Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Status: Kochanka

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Status: Kochanka | Autor: Sylwia Apert

Wybierz opinię:

Andżelika Horbowicz

  Książka Sylwii Apert „Status: Kochanka” opisuje losy Katarzyny, która obecnie jest partnerką miliardera o imieniu Tomasz. Kasia jest dyrektorka w jednej z firm ubezpieczeniowych w Warszawie. Praca jest dla niej czymś ważnym, spełnia się zawodowo. Tym bardziej, że od roku jest narzeczoną miliardera, a praca jest dla niej wyznacznikiem niezależności. Nie zawsze jej życie było tak bezproblemowe jak teraz. Kiedyś Kasia byłą dziewczyną do towarzystwa. Zdecydowała się na taką pracę, aby dorobić sobie na studiach w sytuacji, gdy nie mogła znaleźć innej pracy.Teraz nie musi obawiać się o brak pieniędzy czy utratę pracy. Mimo tego wszystkiego jednak chce pozostać niezależna. Z tego powodu zdecydowała się nadal pracować w swojej dotychczasowej pracy. Życie Kasi mogłoby się wydawać, że jest idealne, jednak gdyby zagłębić się w szczegóły już tak nie jest. Tylko nieliczni wiedzą więcej o przeszłości Kasi. Nawet Tomek nie jest świadomy czym wcześniej się zajmowała. Wspomnienia z przeszłości sprawiają, że Kasia zmuszona jest skorzystać z pomocypsychologa, aby podzielić się z kimś informacjami ze swojej przeszłości, o której nie opowiada nikomu. Szuka osoby, która nie będzie jej oceniać oraz zachowa to wszystko w tajemnicy, również z tego powodu decyduje się na zmianę tożsamości. Postanawia ostatni raz wrócić do przeszłości, wspominając wszystkich swoich klientów. Pomimo walki z przeszłością i tak w jej idealne życie zawitają wspomnienia i osoby z przeszłości. Kasia ponad wszystko pragnie, aby jej narzeczony nigdy nie dowiedział się o jej przeszłości, kiedy była kobietą do towarzystwa. Głowna bohaterka stara się zebrać w sobie całą odwagę jaką posiada, aby raz na zawsze zamknąć tamten rozdział swojego życia. Wszystkie jej działania skierowane są w celu zachowanie takiego życia jakie teraz posiada oraz zachowanie miłości jaką darzy ją Tomek. Nie wiadomo jednak czy miłość będzie wystarczająca, gdy wyjdą na jaw fakty z przeszłości Kasi.

 

Książka „Status: Kochanka” należy do literatury, która od pierwszych stron zaciekawia. Z każdym kolejnym rozdziałem chce się jeszcze więcej, a finalnie książka zostaje przeczytana w jeden wieczór. Zastosowanie przemiennie wątków z przeszłości Kasi oraz tych aktualnych daje szerszy obraz przedstawianego wątku. Przedstawiona historia Katarzyny na samym początku wydaje się być przykładem życia idealnego, która każda kobieta chciałaby przedstawić. Jednak sielankowy obraz zostaje przerwany przedstawieniem przeszłości Katarzyny. Jest to zestawienie całkiem innego życia w porównaniu do tego, które ona teraz prowadzi.

 

Zastosowane sceny erotyczne sprawiają, że nie jest to zwykłe przedstawienie historii pewnej dziewczyny, ale dostarczają również pełnego poglądu związku Katarzyny i Tomka również w sferze erotycznej. Dodatkowo zostają przedstawione również sceny erotyczne z okresu, kiedy Katarzyna była „callgirl”. Wszystkie sceny erotyczne napisane są w sposób dosłowny, bez pruderii. Fabuła toczy się spokojnie, jednak nie brakuje scen, w których następują gwałtowne wydarzenia.

 

Styl napisania całej książki jest dość lekki, co powoduje, że czyta się ją przyjemnie, lekki i płynnie. Każdy rozdział został napisany z przemyśleniem, nie urywa się w najmniej odpowiednim momencie, tylko kończy się zakończeniem danego wątku, a nowy rozdział rozpoczyna kolejny. Wskazana pozycja jest świetnym wyborem, jeżeli chodzi o literaturę kobiecą cechująca się zwrotami akcji, które mogą zaskoczyć. Zakończenie sprawia, że czytelnik oczekuje na kolejną część opisującą dalsze losy bohaterów.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial