Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Duchowe Przekazy Od Wyższej Energii

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Duchowe Przekazy Od Wyższej Energii | Autor: Lee Harris

Wybierz opinię:

Mirosława

 „Energia mówi do nas bez przerwy. Musimy nauczyć się jej słuchać.”

 

 Życie to pasmo wielu chwil radosnych, ale też smutnych, ciągłych zmian, różnych sytuacji, które nie zawsze są miłe. W trudnych chwilach czujemy się samotni, nie raz zagubieni, opuszczeni lub bezradni. Książka „Duchowe przekazy od Wyższej Energii” uświadamia, że tak naprawdę, nigdy nie jesteśmy sami, nawet, jeżeli fizycznie nikogo przy nas nie ma. Istnieją, bowiem istoty gotowe nam pomóc w każdej chwili. Jednymi z nich są przewodnicy duchowi służący nam dobrą radą, opieką i miłością. Są ludzie, którzy wyczuwają tego rodzaju energie, a nawet je widzą. Jednym z nich jest autor niniejszej książki, który w pewnym momencie życia doświadczył obecności duchowego świata.

 

W 2000 roku Lee Harris miał 23 lata i wówczas nie przypuszczał, że jego życie ulegnie diametralnej zmianie. Jechał właśnie londyńskim metrem na akcję charytatywną, rozmyślając o różnych swoich osobistych problemach w związku partnerem. Nagle, w głowie usłyszał wyraźny głos: „To ciekawa perspektywa, ale się mylisz.” Było to dla niego dziwne tym bardziej, że nie należał do osób rozwijających się duchowo, medytujących czy modlących się. Jedyne, co robił codziennie, to regularnie spisywał wszystko to, z czego był zadowolony lub też to, co nie dawało dostatecznej satysfakcji.

 

Głos, który usłyszał miał wydźwięk bardzo asertywny i empatyczny. Okazało się, że należy do istoty, która przedstawiła się, jako Zachary, główny rzecznik zespołu przewodników, których w sumie jest wokół Harrisa aż osiemdziesięciu ośmiu. To doświadczenie było ogromnym przełomem w jego życiu i nakreśliło jego dalszą karierę, doprowadzając do wyznaczonego mu celu. O swojej drodze, problemach, dzieciństwie i ścieżce rozwoju autor opowiada nam we wstępnej części książki.

 

Lee Harris w skrócie mówi o swoich przewodnikach „Z” i to ich przekazy są tematem książki, która powstała z połączenia dwóch pierwszych publikacji autora, tworząc zupełnie nowy materiał złożony z zapisu dwóch sesji z ”Z” oraz kilkunastu spotkań na żywo. W sumie powstało trzynaście rozdziałów, w których poznajemy treści dotyczące różnych aspektów naszego życia. Na początku każdego z nich zawsze zamieszczona jest krótka informacja dotycząca miejsca i czasu, w którym odbył się dany przekaz channelingowy, ale też Harris nakreśla własne odczucia, jakie mu wówczas towarzyszyły.

 

„Duchowe przekazy od Wyższej Energii” to książka pełna mądrości, dodająca otuchy, uświadamiająca nam wiele prawd i przekazująca praktyczne wskazówki. Nie jest to publikacja, do szybkiego przeczytania, gdyż każde słowo wymaga skupienia, czasami przeanalizowania, zastanowienia się nad sensem danego tekstu. Można ją wykorzystać, jako przewodnik służący zawsze poradą, gdy tego potrzebujemy. Można wówczas otworzyć książkę na przypadkowej stronie i poszukać w niej odpowiedzi na swoje pytanie czy informacje, które pozwolą nam zrozumieć obecną sytuację, w jakiej się znaleźliśmy.

 

Przewodnicy „Z” zachęcają do przyjrzenia się sobie, własnemu wnętrzu i odnalezienia tego, co jest dla nas najlepsze. Uświadamiają, że każdy z nas może wzrastać duchowo i nie jest ważne, kto, na jakim poziomie rozwoju się znajduje. Każdy z nas ma swoje tempo, reprezentuje indywidualną, wyjątkową osobowość i swój czas odkrywania i poznawania swoich umiejętności, talentów i możliwości. Podpowiadają, co zrobić, by stworzyć przyjazne związki, osiągnąć wewnętrzny spokój, zmienić podejście do bogactwa i pieniędzy, jak postępować, by czuć się szczęśliwym, kochanym i wartościowym. Poruszają w swoich przekazach wiele życiowych tematów, z którymi każdy z nas się spotyka każdego dnia. Poza wieloma wartościowymi informacjami, poradami i przesłaniami prezentują ćwiczenia, medytacje i afirmacje, które można wykonać od razu, by poczuć energię płynącą z zamieszczonych słów. Ze spisanych przekazów płynie energia miłości, zrozumienia, szacunku, delikatności i łagodności.

 

Jako ludzie często zapominamy o świecie duchowym, skupiając się jedynie na tym, co widzimy, czujemy i czego możemy dotknąć. Tymczasem równolegle do naszej realnej rzeczywistości funkcjonują niewidzialne byty, które są do nas przyjaźnie nastawione i mają za zadanie towarzyszyć nam w ciągu naszej ziemskiej wędrówki. Przewodnicy „Z” nikogo nie krytykują, nie osądzają, lecz pokazują, że wszystko w naszym życiu dzieje się w odpowiednim czasie i w jakimś celu.

mmichalowa

 Niektóre tytuły już na początku wywołują we mnie bliżej nieokreślony strach. Nie mogę w tym przypadku powiedzieć, że był to strach przed nieznanym, bo przecież medytacje czy wizualizacje są mi dobrze znane, ale mimo wszystko siedziało we mnie gdzieś głęboko napięcie. Teraz, w chwilę po ukończonej lekturze, myślę że moje obawy związane były w głównej mierze z przytoczonymi na okładce afirmacjami. Wierzę w moc takich działań, ale czasami ich treść, spisane teksty, są według mnie na wyrost, zupełnie niedorzeczne. Bałam się więc, że i tym razem autor zaserwuje mi podobną literacką przygodę, a ja zwyczajnie nie byłam na nią gotowa. Jakie więc są moje odczucia względem tej książki?

 

Wstrząśnięte , nie zmieszane. Zupełnie jak u słynnego agenta. Z początkiem historii zupełnie nie było mi po drodze. Widocznie nie jestem jeszcze gotowa na aż tak swobodne podejście do duchowości i chwilami miałam wrażenie, że równie dobrze co pod duchowe objawienie, można tę część podpiąć pod lekarską diagnozę. Nie trafił do mnie sposób przedstawienia przez autora, ale ile ludzi tyle opinii, więc mogło się zdarzyć coś takiego. Zwłaszcza, że dalsza cześć książki zapowiadała się naprawdę intrygująco. Osobiście nie miałam więc przesłanek ku temu by zrezygnować z dalszego czytania.

 

Jak w większości podobnych pozycji, tak i tutaj, każdy z rozdziałów został całkiem szczegółowo opisany już na etapie tytułów i podtytułów. Tak więc wspólną wędrówkę rozpoczynamy od „podróży ku miłości własnej”, w której zapoznajemy się z ćwiczeniami relaksacyjnymi oraz takimi, które mają na celu wzbudzenie w nas głębokiej energii. Kolejno przechodzimy przez nowe umiejętności jak sztuka otrzymywania czy doświadczanie obfitości w życiu. Później trafił się rozdział, który nieco mnie zaskoczył, a odnosił się do miłości do pieniędzy – fenomenu, którego nigdy nie zrozumiem. W pozycji tej sporo miejsca poświęcono jakości snu i jego wpływowi na pozostałe aspekty życia. Z tematów okołołóżowych pojawił się też seks i płynąca z niego energia, bardzo ciekawa część publikacji z mojego punktu widzenia. Nie zostały też pominięte tak ważne aspekty jak relacje w rodzinie czy nawiązanie do siły kobiet.

 

Każdy ze wspomnianych rozdziałów zakończony był w podobny sposób: ćwiczeniami i tematycznymi afirmacjami, mającymi wpłynąć na dany element. Pozostaje mi wierzyć, że każde z przytoczonych narzędzi jest równie skuteczne. O ile bardzo lubię czytać podobne rzeczy, o tyle już z praktykowaniem bywa u mnie różnie, więc w tej historii nie wspomnę o ewentualnym wpływie wywartym na mnie.

 

Autorem „Duchowych przekazów…” jest Lee Harrs będący przewodnikiem zachęcającym do duchowych zmian. Bardziej zaawansowaną działalność w tym sesje i odczyty zaczął prowadzić blisko 18 lat temu. Jego celem jest otwarcie ludzi na możliwości jakie daje im świat. Doświadczenie wyższej energii może umożliwić wzmocnienie samego siebie i wzrost pewności. Co za tym idzie wpływa też na postrzeganie otoczenia w bardziej optymistyczny i otwarty sposób, dzięki czemu osoba doświadczająca nauczy się odczuwać dodatkowo radość i komfort.

 

Jestem przekonana, że sporo czytelników zyska na tej lekturze. Sama muszę jeszcze poczekać ze zrozumieniem niektórych tematów, i dać zarówno sobie, jak i autorowi – czas, do bliższego poznania. Nie jest to konwencjonalna lektura i trzeba mieć to na uwadze sięgając po ten tytuł.

 

 
 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial