Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Świadomy Sukces W 9 Wymiarach

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Świadomy Sukces W 9 Wymiarach | Autor: David E. Nielson

Wybierz opinię:

Tulliana

  Niezależnie od metryki, pasji i życiowych doświadczeń większość z nas próbuje odmienić swój los na lepszy, za wszelką cenę poszukuje sprawdzonego przepisu na świadome osiąganie wielu sukcesów. Jeśli nie macie oporów przed lekturą książki z kategorii poradników psychologicznych, z pełnym przekonaniem zachęcam was do wnikliwego zapoznania się z książką Davida E. Nielsona – doświadczonego konsultanta biznesowego, doradcy indywidualnego, jak również dyrektora ds. rozwoju organizacyjnego w Coors Brewing Company (firmy doradczej, która specjalizuje się we wdrażaniu strategii biznesowych i szeroko zakrojonych zmian organizacyjnych).

 

Atutem niniejszej publikacji jest starannie przygotowana treść poradnikowa, w której autor niejednokrotnie odwołuje się do przekonujących przykładów ze swego codziennego życia. ,,Świadomy sukces w 9 krokach” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy mają dość uczenia się na własnych błędach, pragną pozytywnie wyróżnić się na tle innych oraz konsekwentnie realizować swoje pragnienia.

 

Osiągnięcie sukcesu to jedno z najbardziej ekscytujących wyzwań, jakie czekają na Ciebie

 

Książka Davida E. Nielsona to praktyczne vademecum, dzięki któremu zrozumiecie, że sukces w życiu nie  jest dziełem przypadku ani też czymś tak rzadkim, jak wielka wygrana na loterii. Opisywany tutaj utwór składa się z trzech części. Pierwsza z nich prezentuje model świadomego sukcesu, ważne argumenty przemawiające za zmianą, jak również najczęstsze przeszkody w naszej drodze do prawdziwego sukcesu. Kolejna, druga część książki to ciekawie poprowadzony wykład na temat dziewięciu wymiarów sukcesu, będących z kolei rezultatem przeprowadzonych przez autora szczegółowych analiz. Po przeczytaniu książki z całą pewnością będziecie wiedzieć, jakie trzy cechy charakteru stanowią fundament waszego sukcesu. Prezentowana tutaj publikacja sprawi, że nabierzecie motywacji do daleko idących zmian  w swoim życiu, będziecie chcieli wciąż się doskonalić, poznacie inspirujące historie ludzi, którzy osiągnęli sukces i chętnie o tym opowiadają.

 

9 tajemnych składników receptury na sukces

 

,,Świadomy sukces w dziewięciu krokach” to książka napisana przyjaznym czytelnikowi językiem. Za sprawą lektury tego utworu zrozumiecie, że sukces posiada trzy wewnętrzne elementy bazowe takie, jak: cel, samoświadomość, świadomość społeczną oraz nauczycie się zwracać uwagę na sześć kluczowych wyróżników sukcesu czyli: autentyczność, etykę pracy i osobistą odpowiedzialność,  proaktywne słuchanie, wyraziste artykułowanie, poczucie humoru, jak również wdzięczność. Omawiając książkę ,,Świadomy sukces w dziewięciu krokach” trzeba też wspomnieć o ciekawym dodatku, a właściwie załącznikach do tego utworu. Jest to ankieta pokazująca, jakie cechy osobowości najbardziej przyczyniają się do sukcesów poszczególnych osób, jak również kwestionariusz do wypełnienia przez czytelnika. Należy tutaj przygotować się do sporządzenia swojej osobistej deklaracji celu,  a następnie szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie, co sprawia, że dążymy nieraz przez całe swoje życie do tego, a nie innego punktu.

 

,,Świadomy sukces w dziewięciu krokach” to z całą pewnością uniwersalna lektura dla każdego, kto dąży do zmian na lepsze w swoim życiu, kto szuka życiowego drogowskazu, kto zamiast narzekać na codzienne problemy, traktuje je jako wyzwania, twórcze okazje do rozwoju osobistego, grupowego, prywatnego i zawodowego. Moim zdaniem recenzowana tutaj książka, o ile zostanie dokładnie przeczytana i zrozumiana przez czytelnika, może pomóc mu w zaplanowaniu własnego rozwoju i wyposaży go w większą świadomość  swojej podmiotowości. Jeśli chcecie zyskać większą pewność siebie, stać się przysłowiowymi kowalami własnego losu, koniecznie sięgnijcie po tą publikację i zróbcie z niej solidne notatki, najlepiej wykorzystując do tego twórczy sketchnoting. 

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial