Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Loteria Życiowych Szans

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Loteria Życiowych Szans | Autor: Izabella Frączyk

Wybierz opinię:

MaHa

Książki o perypetiach życiowych przeplatanych wątkami miłosnymi lubi chyba większość kobiet. W tę większość ja również wpisuje się idealnie. Warto dać czasami umysłowi nieco odetchnąć i poznać życiowe historie pełne niespodziewanych splotów losu. Taka właśnie jest książka Izabelli Frączyk pt. “Loteria życiowych szans”. I choć to 4. tom serii “Stajnia w Pieńkach”, a ja nie znam poprzedzających ją części, muszę przyznać, że tę powieść czytało mi się znakomicie. O czym jest najnowsza książka autorki? Zapraszam do poznania moich wrażeń z lektury!

 

Powieść Izabelli Frączyk to lekka, zdecydowanie optymistyczna książka, w której dużo się dzieje. Czytelnicy, którzy znają stajnię Pieńki z poprzednich części serii, z pewnością nie będą zawiedzeni. Do tego ci sami bohaterowie, choć wydarzenia w ich życiu różnić się będą od tych poznanych wcześniej. Jedna z głównych bohaterek, Magda, poślubiła Adama i już miała ogromną nadzieję na to, że jej życie w końcu się ustabilizuje. Alicja próbuje ułożyć swoje życie od nowa, jednak szczęście bywa bardzo przewrotne... Wanda z kolei otrzymuje wyjątkowo zaskakującą propozycję od pewnego przystojnego Ukraińca... Postać Wlada jest doprawdy chyba najbardziej emocjonującą i przyprawiającą o szybsze bicie kobiecego serca postacią w tej powieści. Jak ułoży się codzienne życie każdej z tych bohaterek? Czy los ma dla nich wyłącznie dobre wiadomości? W książce nie brakuje wzlotów i upadków, jeśli o miłość międzyludzką chodzi. Co najciekawsze zaś - nie brakuje również uczuć kierowanych do zwierząt, jednej z najmilszej grupy istot żywych. W urokliwej stadninie w Pieńkach nie brakuje koni, a Wanda, jak na okoliczną panią weterynarz przystało, również nie może narzekać na nudę w pracy. Co rusz to pomaga różnym gatunkom zwierząt, nie zawsze jednak z brakiem uszczerbku na własnym zdrowiu...

 

Tym, co urzekło mnie w powieści Izabelli Frączyk, jest niesamowicie wartka akcja. Tyle niespodziewanych zwrotów akcji mogło być wyłącznie w tej książce! Wiele wydarzeń wywołuje uśmiech, choć są i takie, które powodować będą pojawienie się też nieco mniej radosnych odczuć. Jedno jednak jest pewne – podczas lektury powieści pt. “Loteria życiowych szans”, zdecydowanie nie można narzekać na nudę! Stąd też ocena książki wypada wysoko - daję autorce mocną 5 za stworzenie niezwykle ciepłej, ciekawej i zwariowanej historii. Czy taka nie może się przydarzyć w życiu każdego z nas? Odpowiedź jest jedna: oczywiście, że może się przydarzyć!

 

Powieść Izabelli Frączyk jest także wspaniałą powieścią o przyjaźni. O wsparciu, które można otrzymać bezinteresownie tylko od najbliższych przyjaciół. To niezwykle budujące, że mogą być w życiu ludzie, na których pomoc i dobre słowo można liczyć zawsze - zupełnie niezależnie od okoliczności. A może nawet więcej - historia stworzona przez autorkę jest najlepszym dowodem na to, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Życiowa prawda po raz kolejny się sprawdza, czyż nie?

 

Książkę Izabelli Frączyk pt. “Loteria życiowych szans” polecam wszystkim, którzy chcą odetchnąć od trudów codziennego życia. Powieść z pewnością spodoba się niepoprawnym marzycielkom i optymistkom, których nawet w obecnych czasach nie brakuje. Warto podarować sobie chwilę przyjemności i poznać historie, które przytrafiły się bohaterom 4. tomu serii “Stajnia w Pieńkach”. Zapraszam na wyjątkową przygodę czytelniczą ze wspaniałą powieścią Izabelli Frączyk. Warto podarować sobie ogromną przyjemność z lektury. To książka na długie popołudnia i nie tylko. Polecam całym sercem!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial