Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Brakujące Odpowiedzi

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 3 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 3 votes
Klimat: 100% - 3 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Brakujące Odpowiedzi | Autor: Katarzyna Chmiel

Wybierz opinię:

MaHa

  Jestem wielką fanką powieści, które wciągają od pierwszych stron i są na tyle interesujące i intrygujące, że… ciężko je odłożyć. Do takich książek zaliczyć mogę z pewnością debiutancką powieść Katarzyny Chmiel zatytułowaną “Brakujące odpowiedzi”. Sama okładka już kryje w sobie mnóstwo tajemniczości, a ciekawie zaplanowana i opisana fabuła jest tylko najlepszym dowodem na to, że nawet powieści debiutanckie mogą mieć w sobie ogromny potencjał oraz dużą wartość dla czytelnika - nawet tego wymagającego. Co jeszcze sprawia, że warto przeczytać “Brakujące odpowiedzi” Katarzyny Chmiel? O tym dowiedzieć się można z dalszej części przygotowanej przeze mnie recenzji. Zapraszam!

 

“Brakujące odpowiedzi” to powieść zaliczana do erotyków i rzeczywiście - nie brakuje w niej bardzo sensualnych i oddziałujących na wyobraźnię opisów, ale to przede wszystkim książka o życiu. Określiłabym ją bardziej mianem powieści obyczajowej z wyraźnie zarysowanym i dobrze przemyślanym, a przy tym bardzo ciekawym i nierzadko łamiącym tematy tabu wątkiem erotycznym. Tym, co mnie urzekło, jest przede wszystkim duża liczba ciekawie zarysowanych bohaterów oraz bardzo ciekawie i dokładnie zarazem zarysowane psychologiczne sylwetki bohaterów. Autorka na kartach swojej debiutanckiej powieści przemyca mnóstwo życiowych, pełnych mądrości sformułowań, które można sobie wziąć i przełożyć na własne życie. To właśnie sprawia, że lektura “Brakujących odpowiedzi” jest jeszcze ciekawsza, pełniejsza i sprawia, że czytelnik nie tylko poznaje intrygująco zarysowaną fabułę, ale również czerpie mądrość życiową. Chciałoby się stwierdzić - oby więcej takich powieści pojawiało się na współczesnym rynku wydawniczym!

 

“Brakujące odpowiedzi” to powieść licząca blisko 530 stron. Czyta się ją jednym tchem, a jedną z najciekawszych postaci jest oczywiście główna bohaterka - Stefania. To nowoczesna, bardzo ambitna kobieta pracująca, otaczająca się nie tylko wspaniałymi ludźmi… To także kobieta, która skrywa w sobie niejedną tajemnicę, a odkryć je można wyłącznie wówczas, gdy sięgnie się po debiutancką powieść Katarzyny Chmiel. Czy warto? Oczywiście, że tak! Tym bardziej że akcja powieści dzieje się w wielu miejscach, a ta różnorodność jest elementem bardzo poszukiwanym przez dzisiejszego, niezwykle wymagającego czytelnika. Jestem przekonana, że nikt, kto sięgnie po “Brakujące odpowiedzi” nie będzie się nudził, a co więcej - po lekturze każdy stwierdzi, że… szkoda, że książka już się skończyła!

 

“Brakujące odpowiedzi” Katarzyny Chmiel oceniam najwyżej jak mogę, na 6. To porywająca opowieść o życiu, uczuciach i ludzkiej psychice, która nie zawsze jest taka mocna, jak mogłoby się wydawać. To książka, która skrywa w sobie nie tylko wspaniale zarysowaną i bardzo wciągającą fabułę, ale przede wszystkim książka o życiu. Niejedna osoba, która po nią sięgnie, odnajdzie w niej odrobinę siebie, a jak nawet nie - to czerpać będzie z mądrości życiowych wplecionych w arcyciekawą fabułę.

 

Jestem oczarowana umiejętnościami pisarskimi Katarzyny Chmiel i ogromną wyobraźnią autorki. Jestem pewna, że jak tylko pojawi się nowa książka jej autorstwa - z przyjemnością i podekscytowaniem po nią sięgnę. Jestem zdania, że warto polecać powieści, które intrygują od pierwszych stron opisanej w nich historii. Taką książką jest z pewnością debiutancka powieść Katarzyny Chmiel zatytułowana “Brakujące odpowiedzi”. Moim życzeniem pozostaje to, by większość z powieści debiutanckich była takim majstersztykiem dla oka i duszy, jak jest w przypadku recenzowanej przeze mnie właśnie książki. Polecam i zazdroszczę jednocześnie tym, którzy mają jeszcze przed sobą lekturę “Brakujących odpowiedzi”. Będziecie Państwo zadowoleni!

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial