Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Bez Planu B

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Bez Planu B | Autor: Wioletta Piasecka

Wybierz opinię:

MaHa

Uwielbiam książki, które nie pozwalają pozostać obojętnym, potrafią rozśmieszyć, ale i wzruszyć oraz dają do myślenia. Do tego też nie są zbyt “ciężkie”, by można je było zabrać na wakacje. Do tego typu pozycji z całą pewnością zaliczyć mogę najnowszą powieść Wioletty Piaseckiej pt. “Bez planu B”. To świetnie napisana książka, której historia zdarzyć się może dziś niemal każdej kobiecie. Co sprawiło, że z taką wielką przyjemnością czytałam tę książkę? O tym słów parę w dalszej części mojej recenzji.

 

“Bez planu B” to historia dwóch kobiet - przyjaciółek, które pracują w jednej firmie. Ewa jest dyrektorem swojego działu, świetnie odnajduje się w budowaniu marki firmy i robi karierę. Poza pracą nie ma jednak żadnych większych zobowiązań, co pozwala jej rozwijać skrzydła i spełniać marzenia. Renata z kolei jest kobietą zupełnie inną od przyjaciółki. Uwielbia przelotne romanse i podkopywanie dołków pod innymi, przy czym nie martwi się zupełnie tym, że jest żoną i matką. Czy tak będzie zawsze – także w obliczu znacznych zmian, które z dnia na dzień zostają wdrożone w firmie, w której pracują obie kobiety? Szybko okaże się, że droga do poszukiwania sensu życia nie jest usłana różami i może być naprawdę wyboista... Do tego konsekwencje nieprzemyślanych decyzji podjętych przez główne bohaterki powieści mogą być naprawdę bardzo znaczące... Jak mocno zaważą na ich przyszłości? Czy coś jest w stanie uratować wielką niegdyś przyjaźń między kobietami? Mogę zdradzić tylko tyle, że w życiu mimo wielu zakrętów, wychodzi słońce i zawsze warto wypatrywać jego pierwszych, nieśmiało pojawiających się promieni. Także wówczas, gdy nie ma się planu B...

 

Książkę Wioletty Piaseckiej pt. “Bez planu B” zaliczyłabym do lekkich lektur wakacyjnych, choć nie brakuje w niej tematów trudnych i sytuacji, które w codziennym życiu nie powinny mieć miejsca. W tym wszystkim jednak bardzo dziękuję autorce za pokazanie wielkiej siły miłości i rodziny – ta potrafi przezwyciężyć wszystko. Prawdziwa przyjaźń, nawet najbardziej zdeptana, również może powstać niczym feniks z popiołów. Aby to się jednak stało, trzeba podjąć trud odnalezienia sensu własnego życia. I nawet jeśli trochę to trwa, nie warto się poddawać!

 

Ogromnym atutem książki pt. “Bez planu B” jest to, że historia w niej opisana przydarzyć się może każdemu. Czytelniczki z pewnością w jednej z dwóch głównych bohaterek znajdą część siebie. Czy wyniosą z tego odpowiednią naukę na przyszłość? To się okaże wyłącznie po lekturze powieści. A tę polecam kobietom w każdym wieku - szczególnie tym paniom, które wiecznie narzekają na swoje codzienne życie oraz tym, które postawiły na karierę w korporacji kosztem własnego życia prywatnego. Mam nadzieję, że z lektury powieści czytelniczki wyniosą dobrą naukę, a przy tym będą się też świetnie bawić. Bo historia opisana przez autorkę jest naprawdę bardzo wciągająca i ciekawa. Zaliczam ją do grupy takich prawdziwych historii z życia - a te uwielbiam.

 

Powieść “Bez planu B” oceniam wysoko, na mocną 5. To lektura w sam raz na zabranie ze sobą w wakacyjną podróż. Niech książka Wioletty Piaseckiej będzie towarzyszką podczas wyjątkowo beztrosko spędzanego urlopu – czy to w gronie rodzinnym, czy też czasu spędzanego samotnie. W obu sytuacjach sprawdzi się znakomicie. Drogie Czytelniczki – przekonajcie się same, do której bohaterki Wam bliżej. Będzie nią Renata czy Ewa? A może w każdej z Was tkwi cząstka jednej i drugiej? Oceńcie to same! Udanej lektury!

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial