Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Leo! To Znowu Ty? Byle Do Przodu

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Leo! To Znowu Ty? Byle Do Przodu | Autor: Aleksandra Tyl

Wybierz opinię:

MaHa

Kto mógłby się nudzić z głównym bohaterem książki dla dzieci i młodzieży, kiedy ten ma mnóstwo ciekawych i nieraz zupełnie szalonych pomysłów? Zliczyć je wszystkie można wybierając się w przygodę czytelniczą z najnowszą książką Aleksandry Tyl pt. “Leo! To znowu ty? Byle do przodu”. Publikacja liczy sobie 288 stron i śmiało mogę stwierdzić, że jest pozycją wręcz obowiązkową. Co więcej - mnóstwo frajdy z lektury czerpać będą nie tylko młodzi ludzie, ale i ci, którzy już od dawna według prawa są osobami całkowicie dorosłymi. To co: gotowi na przygodę z Leo? Zaczynajmy!

 

Czas wakacji jest wyjątkowym okresem w życiu każdego ucznia. W przypadku niedowierzania, przypomnijcie sobie drodzy czytelnicy ten dreszcz ekscytacji i zaciekawienia tym, co spotka was podczas tych dwóch naprawdę długich wakacyjnych miesięcy. Tym bardziej cieszyć się może więc główny bohater książki Aleksandry Tyl. Bohater, dodajmy, który za nauką nie przepada (to oczywiście bardzo delikatnie powiedziane). Co stanie się jednak wówczas, gdy rodzice zauważą, że ich dzieci spędzają w wakacje stanowczo zbyt dużo czasu przed ekranem komputerów? Z pewnością pojawią się zakazy i ograniczenia, których młodzi ludzie tak bardzo nie lubią... Pomysłowość nastolatków nie zna jednak granic. Leon jest na tyle sprytny, że na rodzinną podróż kamperem postanawia przemycić laptopa. Wszystko z myślą o tym, by w odpowiednich momentach robić z niego właściwy użytek. Czy ten niecny plan uda mu się w 100% zrealizować? A może podczas podróży całą rodzinę spotka nie lada wyzwanie w postaci licznych awarii i momentów, które należałoby jakoś przetrwać? Szczegóły można poznać wyłącznie wówczas, gdy sięgnie się po najnowszą książkę Aleksandry Tyl. Jedno jest jednak pewne – to lektura, która przyniesie czytelnikom mnóstwo radości, pozwoli niejednokrotnie śmiać się do rozpuku i sprawi, że nawet tym najbardziej zatwardziałym dorosłym przypomną się beztroskie i przepełnione szalonymi pomysłami lata młodości. Z pewnością również mnóstwo frajdy z czytania będą mieli młodzi ludzie. Ba – jestem przekonana, że lektura 288 stron upłynie im niczym mgnienie oka i sami będą zdziwieni, że w tak krótkim czasie udało im się przeczytać tyle stron! Żeby tylko w podobnym klimacie były lektury szkolne, to myślę, że nie byłoby najmniejszych problemów z ich przeczytaniem...

 

Ogromnym atutem publikacji Aleksandry Tyl pozostaje to, że książka jest napisana bardzo przejrzystym, czytelnym językiem. W książce brakuje przekombinowanych sformułowań, a cała jej treść jest łatwo przyswajalna dla wszystkich.

 

Książkę Aleksandry Tyl pt. “Leo! To znowu ty? Byle do przodu” oceniam wysoko, bo na mocną 5. To ciekawa, pełna śmiesznych historii książka, którą można polecić czytelnikowi niemal w każdym wieku. To także publikacja obfitująca w rysunki, które tak lubią młodzi czytelnicy. Do tego główny bohater jest na tyle ciekawą postacią, że każdy młody czytelnik będzie w nim mógł z pewnością odnaleźć część siebie. Kto chociaż raz nie wyjeżdżał z rodziną na wakacje i nie próbował postawić na swoim tak jak Leon? Do tego każde dziecko czy nastolatek ma jakieś swoje tajemnice i sekrety, czyż nie? Warto sięgnąć po ciekawą pozycję wydawniczą, do której z pewnością zaliczyć należy publikację Aleksandry Tyl. Polecam książkę wszystkim tym, którzy wciąż czują się dzieckiem. Warto przeżyć przygodę z pomysłowym Leonem!

 

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial