Okładka wydania

Aniołkowe Mamy (Ebook)

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Joanna Nowak
 • Tytuł Oryginału: Aniołkowe Mamy
 • Gatunek: Literatura Faktu
 • Liczba Stron: 88
 • Rok Wydania: 2021
 • Numer Wydania: I
 • Rozmiar: 1,24 MB
 • ISBN: 9788366670457
 • Wydawca: Pan Wydawca
 • Miejsce Wydania: Gdańsk
 • Ocena:

  5/6

 • Format: PDF

Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 3 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Aniołkowe Mamy (Ebook) | Autor: Joanna Nowak

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

   Macierzyństwo to jedna z najpiękniejszych, najcudowniejszych i najbardziej magicznych chwil w życiu kobiety. Niestety w dzisiejszym świecie coraz częściej bywa tak, że coraz więcej kobiet nie może spełnić się w roli mamy, zmagając się z trudnością zajścia w ciąże i dramatem poronienia. O tym wszystkim, ale też i walce o własne szczęście, opowiada poruszająca książka Joanny Nowak pt. "Aniołkowe  mamy". Zapraszam do poznania recenzji tej pozycji.

 

 Autorka książki dzieli tu swoją życiową historią o szczęśliwym małżeństwie, niespodziewanej ciąży, jak i wreszcie jej dramatycznej utracie. Kolejne strony i rozdziały, to kolejne chwile radości na wieść o ciążach oraz następujące po nich chwile dramatów, związane z ich utratą. Wreszcie jest to historia o walce na przekór wszystkim i wszystkiemu, która zakończyła się szczęśliwymi narodzinami dwójki wspaniałych dzieci - Zosi i Janka.

 

 Pozycja ta jest książką napisaną z dwóch powodów - potrzeby serca, jak i też ku pokrzepieniu serca, a właściwie serc tysięcy polskich kobiet, mam aniołków. Pani Joanna Nowak dzieli się tu swoją historią o utraconych ciążach, nieustępliwej walce o posiadanie dziecka i spełnieniu swoich marzeń - szczęśliwym macierzyństwie. Tym samym jest to z jednej strony słowo wsparcia i zrozumienia dla innych kobiet, które znalazły się w podobnej sytuacji, jak i przede wszystkim głos nadziei względem tego, że nigdy nie wolno się poddawać.

 

 Wielką siłą i zarazem wartością tej książki jest z pewnością to, że jej autorką nie jest zawodowa pisarka, ale zwyczajna kobieta - jedna z nas. To właśnie jej swobodny, nieidealny, ale przez to jakże emocjonalny sposób relacji sprawia, że odbieramy ten tytuł jako wypowiedź kogoś nam bliskiego, kto dzieli się swoimi dobrymi i złymi wspomnieniami. Tan fakt sprawia, że każda czytelniczka - bo jest to jednak przede wszystkim książka dla kobiet, odbierze ten tytuł jako coś prawdziwego, szczerego i niezwykle ważnego.

 

 Jak już wspominałam, książka ta ma do spełnienia niezwykle ważną rolę. Rolą tą jest upewnienie tysięcy polskich kobiet, że w obliczu dramaty poronienia, ale też i trudnych starań o zajście w ciążę, nie są one same. To słowa wsparcia, zrozumienia i pomocy, które mogą naprawdę przynieść wiele dobrego, o czym przekonują chociażby zamieszczane w Internecie słowa czytelników, którzy dziękują autorce za napisanie tej pozycji. I naprawdę nie może to nikogo dziwić, gdyż takiej książki po prostu dotąd nie było na naszej polskiej, literackiej scenie, co czyni tę pozycję ze wszech miar wyjątkową.

 

 To nie jest jeden z tych tytułów, który można oceniać za jego literackie, warsztatowe i merytoryczne wartości. Można jednak wyrazić emocje, jakie towarzyszyły przy jego lekturze. I z pewnością był to smutek, poczucie żalu i niesprawiedliwości oraz wielkie współczucie dla pani Joanny i jej bliskich. Na szczęście końcowe rozdziały należą już do powiewu wielkiego optymizmu, radości i współdzielenia szczęścia z autorką, co siłą rzeczy wprawia nas również w bardzo szczęśliwy stan.

 

 Książka Joanny Nowak pt. "Aniołkowe  mamy" to pozycja niezwykle ważna, potrzeba i piękna w swej emocjonalnej wymowie. Myślę, że wiele osób czekało i czeka na takie słowa, jakie właśnie padają na stronach tego tytułu. Dlatego też polecam tę publikację nie tylko „aniołkowym mamom”, ale też i każdej kobiecie bez wyjątku. Polecam – naprawdę warto.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial