Okładka wydania

Król Ptaków

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Ewelina Misiak
 • Gatunek: Obyczajowe
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 228
 • Rok Wydania: 2020
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 120x195 mm
 • ISBN: 9788382190854
 • Wydawca: Novae Res
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Gdynia
 • Ocena:

  5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Król Ptaków | Autor: Ewelina Misiak

Wybierz opinię:

MaHa

Jak to dobrze, że na współczesnym polskim rynku wydawniczym nie brakuje książek, które niby są oczywiste i proste w odbiorze, a jednak… pozostawiają czytelnika w pewnego rodzaju roztargnieniu. Jakby nie wszystko zostało do końca napisane, opowiedziane i wyjaśnione… Do takich książek zaliczę z całą pewnością pozycję pt. „Król ptaków” Eweliny Misiak. Książka zachwyciła mnie przepiękną okładką, opisem wydawcy i… zaskoczyła treścią. To zaskoczenie mogłabym nazwać wymieszaniem pozytywnego odkrycia z niedopowiedzeniem. Jedno jednak muszę przyznać autorce – pomysł na powieść miała świetny! Liczę na to, że wszelkiego rodzaju niedopowiedzenia zostaną rozwinięte w kolejnej powieści. Nie wyobrażam sobie, że ta miałaby nie powstać!

 

„Król ptaków” to ciekawa opowieść o życiu młodej dziewczyny kończącej wymarzone studia. Samanta ma prawie wszystko – wiedzę, dobrą pracę, kochającą rodzinę, piękne mieszkanie. Do pełni szczęścia brakuje jej jednak najbliższej na świecie osoby. Czy tą stanie się poznana całkiem przypadkiem Zuzka? A może w sercu dziewczyny nieźle zamiesza przystojny biznesmen Marek? On jednak nie jest wcale tytułowym królem ptaków. Tym okazuje się ktoś zupełnie inny, a jakże pociągający. Czy historia miłości opisana w książce skończy się Happy Endem? A wreszcie, czy ktoś, kto zachowuje się nieco inaczej niż reszta ludzi, będzie potrafił odwzajemnić uczucia głównej bohaterki? Odpowiedzi na wymienione pytania poznać można tylko wtedy, gdy znajdzie się chwilę na zgłębienie przygód Samanty.

 

Książkę Eweliny Misiak pt. „ Król ptaków” czyta się bardzo szybko. To lektura polecana wrażliwym kobietom z duszą romantyczki. Czytelniczki tego pokroju z pewnością znajdą w głównej bohaterce część siebie. Która z kobiet przynajmniej raz w swoim życiu nie zrobiła czegoś „pod publiczkę”? Która z przedstawicielek płci pięknej nie poszukiwała wymarzonej, wyśnionej i jakże romantycznej miłości? W powieści Eweliny Misiak znajdzie się też bohater wyidealizowany na księcia na białym koniu. Czy znajomość z nim przyniesie jednak Samancie to upragnione i poszukiwane od dawna szczęście? W powieści pojawia się też bohater o wyjątkowych cechach charakteru. Mowa o Gabrielu, który zupełnie niespodziewanie wkracza do życia głównej bohaterki. Gabriel ma pewną przypadłość, która dla wielu osób pozostaje wciąż bardzo zagadkowa i nieodgadniona. Ja znam ten temat od strony praktycznej i bardzo się cieszę, że został poruszony w książce. Być może skłoni niejedną osobę do tego, by dowiedziała się nieco więcej o osobach zachowujących się w ten właśnie sposób. Bardzo dziękuję autorce za to, że podjęła dość trudny wątek. Może ta historia kogoś czegoś nauczy?

 

Książkę Eweliny Misiak „Król ptaków” oceniam na 5. Ogromnym atutem powieści będzie sam pomysł na ciekawą fabułę. Po przeczytaniu książki wciąż mam niedosyt tej zakończonej niemal w pół słowa historii. Chciałabym poznać dalsze losy głównej bohaterki i przekonać się, czy jej wybranek okaże się tym właściwym. Liczę na to, że pisarka stworzy dalszą część „Króla ptaków”. Mogę obiecać solennie, że z pewnością sięgnęłabym po drugą część tej książki! Pozycję polecam wrażliwym czytelniczkom w każdym wieku. Kobiety uwielbiają historie o miłości, a w tej opowiedzianej przez Ewelinę Misiak nie brakuje ciekawych zwrotów akcji, niespodziewanych wydarzeń, emocji i… uczuć. Zachęcam do poznania bliżej historii głównej bohaterki. Być może właśnie w Tobie drzemie część niezwykle ambitnej, ale poszukującej też romantycznej miłości Samanty. Daj sobie chwilę na relaks. Poznaj historię, po której poczujesz niedosyt i… z niecierpliwością będziesz czekać na ciąg dalszy. Polecam!

 
 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial