole.

 

Bajkowa opowieść pt. „Samochodzik Franek. Fotograf”, to znakomita propozycja dla najmłodszych i ich rodziców, która oferuje sobą zabawną historię o przygodach ciekawego świata samochodziku, jak i która również niesie sobą cenne walory edukacyjno-wychowawcze. Dlatego też z jak największą przyjemnością polecam i zachęcam was do sięgnięcia po ten tytuł, jak i też i po pozostałe części tej świetnej serii. Polecam – naprawdę warto!

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial