Okładka wydania

Psia Chata

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 3 votes
Postacie: 100% - 4 votes
Styl: 100% - 3 votes
Klimat: 100% - 5 votes
Okładka: 100% - 4 votes
Polecam: 100% - 3 votes

Polecam:


Podziel się!

Psia Chata | Autor: Ewa Letachowicz

Wybierz opinię:

MaHa

Uwielbiam książki pisane z miłością. Jestem również ogromną fanką książek pisanych przez mamy. Jest nich tyle ciepła, magii i tej najwspanialszej na świecie matczynej miłości. Moje słowa idealnie opisują teraz wrażenia po przeczytaniu książki autorstwa Ewy Letachowicz. “Psia chata” mnie oczarowała w 100% i urzekła tak, jak żadna książka dla dzieci w ostatnim czasie. Nie muszę dodawać chyba, że jestem oczarowana tą publikacją nawet mimo tego, że jestem już całkiem dorosła, a do tego mam dziecko? Być może na mój odbiór wpływa też fakt, że pracuję z małymi dziećmi, a w codziennym świecie tak mało jest magii... W książce Ewy Letachowicz jest jej naprawdę dużo. Tutaj zwierzęta mówią ludzkim głosem, a do tego opowiadają naprawdę bardzo ciekawe i pouczające historie! Jeśli do tego ma się w domu nie tylko psa, ale i szczury, to mogę sobie wyobrazić, jak nieraz komentują między sobą różne wydarzenia domowe lub po prostu ze sobą rozmawiają.

 

“Psia chata” to opowieść o zwierzętach, które czują się prawdziwymi członkami rodziny (tutaj rodzina określana jest mianem Stada). To rozmowy o życiu, opowieści o przyjaźni, wspieraniu się, miłości. Historie opowiadane są z perspektywy zwierząt i stanowią ich życiowe historie, ale nie tylko. Autorka wspaniale przeplata też w treści bajki, które niegdyś zapewne sama opowiadała swoim synom. Warto podkreślić, że książka jest dedykowana właśnie dzieciom autorki, gdy te były małe. Czy może być coś piękniejszego, niż książka powstała z bajek opowiadanych własnym pociechom? Jestem przekonana, że książka Ewy Letachowicz jest jednym z najpiękniejszych pomników miłości, które postawić może matka dzieciom. A jeśli do tego urzeka już od pierwszych zdań, to wielka przyjemność móc ją przeczytać i postawić wśród bogatej kolekcji własnej biblioteczki. Dodatkowo ogromnym atutem książki są przepiękne, kolorowe ilustracje, które przedstawiają zwierzęta w różnych sytuacjach. A przygód opisanych w książce jest naprawdę dużo i warto poznać je bliżej. Kto by nie chciał posłuchać opowieści z pieskiego świata, nauczyć się rozumieć dźwięki wydawane przez koty lub uczestniczyć w przygodach Psiego Biura Detektywistycznego? Do tego nie każdy też wie, co wydarzyło się podczas wizyty rodzinki Sumów wizytujących w tataraku i trzcinach oraz nie każdy orientuje się, czym w istocie jest Kraina Spełnionych Psich Marzeń.

 

Książkę Ewy Letachowicz pt. “Psia Chata” oceniam najwyżej, jak mogę - na 6. Gdybym mogła, dałabym jej ocenę jeszcze wyższą, bo naprawdę na to zasługuje. Tak ciepłej, pełnej magii, zachwycającej i przepełnionej miłością książki dla dzieci nie czytałam naprawdę dawno. To wspaniała opowieść o zwierzętach i ludziach, o przyjaźni, wzajemnym wspieraniu się, budowaniu rodzinnego ciepła i przygodach, które mogą przytrafić się tylko naszym czworonożnym przyjaciołom. Książka jest także zbiorem przepięknych bajek, które można czytać naszym najmłodszym pociechom nie tylko do snu, ale o każdej porze dnia. Zakup tej książki będzie wspaniałym prezentem dla wszystkich uwielbiających poznawać nowe historie dzieci. Będzie też doskonałym pretekstem do tego, by spędzić czas z dzieckiem i budować rodzinną wspólnotę nieporównywalną z niczym innym. Z całego serca polecam książkę Ewy Letachowicz wszystkim tym osobom, w których wciąż jest dziecko. Dajcie się urzec wspaniałym historiom i przekonajcie się jak niewiele potrzeba, by spędzić czas podczas tej wyjątkowo przyjemnej lektury. Wyłączcie się ze świata pełnego trosk i zamieszania – poddajcie się najpiękniejszemu rodzajowi magii: magii miłości. 

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial