Okładka wydania

Dar 12 Lekcji Dzięki Którym Odmienisz Swoje Życie

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Edith Eva Eger
 • Tytuł Oryginału: The Gift
 • Gatunek: Nauki Humanistyczne
 • Liczba Stron: 236
 • Rok Wydania: 2021
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 125x205 mm
 • ISBN: 9788381883481
 • Wydawca: Rebis
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Poznań
 • Ocena:

  6/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Dar 12 Lekcji Dzięki Którym Odmienisz Swoje Życie | Autor: Edith Eva Eger

Wybierz opinię:

Tulliana

Książka autorstwa Edith Eger pt. Dar. 12 lekcji, dzięki którym odmienisz swoje życie to na pierwszy rzut oka kolejny psychologiczny poradnik ze wskazówkami, jak osiągnąć szczęście i codzienną równowagę. Dotychczas nic nie słyszałam o postaci tej uznanej terapeutki, nie wiedziałam również, czego mogę się spodziewać po recenzowanej tutaj książce. Po wnikliwej lekturze Daru jestem urzeczona samą treścią książki i chylę czoła przed przed umiejętnościami lub wiedzą pani doktor Edith Eger.

 

 Autorka na własnym przykładzie pokazuje czytelnikom, że nawet mając za sobą dramatyczną przeszłość, możemy cieszyć się obecnym życiem, zakładać szczęśliwe rodziny
i realizować swoje największe pasje. Jeśli chcecie wreszcie odnaleźć spokój i nową motywację do życia na sto procent, serdecznie zachęcam Was do lektury niniejszej recenzji. Może Was też urzecze opisywany tutaj Dar.

 

Ona ocalała z Holokaustu

Edith Eger znana również jako ,,Edie”, to uznana amerykańska psycholog kliniczna specjalizująca się w leczeniu stresu pourazowego. Uczona wywodzi się z rodziny węgierskich Żydów, wraz z siostrą Magdą udało się jej przeżyć Holocaust. Pisarka i psychoterapeutka przyznaje, że sama przez wiele lat tłumiła w sobie traumę po wojennych przeżyciach, nie miała odwagi opowiedzieć o tym, co ją spotkało, nawet swoim dzieciom. W książce pt. Dar możecie przeczytać, w jaki sposób Edith Eger stopniowo nauczyła się wykorzystywać swoje trudne doświadczenia w pracy psychoterapeuty. Eger w bardzo sugestywny sposób wyjaśnia, że w naszym życiu kluczowe nie jest to, co nas spotyka, ale jak sobie radzimy z rzeczywistością, jak pokonujemy skłonności do destrukcyjnych myśli i zachowań. Jeśli chcecie poznać niezwykłą postać silnej kobiety, która znalazła w sobie siłę, by zatańczyć przed oficerem SS Josefem Mengele i podźwignęła się z doświadczenia okrutnej śmierci prawie całej swojej rodziny, serdecznie zachęcam Was do zapoznania się ze wzruszającą, a zarazem niosącą otuchę, książką.    

 

Jak Dar może odmienić Twoje życie?

Ta książka to starannie przemyślany i ciekawie napisany poradnik, dzięki któremu można nauczyć się zmiany swojego sposobu myślenia oraz wyzbyć się zachowań, które sprawiają, że czujemy się nieszczęśliwi, popadamy w depresję, nie umiemy cieszyć się swoim dotychczasowym życiem. Opisywana publikacja zawiera wiele przekonujących przykładów dotyczących zarówno samej Edith Eger, jak również jej pacjentów. Dzięki temu czytelnikowi łatwiej jest zrozumieć sens nauki psychoterapeutki, zgodnie z którymi nawet z najgorszych opresji możemy wyjść obronną ręką dzięki umiejętności dokonywania właściwych wyborów i zdolności doceniania każdego pozytywnego zdarzenia w naszym otoczeniu. Zdaję sobie sprawę, że wiele osób czuje niechęć do lektury książek o tematyce psychologicznej. Jedni twierdzą, że trudno zrozumieć, co ich autorzy mają na myśli, inni z kolei zarzucają, że szalenie trudno jest wcielić w życie zawarte w nich terapeutyczne wskazówki. Jeśli chcecie się przekonać, że lektura psychologicznego poradnika może być naprawdę przyjemna i chcecie wyzwolić się z więzienia swojego umysłu, sięgnijcie po Dar, czyli 12 lekcji autorstwa Edith Eger. Atutem publikacji jest zróżnicowany styl, piękne przesłania i cytaty motywacyjne oraz zgrabnie zredagowane rozdziały. Z pomocą książki możecie nauczyć się dbania o własne potrzeby, wyzbyć się wstydu i poczucia winy, poradzić sobie z nieprzeżytą żałobą i pokonać własne skostniałe przekonania. Polecam lekturę niniejszej książki wszystkim, którzy interesują się rozwojem osobistym, pragną nauczyć się trudnej sztuki wybaczania oraz szukają swojej drogi do szczęścia w rodzinie. 

 

Jak odmienić swoje życie z pomocą Daru Edith Eger? Polecam czytać książkę bardzo wnikliwie, robić sobie notatki, przygotować plan działania, którego mottem będą słowa autorki: ,,W życiu nie chodzi o to, co nam się przytrafia, tylko o to, co potrafimy z tym zrobić”. Z całego serca zachęcam Was do lektury książki, to zdecydowanie jedna z najciekawszych i najbardziej zapadających w pamięć pozycji, jakie udało mi się przeczytać w ciągu ostatniego roku!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial