Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Kobieta Gangstera

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Kobieta Gangstera | Autor: Katarzyna Mak

Wybierz opinię:

Książkomaniaczka

  Sięgając po powieść „Kobieta gangstera”, nie byłam co do niej do końca przekonana mimo, że opinie czytelników były pozytywne. Moim największym błędem było nie sprawdzenie, czy jest to pojedyncza książka, czy może któryś tom jakiejś serii. Jak się szybko okazało „Kobieta gangstera” to drugi tom opowieści o Neli i Kostku.

 

Początek tej powieści mnie nie zachwycił, po pierwszych kilku stronach miałam ochotę tę książkę odłożyć i już do niej nie wracać, gdyż nie bardzo rozumiałam, o co chodzi, ale jak szybko się okazało ta lektura to kolejny tom opowieści o głównych bohaterach, dlatego nieznajomość tomu pierwszego była dla mnie bardzo dużym minusem. Cześć wydarzeń można było sobie dopowiedzieć, ale jednak poznania historii bohaterów od początku byłoby dużo lepszym rozwiązaniem. Szkoda, że nie miałam takiej możliwości. Na pewno to nadrobię, bo historia Neli i Kostka ma w sobie coś intrygującego i jestem bardzo ciekawa początków ich relacji.

 

Mimo ciężkiego i trudnego początku pokochałam tę historię i głównych bohaterów. Nela i Kostek to para wyjątkowa, niespotykana i nietuzinkowa. Nela to dziewczyna pochodząca z wierzącej rodziny, jej rodzice wychowują dzieci według określonych zasad i reguł. Kostek to facet mający ciężką przeszłość. Ponadto jest on sporo starszy od Neli, mało tego, jak się okazuje ma on żonę i syna. Niestety jego żona jest osobą nieobliczalną i swoje dobra materialne stawia ponad wszystko inne. Nawet ponad dobro własnego dziecka. To właśnie Małgorzata została postacią, którą obdarzyłam wielką niechęcią, a wręcz ją znienawidziłam.

 

Nela i Kostek żyją w skomplikowanej relacji. Muszą codziennie walczyć z przeróżnymi przeciwnościami. Momentami bardzo im współczułam, ponieważ życie bardzo ich doświadczało. Muszę przyznać, że Nela momentami była irytująca, gdyż dużo się złościła i obrażała na Kostka nie poznając nawet jego wytłumaczenia z danej sytuacji. Mimo wszystko jej postać polubiłam i z chęcią poznałabym ich dalsze losy.

 

„Kobieta gangstera” to książka, po którą z chęcią sięgnęłabym jeszcze raz, ale na początek muszę poznać historię miłości tych bohaterów. Oboje zawładnęli moim sercem, chociaż momentami Nela była bardzo irytująca. Kostek to za to typ opiekuńczego i kochającego mężczyzny, dbającego o swoją kobietę i będącego w stanie zrobić dla niej praktycznie wszystko.

 

Mimo niezbyt dobrego pierwszego wrażenia książka ta wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Największym jej minusem (jak dla mnie oczywiście) są sceny pikantne. Momentami jest ich po prostu za dużo, a ja nie bardzo lubię, gdy książki przepełnione są erotyką. Ale mimo wszystko muszę stwierdzić, że ta historia jest warta poznania. Historia bohaterów jest bardzo burzliwa przez co czytelnik nie ma czasu na nudę. Akcja powieści dzieje się bardzo szybko, a zakończenie wbija w fotel. Po przebrnięciu pierwszych stron ciągle miałam ochotę na więcej i więcej. Naprawdę nie spodziewałam się, że ta książka okaże się tak dobra.

 

Reasumując książka "Kobieta gangstera" to historia zdecydowanie warta poznania, ale jak już mówiłam warto na początku poznać tom pierwszy "Dziewczyna gangstera" i poznać historię Neli i Kostka od początku. W tej części dzieje się naprawdę dużo i nie ma czasu na nudę, a zakończenie powieści rozwaliło mi serce, dosłownie! Zupełnie nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Także, jeżeli macie ochotę przeczytać coś lekkiego, wciągającego to z całego serca polecam Wam tę powieść.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial