Okładka wydania

Psychopata W Pracy, W Rodzinie I Wśród Znajomych

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Psychopata W Pracy, W Rodzinie I Wśród Znajomych | Autor: Jarosław Gibas

Wybierz opinię:

MaHa

Tytuł książki Jarosława Gibasa “Psychopata w pracy, w rodzinie i wśród znajomych. Instrukcja obsługi” daje duży obraz tego, co znaleźć można na kartach publikacji. Zapewniam, że jest co czytać, a lektura przyniesie każdemu czytelnikowi z pewnością mnóstwo bardzo przydatnej w codziennym życiu wiedzy. Po przeczytaniu tej książki zyska się bowiem pewność, że psychopaci to ludzie żyjący blisko, tuż obok – niekoniecznie nieobliczalni mordercy czy osoby, po których ewidentnie widać różnego rodzaju odchylenia od normy społecznej. Czy warto sięgnąć po książkę Jarosława Gibasa? Oczywiście, że tak. Tym bardziej, jeśli chce się lepiej funkcjonować w społeczeństwie i znać mechanizmy manipulacji, którymi tacy ludzie się posługują.

 

Zwięzłość i konkretność w przedstawianiu ważnej wiedzy. Takim wyrażeniem można by określić istotę książki Jarosława Gibasa. To z pewnością obowiązkowa lektura dla tych, którzy chcę poznać techniki manipulacyjne i niejako wniknąć w sposób myślenia osoby wykazującej skłonności psychopatyczne. Psychopata w publikacji określony jest mianem “pana P.” - określenie to jednak tyczyć się może osób obu płci. Nie ma więc znaczenia, czy mówimy o mężczyźnie, czy kobiecie oraz, czy dana osoba jest z kręgu zawodowego, rodzinnego czy towarzyskiego. Pana P. spotkać można bowiem w każdej relacji. Czy po dokonaniu konfrontacji zawsze należy od niego uciekać? Jak się okazuje – niekoniecznie. Czasami warto po prostu nauczyć się radzenia sobie z panem P. Jak jednak dokonać tego w praktyce? Warto poznać narzędzia i techniki, które w codziennym życiu wykorzystuje psychopata. Potem pozostanie już tylko je wdrożyć. Uważny czytelnik dowie się więc, jak skutecznie bronić się przed psychopatami, którzy działają nie tylko bardzo wyważenie, ale również z niemal 100% precyzją. Warto podkreślić, że niejednokrotnie wiele osób wyraża “niemą zgodę” na takie pastwienie się nad nimi w wykonaniu pana P. Warto temu zapobiegać, bo przecież życie się ma tylko jedno i nie warto go przegrać!

 

Niezwykle ciekawą częścią książki jest psychopatyczna lista kontrolna (PCL-R). To właśnie według niej można mierzyć potencjał psychopatyczny u innych osób, przy czym nie warto tego robić w odniesieniu do samego siebie.

 

Książka Jarosława Gibasa zachwyciła mnie bardzo wyrazistymi, konkretnymi przykładami radzenia sobie z panem P. Stwierdzam z całą pewnością, że to prawdziwa instrukcja obsługi, która przydać się może każdemu - niezależnie od płci, wieku czy zajmowanej pozycji zawodowej. “Psychopata w pracy, w rodzinie i wśród znajomych” to publikacja, która zasługuje najwyższą redaktorską notę. Z czystym sumieniem przyznaję więc autorowi najwyższą ocenę - 6. Dzięki lekturze książki jestem bogatsza w przydatną w życiu wiedzę i będę się nią dzielić z osobami, które pozostają pod wpływem panów P. Jestem przekonana, że nawet jeśli ciężko uwolnić się z relacji łączącej z taką osobą, to na pewno dużo łatwiej będzie żyć wówczas, gdy będzie umiało się reagować na stosowane wobec nas techniki czy narzędzia. Nabycie cennej wiedzy “branżowej” przedstawionej przez dobrego socjologa, którym jest autor książki, Jarosław Gibas, nie zaszkodzi, a może tylko pomóc. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z recenzowaną przede mnie publikacją. Warto poznać bezcenną wiedzę i nauczyć się ją wdrażać w codziennym życiu. Dzięki temu nasza codzienność może być tylko lepsza, przyjemniejsza, a do tego tez i zdecydowanie bardziej szczęśliwa. Aby skutecznie i raz na zawsze uwolnić się od panów P. warto przeczytać książkę Jarosława Gibasa!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial