Okładka wydania

Oficjalny Przewodnik Fortnite Jak Rysować 2

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Oficjalny Przewodnik Fortnite Jak Rysować 2 | Autor: Praca Zbiorowa

Wybierz opinię:

Pyciaaa

„Fortnite” – gra, która od kilku lat podbija serca graczy na całym świecie. Nie dziwne więc, że powstaje coraz więcej różnego rodzaju przewodników i poradników dotyczących tej produkcji. Niektóre mają na celu pomoc graczom w rozwoju ich umiejętności. Inne pozwalają miłośnikom opracowanego przez Epic Games świata rozwijać swoje zainteresowania, nie do końca związane z „Fortnitem”. W końcu, nie samą grą człowiek żyje.

 

„Oficjalny przewodnik Fortnite. Jak rysować 2” to poradnik pokazujący, jak od podstaw narysować elementy, pojawiające się w „Fortnite”. Czytelnik znajdzie w nim kilkadziesiąt różnych schematów, pokazujących krok po kroku, w jaki sposób naszkicować nie tylko dobrze znanych z gry bohaterów, ale także stroje, bronie czy przedmioty. Każdy z rysunków, opatrzony został profesjonalnymi komentarzami, mającymi przeprowadzić miłośnika gry przez proces szkicowania.

 

Publikacja jest pozycją idealną dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze szkicowaniem. Autorzy pierwsze strony poświęcają na wytłumaczenie postaw, koniecznych do narysowania jakiegokolwiek rysunku. Pochylają się nad pojęciami perspektywy czy cieniowania, wyjaśniają istotność określenia konkretnych punktów, znajdujących się na rysunku, a nawet poruszają temat nacisku ołówka. Z tego powodu przewodnik ten to pozycja, nadająca się dla kogoś, kto do tej pory nie miał styczności z grafiką i chciałby się nauczyć, hobbystycznie, rysowania od podstaw.

 

Kolejne strony stopniowo wprowadzają czytelnika w świat grafiki „Fortinite”. Odbiorca może rozpocząć od rysunków rzeczy prostszych, czyli przedmiotów użytku codziennego czy broni. Ma on do wyboru kilkanaście mniej lub bardziej skomplikowanych pod względem konstrukcyjnym przedmiotów, z których odtworzeniem powinien poradzić sobie bez problemu. Autorzy oficjalnego przewodnika pokazują, jak od prostych linii schematu przejść do rysowania detali. Dla kogoś, kto nie wie, jak rozpocząć swoją przygodę ze szkicowaniem, „Oficjalny przewodnik Fortnite. Jak rysować 2” może okazać się dobrym sposobem na nauczenie się podstaw.

 

Nie jest jednak tak, że publikacja skierowana jest jedynie do osób początkujących. Na drugą część książki składają się propozycje, w jaki sposób narysować postaci dobrze znane wszystkim graczom „Fortnite’a”. Miłośnik gry może nauczyć się, w jak stworzyć Strażnika miłości, Inferno, Czarnego rycerza czy Bilę nr 8. Pokazane od podstaw, a jednak wymagające większego nakładu pracy rysunki są idealnym wyzwaniem dla osób, które rysowaniem interesują się już od pewnego czasu. Schematy postaci są o wiele bardziej szczegółowe i czasochłonne. Wymagają większego nakładu pracy, a jednak wciąż oferują miłośnikowi tworzenia grafik ogromną dawkę zabawy.

 

„Oficjalny przewodnik Fortnite. Jak rysować 2” to pozycja w głównej mierze przeznaczona dla miłośników gry, którzy lubią szkicować. Nie jest jednak powiedziane, że osoba uwielbiająca „Fortnite” i nie interesująca się rysowaniem nie może po niego sięgnąć. Przewodnik ten jest idealnym sposobem na rozpoczęcie przygody z grafiką. Choć może on także dać ogromną ilość satysfakcji osobie, która nie zna „Fortnite”, warto zauważyć, że osobie znającej produkcję o wiele większą przyjemność sprawi kreślenie wizerunków postaci, przedmiotów czy broni, niż osobie z grą niezaznajomionej. Dlatego ktoś, kto do tej pory nie miał styczności z produkcją Epic Games powinien dwa razy zastanowić się, nim zdecyduje się na sięgnięcie po niego.

 

„Oficjalny przewodnik Fortnite. Jak rysować 2” pozwoli oderwać się od ekranów komputer i jednocześnie wciąż pozostać w świecie, który tak zafascynował miliony osób na całym świecie. Jest to pozycja obowiązkowa dla miłośników szkicowania, którym jednocześnie „Fotrnite” nie jest obcy. Dzięki temu, że publikacja krok po kroku wprowadza czytelnika w świat rysunku, także ci, którzy w przeszłości nie mieli żadnej styczności z rysowaniem, mogą z jej użycia wynieść wiele pożytecznych wskazówek, jak zacząć nową przygodę z tym rodzajem sztuki.

 
 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial