Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Bliskość. Jak zbudować dobre relacje w związku, w pracy i z przyjaciółmi

Kup Taniej - Promocja

Additional Info

 • Autor: Rachel DeAlto
 • Tytuł Oryginału: Relatable. How to Connect with Anyone, Anywhere (Even If It Scares You)
 • Język Oryginału: angielski
 • Przekład: Agnieszka Sobolewska
 • Liczba Stron: 280
 • Rok Wydania: 2023
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 14.3 x 20.5 cm
 • ISBN: 978-83-08-08054-2
 • Wydawca: Wydawnictwo Literackie
 • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
 • Ocena:

  6/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Bliskość. Jak zbudować dobre relacje w związku, w pracy i z przyjaciółmi | Autor: Rachel DeAlto

Wybierz opinię:

Małgorzata Pac

Często unikamy bliskości nie zdając sobie sprawy z jej fundamentalnego znaczenia dla naszego życia. Rachel DeAlto doskonale rozumie ten aspekt. Przemyślne i głęboko ugruntowane rozważania na temat bliskości, które DeAlto prezentuje w swojej książce, są nie tylko przemyślane, spójne, ale  przede wszystkim praktyczne. Niewiele jest książek, które z takim autentycznym przekazem mogą wpłynąć na  poprawę najważniejszych aspektów naszego codziennego życia. „Bliskość. Jak budować dobre relacje w związku, w pracy i z przyjaciółmi” Racheli DeAlto jest jedną z nich. Autorka z mistrzowską precyzją przeplata naukowe teorie z historiami z życia, tworząc niezwykle ciekawy przewodnik po sferze interpersonalnej. 

 

Książka to skarbnica mądrości, oferująca konkretne strategie i narzędzia, które pomagają zrozumieć, co oznacza prawdziwa bliskość i jak ją osiągnąć. W jej podejściu do budowania relacji jest coś niezwykle inspirującego. Nie tylko mówi o bliskości, ale również pokazuje, jak do niej dążyć we wszystkich sferach naszego życia, zarówno w związkach, w pracy, jak i w relacjach z przyjaciółmi.

 

DeAlto jest niewątpliwie ekspertem w dziedzinie komunikacji i relacji międzyludzkich. Jej rady, choć zaskakująco proste, są niezwykle efektywne. Przyjazny, a jednocześnie bezpośredni ton książki sprawia, że jest łatwa do czytania i trudna do odłożenia. Niezależnie od tego, czy jesteś na początku kariery zawodowej, czy jesteś w wieloletnim i udanym związki, ta książka jest niezwykle użyteczna. Autorka poprzez własne doświadczenia i anegdoty, pokazuje czytelnikom możliwość refleksji i nauki, jak zbudować trwałe oraz satysfakcjonujące relacje.

 

Zdecydowanie warto zanurzyć się w tę książkę, gdyż oferuje ona praktyczne narzędzia, które pomagają lepiej zrozumieć siebie i innych. „Bliskość. Jak budować dobre relacje w związku, w pracy i z przyjaciółmi” to przewodnik, który pozwala na odkrycie, jak przekształcić codzienne interakcje w głębokie i satysfakcjonujące relacje.

 

Książka Racheli DeAlto to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chce poprawić jakość swoich relacji i poczuć prawdziwą bliskość. DeAlto uświadamia nam, że bliskość nie jest tylko marzeniem, ale czymś, co każdy z nas może osiągnąć. Bez wątpienia, jest to lektura, która zmienia życie.

 

Książka to podróż, na której DeAlto staje się naszym przewodnikiem. Przenosi nas przez różne sfery relacji interpersonalnych, zaczynając od zrozumienia siebie, przez analizę dynamiki związków, aż po skomplikowane procesy zachodzące w relacjach w miejscu pracy. Każdy rozdział otwiera nam oczy na różne aspekty, które wpływają na naszą zdolność do tworzenia bliskich relacji. Autorka pokazuje, jak radzić sobie z krytyką, jak rozmawiać o trudnych tematach, jak zbudować zaufanie - wszystko to w sposób, który jest przystępny i łatwy do zrozumienia. Warto pamiętać, że książka nie jest wykładem, jest rozmową, której celem jest pomóc czytelnikom nawiązać trwałe i satysfakcjonujące relacje.

 

Ponadto autorka oferuje praktyczne ćwiczenia i zadania, które pomagają w internalizacji przekazanych informacji i umożliwiają zastosowanie ich w codziennym życiu. Co ważne, nie obiecuje szybkich rozwiązań. Podkreśla, że budowanie trwałych relacji wymaga czasu, wysiłku i determinacji, ale zapewnia, że jest to inwestycja, która przynosi obfite korzyści.

 

Podsumowując, "Bliskość. Jak budować dobre relacje w związku, w pracy i z przyjaciółmi” to książka, która ma potencjał, by nie tylko poprawić jakość naszych relacji, ale również poprawić jakość naszego życia. To poradnik, który stawia nas w centrum naszego własnego doświadczenia interpersonalnego i przekonuje, że jesteśmy w stanie kształtować i poprawiać nasze relacje. 

{/tabs}

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial