Okładka wydania

Mały Brudny Sekret

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Kendall Ryan
 • Tytuł Oryginału: Dirty Little Secret
 • Gatunek: Literatura Obyczajowa
 • Liczba Stron: 248
 • Rok Wydania: 2021
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 140x205 mm
 • ISBN: 9788328375185
 • Wydawca: Editio
 • Oprawa: Miekka
 • Ocena:

  5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Mały Brudny Sekret | Autor: Kendall Ryan

Wybierz opinię:

Bookowy Kącik Anny

"Mały brudny sekret" autorstwa Kendall Ryan to pierwszy tom cyklu Zakazane pragnienia. Za egzemplarz bardzo dziękuję redakcji @sztukater.Przejdę od razu do rzeczy.

Główna bohaterka, Emma-młoda kobieta pracująca jako bibliotekarka. I za ten fakt już ją polubiłam, ponieważ łączy nas miłość do książek.

 

Ich dwóch, bracia Gavin i Cooper. Dwa kompletnie przeciwległe bieguny. Dwa różne charaktery. I nie będę ukrywać, że akurat tutaj bliżej mi było do Coopera, najmłodszego z braci. Sympatyczny, ciepły, rozrywkowy. Kandydat na naprawdę dobrego przyjaciela, opiekuna nie wykluczając czegoś więcej.  Gavin zaś to starszy z braci, tajemniczy, gburowaty, zimny i niedostępny. Jest jeszcze trzeci brat najstarszy Quinn, najbardziej moim zdaniem rozsądny ale też budzący sympatię.

 

Emma od początku wzdycha platonicznie do tajemniczego mężczyzny, który często odwiedza tą samą kawiarnię co ona. Kobieta nie może oderwać od niego oczu, mimo że Gavin nie wykazuje Emmą zbytniego zainteresowania. Los jej jednak sprzyja. Nadarza się okazja by lepiej poznać faceta z jej mokrych snów. Ale to co zaoferują jej bracia Kingsley wprawi kobietę w niemałe osłupienie. Perwersyjny portal randkowy który prowadzą panowie to firma świadcząca usługi dla elity. Coś w rodzaju "Szukasz towarzystwa na galę? My ci to towarzystwo zapewnimy na najwyższym poziomie. Emma zostaje wkręcona w ten układ i staje się dla jednego damą do towarzystwa a dla drugiego swego rodzaju zabawką, a może nie tylko?

 

Cooper jako postać zaskoczył mnie pozytywnie. Sądziłam, że to taki niebieski ptak, beztroski skaczący z kwiatka na kwiatek. Jednak swoim zachowaniem <mniej lub bardziej wyreżyserowanym> mógłby się zamienić ze starszym Gavinem.  Z tym gościem miałam nie lada problem. Od początku wyczuwałam w nim tajemnicę i tak samo jak Emma odbijałam się od muru jakim się otoczył. Ewidentnie w jego przeszłości tkwi problem związany z jego relacjami damsko męskimi. Kim była dla niego Ashley? i co się z nią stało?

 

Z każdą kolejną stroną Gavin powoli otwierał się przed Emmą, jednak jeszcze nie na tyle by pokazać jej swoje prawdziwe oblicze. Mimo mrocznej natury, delikatna i zaczytana w romantycznych tomikach wierszy lgnęła do Gavina jak ćma do światła. A on przy niej coraz bardziej tracił kontrolę, ryzykując przede wszystkim utratę kolejnej kobiety. Niby od początku wiedziałam, że to dopiero pierwszy tom serii jednak zakończenie  Małego brudnego sekretu pozostawiło jeszcze więcej pytań bez odpowiedzi. Jestem bardzo ciekawa co też się wydarzy w kolejnej części na którą z niecierpliwością czekam. Czy Emma będzie w stanie wybrać jednego z braci? Wybór nie jest prosty, bezpieczny i budzący sympatię Cooper? a może jednak mroczny, tajemniczy i niebezpieczny Gavin? Do którego z braci Kingsley mocniej zabije twoje serce?

 

Mały brudny sekret to historia dość krótka ale naszpikowana całą gamą sprzecznych uczuć i emocji. Istny Rollercoaster z którego nie ma ucieczki. Raz przestąpisz próg Zakazanych Pragnień i już nie ma dla ciebie odwrotu. W trójkątach zawsze ktoś kończy ze złamanym sercem. Ryzyko ma zawsze wysoką cenę. Kto zaryzykuje najwięcej?

 

Dasz się porwać mrocznemu pożądaniu? Są w życiu pragnienia których nie wolno ujawniać.A Ty masz swój mały, brudny sekret który skrzętnie ukrywasz? Bracia Kingsley go z ciebie wydobędą.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial