Okładka wydania

Serce Na Walizkach

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Serce Na Walizkach | Autor: K.A. Figaro

Wybierz opinię:

MarJadka

Pieniądze szczęścia nie dają. Nie ma chyba osoby, która by nie znała tego powiedzenia. Michał i Małgorzata są tego idealnym przykładem. Bogaci, mieszkają w luksusowym apartamencie, mogą sobie pozwolić na bardzo dużo. Kariera każdego z nich jest na bardzo wysokim poziomie i dalej się rozwija. Sielankowy obraz. Przynajmniej na zewnątrz. Bo tak naprawdę brak między nimi miłości. Małgorzata jest przykładną żoną. Chce być przykładną matką, ale los poskąpił im tego daru – stracili dziecko. Michał zachowuje się w stosunku do swojej żony bardzo władczo. Kiedy coś chce, jest miły, sympatyczny, czuły i namiętny, by po chwili zamienić się w mężczyznę, który jest nieczuły, na każdym kroku wytyka Małgorzacie jakiekolwiek błędy i potknięcia. Jest cholernym egoistą. Do tego kontroluje co Gośka ubierze, co będzie jeść i jak się będzie zachowywać. Oczywiście na swojej teściowej potrafi ciągle robić jak najlepsze wrażenie. A ponieważ z mamą Małgorzata nie ma najlepszych stosunków, bo podobnie jak mąż, to mam jest z niej ciągle niezadowolona i ciągle ją krytykuje, jedyną życzliwą i przyjazną duszą jest dla Gośki jej ojciec. Wysłuchuje ją i potrafi mądrze doradzić. Jednak jedna jego rada będzie miała potem przykre konsekwencje…

 

Małgorzata pracuje w biurze nieruchomości, klienci ją chwalą, szef jest z niej także bardzo zadowolony. Kiedy proponuje jej wyjazd na parę dni do Portugalii ona początkowo odmawia. Ale kiedy Michał zapomina o ich rocznicy ślubu, na którą naprawdę się postarała wszystko przygotować, począwszy od kolacji, na seksownej bieliźnie skończywszy, kobieta nie wytrzymuje. Wprawdzie Michał próbował jeszcze to naprawić, ale zrobił to w taki sposób, że Małgorzata poczuła się jak zbędny balast w jego życiu. Natychmiast decyduje się wyjechać do Portugalii, by wykonać zlecone jej przez szefa zadanie.

 

Początkowo Raul, klient, z którym się spotyka, nie wywarł na niej zbyt dobrego wrażenia. Nie ukrywa on, że jest zauroczony piękną Polską i ma ochotę na pozasłużbowa przygodę. Ale Gośka, zbyt zraniona przez Michała, chwilowo ma dosyć wszystkich mężczyzn, szczególnie zbyt natrętnych. A Raul wydaje się zbyt pewnym siebie i swego. I tak się zachowuje.

 

Powoli, niepostrzeżenie, Raul zaczyna Małgorzatę intrygować. Jest władczym i bardzo przystojnym mężczyznom. Dodatkowo Gośka nasłuchała się wielu opowieści o jego dobroci. Serce jej mięknie, a potem nie wiedząc kiedy, zakochuje się w nim.

 

Relacja z Raulem sprawia, że Małgorzata zaczyna analizować swój związek z Michałem. Powoli dochodzi do pewnych wniosków. Pomaga jej w tym także rozmowa ze swoją psychoterapeutką, która kazała Gośce skupiać się na sobie.

 

Kiedy wydaje się, że Gośka nareszcie ustaliła sama ze sobą co jej chodzi – a przynajmniej tak jej się wydaje – wydarza się coś, co zmienia wszystko …

 

Sporo w tej historii scen erotycznych. Nie są to jednak wulgarne sceny pornograficzne, ale przesycone magią pożądania i ciepłej relacji łączącej bohaterów opisy scen erotycznych.

 

Można więc powiedzieć, że jest tu wszystko czego potrzeba dobrej literaturze obyczajowej. Jest historia o małżeństwie, jest on i ona, problemy małżeńskie, egzotyka, zakazany owoc, wewnętrzna walka bohaterki, namiętność w egzotycznej scenerii i pełne pasji i żaru sceny erotyczne. A na zakończenie mamy małe trzęsienie ziemi, obiecujące ciąg dalszy czyli drugi tom, po który z chęcią sięgnę.

 
 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial