Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Album Mojego Dziecka

Kup Taniej - Promocja

Additional Info

 • Autor: Praca Zbiorowa
 • Tytuł Oryginału: Album Mojego Dziecka
 • Gatunek: Album
 • Liczba Stron: 41
 • Rok Wydania: 2019
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 215 x 230 mm
 • ISBN: 9788321351025
 • Wydawca: Arkady
 • Oprawa: Twarda
 • Ocena:

  6/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Album Mojego Dziecka | Autor: Praca Zbiorowa

Wybierz opinię:

Tam, Gdzie Matka Mówi Dobranoc

Narodziny dziecka, własnego czy też w rodzinie (albo u bliskich przyjaciół), to zawsze wyjątkowe wydarzenie w życiu wielu osób. Pierwsze dni, miesiące i lata są szczególne. Aby zapamiętać te najważniejsze momenty, zarówno z życia dziecka, jak i z życia rodziców i jego bliskich, warto skorzystać z albumu, które specjalnie na taką okazję wydało wydawnictwo Arkady. Kiedy więc sami zostajemy rodzicami, albo odwiedzamy świeżo upieczonych rodziców, lub rodziców  przyszłych, warto zaopatrzyć się w taki właśnie bardzo oryginalny prezent!

 

Myślę, że propozycja Wydawnictwa Arkady, to naprawdę świetny pomysł, który ogromnie  ucieszy spodziewającą się dziecka mamę, tatę, ale nawet i rodzeństwo, jeśli takowe jest już na świecie, a potem i samo dziecko!

 

Do „Albumu mojego dziecka” przesłodkie ilustracje wykonała Anna Lang, która upodobała sobie chorągiewki, baloniki, ale również słonie, zajączki, żyrafy i wszystkie zwierzątka, które dziecko poznaje z książeczek dla dzieci, już jako maleństwo! Żywe, ciepłe kolory, pomysłowo opracowany graficznie tekst, stanie się ważnym elementem podczas powrotu do lat dziecinnych!

Jak każda porządna książka, także i ten album ma Spis treści! Dziecko, które będzie mogło po latach wrócić do tych czarodziejskich chwil opisanych przez jego rodziców, doceni pracę i poczuje miłość, jaka towarzyszyła im w tych pierwszych, szczególnych latach. Dzięki albumowi, który stanie się takim pamiętnikiem, miło będzie  w przyszłości czuć się wyjątkowym dzieckiem!

W „Albumie mojego dziecka”, który jest zaopatrzony w twardą okładkę i wstążeczkę, symbolicznie związującą jego zawartość, są pytania, na które rodzic może odpowiedzieć szczegółowo. Dopracowany graficznie album zmieści pamiątki, takie jak np. pukiel pierwszych obciętych włosów, bransoletka ze szpitala, czy pierwsze zdjęcia USG lub te z narodzin. Jest w nim miejsce na pytania dotyczące imienia dziecka, samopoczucia mamy w ciąży, a nawet jej gustów kulinarnych! Dodatkowo można również wklejać kolejne zdjęcia malucha, opisywać jego pierwsze samodzielne czynności. Pytania są pomysłowe, bo kto by zdołał zapamiętać wszystkie szczegóły, takie jak choćby: czy dziecko lubiło się kąpać,  jak reagowało na pierwszym spacerze lub gdzie spędziło pierwsze wakacje?! Być może rodzic pamięta bardziej i mniej szczegółowo te wszystkie wydarzenia, jednak dzięki albumowi  na pewno nic się czeluściach pamięci nie zagubi!

W książeczce jest miejsce na relację ph. „Moje pierwsze urodziny”, gdzie rodzice mogą opisać przyjęcie urodzinowe, prezenty czy samopoczucie malucha! Oczywiście wszystkim wspomnieniom towarzyszą słodkie ilustracje m.in. tortu, baloników, zajączków i misiów! Jest również sporo miejsca na pierwsze słowa, wypowiedziane przez dziecko, wymyślone przez nie lub te wyuczone!

Dzięki „Albumowi…” pozostanie ślad po zbudowanej pierwszej wieży z klocków, samodzielnym ubieraniu się po raz pierwszy, jedzeniu itp. czynnościach! Album nie kończy się  na pierwszych urodzinach, bowiem można kontynuować zapiski i zapisać kolejne urodzinowe przyjęcia - drugie i trzecie, ale również pierwszą wizytę w przedszkolu, czy opisać przyjaciół,  z którymi dziecko lubi się bawić!

Album jest więc zbiorem ciepłych wspomnień rodziców, z okresu trzech lat życia ich dziecka – tych naprawdę pierwszych i najważniejszych wspomnień! Pięknie wydany, starannie dopracowany, sprawi, że będzie to piękny prezent na wiele lat, zarówno dla rodziców, ale i potem dla samej pociechy, która dorośnie i być może sama będzie miała kiedyś własne dzieci…

 Bardzo polecam ten pomysłowy i pięknie wydany „Album mojego dziecka”!!

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial