Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Zdolny Do Wszystkiego

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Tomasz Działowy
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 240
 • Rok Wydania: 2019
 • Numer Wydania: I
 • ISBN: 9788395235474
 • Wydawca: Altenberg
 • Oprawa: Twarda
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Zdolny Do Wszystkiego | Autor: Tomasz Działowy

Wybierz opinię:

Lówianka

Czy youtuber to dobry materiał na pisarza? Redaktorzy wydawnictwa Altenberg prawdopodobnie uważają, że tak, ponieważ publikują książki wyłącznie osób, którzy mają doświadczenia w prowadzeniu własnego kanału i prezentowania contentu w Internecie. Według informacji podanych na oficjalnej stronie wydawnictwa zespół redakcyjny wierzy, że „nie da się kupić szczęścia, ale da się kupić książkę”, dlatego produkty publikowane w Altenbergu mają pomagać popularyzować wiedzę potrzebną do polepszenia życia odbiorców. Oprócz wyselekcjonowanych treści redaktorzy zwracają uwagę na wysoką jakość druku, dlatego ich książki wyróżniają się atrakcyjną szatą graficzną. Dodatkowo kupując jeden produkt na oficjalnej stronie internetowej, czytelnik funduje jeden posiłek dla dziecka w ramach akcji „Pajacyk”. W ofercie wydawnictwa Altenberg znajdują się książki twórców internetowych takie jak: „Przepis na człowieka” Dawida Mysliwca, „LiteraToura” Pauliny Mikuły, podręczniki do angielskiego Arlety Wit czy „Włam się do mózgu” Radka Kotarskiego.

 

Owocem współpracy wydawnictwa oraz Tomasza Działowego jest książka „Zdolny do wszystkiego”.Twórca internetowy posługujący się pseudonimem „Gimper” przelał na papier swoje przemyślenia na temat pracy w Internecie oraz opisał swoją metamorfozę z wulgarnego gamera w tryskającego humorem i ujmującego manierami prowadzącego internetowego show „Lekko nie będzie”. Przypuszczalnie do grona odbiorców programu „Zdolny do wszystkiego” można zaliczyć wiernych widzów kanału Gimpera. Jednakże warto wspomnieć o kilku aspektach tej publikacji, które wydają się atrakcyjne dla większej grupy czytelników.

 

Po pierwsze „Zdolny do wszystkiego” można zaliczyć do poradników dla użytkowników Internetów. Mimo że według danych GUS-u w 2019 roku 84,5% Polaków posiadało dostęp do sieci, wielu z nich jedynie instynktownie korzystało z zasobów online. Dlategoyoutuber, dla którego do narzędzi pracy należą strategie wyszukiwania jest najlepszym przewodnikiem po Internecie. Oprócz pomocnych porad na temat zarządzania źródłami informacji Gimper zwraca uwagę na kulturę osobistą online, która pomoże stworzyć bezpieczne i twórcze środowisko do rozwoju.

 

Po drugie spostrzeżenia autora na temat zdobywania doświadczenia i umiejętności mogą posłużyć za motywację dla osób szukających sposobu na samokształcenie. Opinie Działowego są wsparte wnioskami z eksperymentów naukowych z zakresu psychologii i socjologii. Przedstawione informacje zapadają w pamięć, ponieważ omawiane zjawiska często dotykają bezpośrednio czytelników.

 

Po trzecie książka Działowego jest skierowana także dla przedsiębiorców budujących swoją firmę w Internecie. Youtuber i właściciel własnej działalności przedstawia garść porad, które jego zdaniem ułatwiają współpracę z klientami. Warto zwrócić uwagę, że wiele z zasad Gimpera opiera na zwykłych normach dobrego wychowania, szczerości i zaufaniu.

 

Gorąco zachęcam do sięgnięcia po książkę „Zdolny do wszystkiego”, ponieważ szeroki zakres treści, sprawia, że wiele osób może znaleźć w niej interesujące informacje. Zwyczajni użytkownicy sieci nauczą się więcej strategii wyszukiwania i będą mieli okazję do przemyślenia swoich nawyków online. Osoby, które wiążą swoją przyszłość z działalnością w Internecie, na podstawie doświadczenia Gimpera prześledzą specyfikę pracy w tej branży. A amatorzy podnoszenia kwalifikacji na własną rękę znajdą wsparcie w postaci zasad wyszukiwania informacji i zawierania rozwijających współprac, tzn.mikrotransakcji. Dodatkowo autor sięga po naukowe wytłumaczenia powszechnych zjawisk oraz korzysta ze swojego ponad dziesięcioletniego doświadczenia pracy w Internecie. Pomimo poważnych treści książkę czyta się szybko, ponieważ twórcy zadbali o styl, który wywołuje uśmiech na twarzy oraz kolorową szatę graficzną, która cieszy oko. Jeśli ktoś ponownie zapyta, czy youtuber jest dobrym materiałem na pisarza, to już wiecie co odpowiedzieć.

 
 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial