Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

E-sport Zostań Mistrzem

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Marcin Kalita
 • Tytuł Oryginału: E-sport Zostań Mistrzem
 • Gatunek: Poradniki
 • Liczba Stron: 208
 • Rok Wydania: 2021
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 165x235 mm
 • ISBN: 9788327660015
 • Wydawca: HarperKids
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  6/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

E-sport Zostań Mistrzem | Autor: Marcin Kalita

Wybierz opinię:

Pyciaaa

E-sport to dyscyplina, która przez wielu nie jest uznawana za istotną. Jednakże z każdym kolejnym rokiem; z coraz większym rozwojem technologii staje się ona popularniejsza. W dzisiejszych czasach coraz częściej ludzie decydują się na wzięcie udziału w e-sportowych rozgrywkach, dlatego warto zadać sobie kilka pytań. Czym tak naprawdę jest e-sport? Jak powinno się do niego podejść? Czy dyscyplina ta znacząco różni się od innych dyscyplin sportowych?

 

Odpowiedzi na te, a także wiele innych pytań dotyczących świata graczy komputerowych możecie znaleźć w najnowszej publikacji Marcina Kality „E-sport. Zostań mistrzem”. Autor wprowadza czytelników do świata graczy, pokazując jakie możliwości oferują gry komputerowe. Odbiorcy mają szansę na poznanie wielu niezbyt znanych faktów na temat społeczności e-sportowców. Kalita porusza między innymi problem treningu fizycznego e-sportowca, istnienie obozów i szkół przygotowujących miłośników gier do zdobywania osiągnięć, a także turniejów, które te osiągnięcia umożliwiają. W publikacji pojawiają się również wywiady – z Marcinem Gortatem oraz Filipem „Neo” Kubskim – w których obaj sportowcy opowiadają o swoich doświadczeniach z e-sportem.

 

Jeśli nurtują was jakiekolwiek pytania, dotyczące e-sportu, jestem pewna, że odpowiedzi na praktycznie wszystkie z nich znajdziecie w publikacji autorstwa Marcina Kality. Ta niepozorna, dwustustronicowa książka to prawdziwe kompendium wiedzy dla zarówno miłośników gier, jak i osób, które po prostu pragną dowiedzieć się czegoś więcej na temat dyscypliny sportowej, jaką jest e-sport. Kalita w ciekawy sposób przedstawia podstawowe problemy związane z tym sportem. W sposób przejrzysty tłumaczy podstawowe pojęcia, takie jak NPC, MOBA czy AUTO CHESS. Przedstawia historię e-sportu, która swoje początki miała w latach 70. XX wieku. Ponadto przedstawia sportowców, między innymi piłkarzy takich jak Kane, Ronadlo czy Lewandowski, którzy również w pewnym stopniu przyczynili się do rozwoju e-sportu. Każda strona „E-sport. Zostań mistrzem” przynosi czytelnikom kolejną dawkę informacji, mogącą być za równo ciekawostką dla osoby niezainteresowanej dyscypliną, jak i wskazówką dla pragnących rozwijać się w tym kierunku.

 

Choć książka przepełniona jest ważnymi informacji, czytelnik nie czuje przesytu. Dzieje się tak za sprawą kilku elementów, na które zdecydował się autor. Pierwszym z nich jest język. Kalita używa protego słownictwa i nierozbudowanych zdań. Dzięki temu publikację czyta się szybko i jednocześnie jej lektura nie męczy. Kolejnym elementem jest samo rozłożenie tekstu zastosowane wyróżnienia. Tekst podzielony jest rozdziały, w nich zaś znajdzie się kolejne podrozdziały, wprowadzone śródtytułami i pogrubioną czcionkę, dzięki czemu odbiorca jest w stanie jedynie spojrzeć na stronę i już wiedzieć, co się na niej znajduje. Nie bez znaczenia jest również dobrze dobrany rozmiar czcionki do treści czy dość duże marginesy. Ostatnim z istotnych elementów, które można znaleźć w publikacji są grafiki. W „E-sport. Zostań mistrzem” znaleźć można wiele dobrej jakości zdjęć czy ilustracji, które są idealnym dopełnieniem całości. Wszystkie te elementy sprawiają, że książka staje się bardziej atrakcyjna dla młodych czytelników.

 

„E-sport. Zostań mistrzem” to niezwykła publikacja, która w prosty i przejrzysty sposób przybliża czytelnikom świat e-sportowców. Książka ta pokazuje, że choć jest to stosunkowo młoda dyscyplina i nie do końca poważana, nie należy jej lekceważyć. Autor zwraca uwagę najważniejsze pojęcia związane z e-sportem, pokazując, że nie polega on jedynie na graniu w gry, lecz takie elementy jak sprawność fizyczna też są ważne. Jeśli znacie kogoś, kto chciałby zostać e-sportowcem lub sami chcecie dowiedzieć się czegoś na temat tej dyscypliny, zdecydowanie powinniście zwrócić uwagę na publikację Marcina Kality.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial