Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Kto Ci Ukradł Marzenia?

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Kto Ci Ukradł Marzenia? | Autor: Michał Wawrzyniak

Wybierz opinię:

Lówianka

Michał Wawrzyniak, znany także jako Kołcz Majk, od wielu lat zbiera, przepracowuje i systematyzuje wiedzę, która pomaga lepiej pracować i lepiej żyć. Poradnik „Kto Ci ukradł marzenia” to czwarta książka tego mentora. Wcześniej ukazały się tytuły: „Guru kultury” (2014), „Hejtholik”(2015) oraz „Nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem” (2017). Krótkie streszczenia powyższych pozycji zostały umieszczone we wstępie książki omawianej w tej recenzji. Ponadto w najnowszym poradniku Wawrzyniak odwołuje się do wcześniej opisanych metod. Prawdopodobnie wynika to faktu, że Kołcz Majk wykorzystuje swoje sprawdzone narzędzia do tworzenia nowych lub używa ich w innych dziedzinach niż dotychczas.

 

W kolejnych rozdziałach: Zamarz, Zaplanuj, Zarób, Zrealizuj mentor przedstawia swoją autorską metodę realizacji #1000 marzeń. W celu lepszego zobrazowania poszczególnych etapów mężczyzna posługuje się przykładami z swojego życia. Z racji tego, że Wawrzyniak doświadczył na własnej skórze skutków swojej metody, dobrze poznał pytania które mogą dręczyć czytelników i uczestników jego szkoleń. Swoje odpowiedzi na wątpliwości z kwestii budowania biznesu czy polepszania jakości życia formułuje bardzo zwięźle. Każdy podrozdział zaczyna się krótką informacją o tym, jaki problem w nim poruszono, gdzie leży jego źródło i jakie strategie Wawrzyniaka można użyć, aby sobie z nimi poradzić. Takie kapsuły wiedzy pomagają skoncentrować odbiorców oraz mogą służyć jako krótkie streszczenia po przeczytaniu tekstu. Oprócz opisów realizacji metody lub propozycji omijania potencjalnych przeszkód w książce znajdują się motywujące hasła tzw #MENTALFRAME.

 

Za pośrednictwem platformy Youtube czytelnicy mają okazję poznać żywiołowe występy Kołcza Majka. Podobnie jak na scenie Wawrzyniak-pisarz stara się podtrzymywać stały kontakt z odbiorcą. Dlatego zadaje dużo pytań i dba o klarowność swoich wypowiedzi. Jak można zauważyć, autor korzysta z wielu skrótów, aby szybko odwoływać się do swoich metod. Warto wspomnieć, że porównania oparte na wiadomościach z różnych dziedzin życia to najbardziej eksploatowany środek do rozjaśniania omawianych kwestii w tej książce. W porównaniu z wystąpieniami na scenie styl przemyśleń Wawrzyniaka przelanych na papier nie obfituje w wulgaryzmy.

 

W celach marketingowych na skrzydełkach poradnika umieszczono pozytywne opinie byłych lub aktualnych klientów mentora. Wśród komentujących można znaleźć: złotą medalistkę Igrzystk Olimpijskich, kandydata na prezydenta RP, biznesmenów, pisarzy i innych twórców, choćby Sławomira i Kajrę.

 

Poradnik „Kto Ci ukradł marzenia” skierowany jest do osób, które szukają inspiracji do zmiany swojego dotychczasowego stylu życia i posiadają na tyle determinacji, aby być konsekwentnym w swoim postanowieniu. Przedstawione przez autora propozycje rozwiązań, pożyteczne ćwiczenia czy przykłady zastosowań opisywanych metod będą bezużyteczne, jeśli nie zostaną sprawdzone w praktyce.

 

W związku z tym struktura i styl wypowiedzi zostaje podporządkowany celom praktycznym. Aby ułatwić korzystanie z poradnika, autor formułuje krótkie rozdziały, funkcyjne skróty i podsumowujące kapsuły wiedzy. Ponadto Wawrzyniak stara się uatrakcyjnić swoją wypowiedź, posługując się zagadkowymi tytułami, skrótami oraz obrazowymi porównaniami.

 

Oprócz przykładów realizacji #1000 marzeń, czytelnicy znajdą w tej książce wiele informacji o życiu samego autora – „artysty, filantropa, mentora i biznesmena”. Zainteresowani rozwojem osobistym pod kierunkiem Wawrzyniaka mogą sięgnąć po inne książki autora, odwiedzić jego kanał na platformie YouTube, wziąć udział w spotkaniu organizowanym przez jego firmę Mental Way oraz wybrać się na wypoczynek do jego kolejnego dzieła – Mental Shelter. Ten imponujący dorobek a także polecenia klientów realizujących swoje projekty w różnych dziedzinach służą za realne potwierdzenie skuteczności proponowanych metod.

 
 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial