Okładka wydania

Baby Shark Poznaję Kolory

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Baby Shark Poznaję Kolory | Autor: Anna Wolna Nocoń

Wybierz opinię:

Tulliana

Nie wiem, jak Wasze pociechy, ale mój czteroletni synek od dawna uwielbia książeczki pełne zagadek, labiryntów, obrazków do kolorowania i dużych naklejek ze zwierzętami. Jeśli szukacie kreatywnej, ale też edukacyjnej rozrywki dla swojego dziecka w wieku przedszkolnym, z całego serca zachęcam Was do kupienia mu ślicznie przygotowanej i zilustrowanej książeczki Poznaję kolory od wydawnictwa Słowne. Bohaterami niniejszej publikacji jest rodzinka wesołego Rekinka – znanego wielu dzieciom bohatera filmu animowanego Baby Shark. 

 

Księga zadań dla ciekawych świata dzieci w wieku 3+

Recenzowana tutaj książeczka została wydana w formie pięknego albumu w formacie A4, do którego został dołączony pakiet cudownych naklejek wielokrotnego użytku. Książeczka zawiera blisko 50 stron z kreatywnymi zadaniami dla maluchów w wieku 3+, dzięki którym dziecko uczy się rozpoznawać kolory, prawidłowo je nazywać i wykorzystywać do opisu otaczającego je świata. Jej atutem są zróżnicowane zadania, duże kolorowe ilustracje, mnóstwo obrazków do kolorowania według wzoru oraz prosto sformułowane polecenia, które ułatwią Wam wytłumaczenie dziecku, co powinno wykonać w ramach realizacji kolejnych ćwiczeń.. 

 

Co konkretnie zawiera księga zadań Poznaję kolory?

Poznaję kolory to ślicznie wydana książeczka, trudno jest opisać jej całą zawartość. Najlepiej będzie, jak przejrzycie ją sami i podejmiecie świadomą decyzję o zakupie tej ciekawej książki zadań. Moim zdaniem Poznaję kolory to pozycja obowiązkowa w biblioteczce każdego przedszkolaka. Książeczka rozwija motorykę małą dziecka, uczy je logicznego myślenia, pozwala skupić się na wykonywaniu zadań związanych z kolorowaniem, rysowaniem czy powtarzaniem krótkich wyliczanek. Poznaję kolory to ciekawie przygotowana opowieść o przygodach Rekinka i jego sympatycznej rodziny. Podczas lektury kolejnych stron pojawiają się coraz to nowe wyzwania czekające na dziecko uczące się poszczególnych kolorów. W recenzowanej książeczce znajdziecie więc zadania na kolorowanie obrazków wedle wzoru, rysowanie po śladzie lub w kratkach, jak również ćwiczenia na dorysowywanie sekwencji obrazkowych. Poznaję kolory to również publikacja rozwijająca mowę dziecka i pozwalająca mu aktywnie trenować liczenie. Jeśli Wasza pociecha lubi zagadki związane z labiryntami, dopasowywaniem postaci do ich cieni albo odnajdywanie szczegółów, którymi różnią się dwa bardzo podobne do siebie obrazki, z pewnością będzie zachwycona treścią książki. Ta księga zadań od wydawnictwa Słowne to również zbiór ciekawie przygotowanych szlaczków, dopasowywanek pod względem koloru oraz połączeń kolorystycznych – np. co się stanie, gdy pokolorujemy muszelkę najpierw na żółto, a potem na niebiesko? Poznaję kolory to uniwersalna księga zadań, które z pewnością przypadną do gustu zarówno małym dziewczynkom jak i chłopcom, znajdują się tutaj również podstawy języka angielskiego oraz ćwiczenia kaligraficzne – idealne także dla dzieci z zerówki. Książeczkę możecie śmiało wykorzystywać jako urozmaicenie zajęć z dzieckiem w domu albo zabaw z programu przedszkolnego. Bez trudu można w niej znaleźć podstawy matematyki, muzyki, przyrody, jak również ćwiczenia grafomotoryczne. Na ostatnich stronach zawarte są odpowiedzi do trudniejszych zadań oraz arkusze z naklejkami wielokrotnego użytku, które maluch może wklejać w tej książeczce albo wykorzystywać do kreatywnych zabaw plastycznych na innych arkuszach papieru. Jako matka lubiącego kreatywne książeczki 4-latka jestem zachwycona zawartością dziełka Poznaję kolory, polecam je Waszej uwadze. Jestem zainteresowana zakupem jej kontynuacji – zwłaszcza jeśli będzie zawierała zadania dotyczące nauki liczenia, rozróżniania literek albo rymowanek czy wierszyków dla dzieci w wieku przedszkolnym.    

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial